Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze RSS


Kiddo

Unblacklist  

31 members have voted

  1. 1. Unblacklist

    • Da
      27
    • Nu
      4

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nickname:  [GSF.Legend]Kiddo

AKA:  .Kiddo)

Vechime:  In 2014 am inceput prima oara sa joc pe RSS

Motiv Blacklist:  Pentru lag.cs din cate imi aduc eu aminte

Mesaj: Salutare RSS, sunt kiddo si vreau sa imi cer scuze fata de jucatorii acestei comunitati. In urma cu ceva timp am folosit cateva hackuri care ma faceau mai presus decat eram. Ma tot ofticam ca ma bateau ceilalti jucatori la dm si in creerul meu de atunci am zis " bag si eu coduri ca sigur au si ei de sunt asa buni si nu ma prinde nimeni". Acum nu mai am aceeasi mentalitate, am invatat sa si pierd. Sper sa fiu iertat pentru faptele mele marunte si sa ma pot reintalnii cu prietenii din aceasta comunitate. Daca considerati ca faptele mele sunt de iertat, va rog frumos sa ma iertati. (Pe rss mi am creeat o parte din amintirile mele din copilarie).

Edited by [A$AP]SANDWAVE
Link to comment
Share on other sites

Din punctul meu de vedere nu ai gresit atat de grav incat sa nu meriti sa fii iertat. Ai jucat doar cu lag.cs, etc.. Nu ai dat tepe sau ai stricat forum-ul cum au facut alti baieti. De la mine ai un pro, insa fii mai atent data viitoare si arata ca te-ai maturizat cum a facut-o si @16HP. Chiar da dovada ca a putut sa se schimbe, nu mai este acelasi. Daca el a putut, poti si tu! 
Oferiti o sansa unde se poate, caci nu se stie cat va mai tine RSS si hai sa il facem populat bob cu bob. Ti-am adaugat eu pool, data viitoare  ai griija, dar sper sa nu mai fie.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro pt fratele meu kiddo un baiat super calumea il stiu de foarte mult timp mereu de caterinca , chiar sper sa revii pe sv alaturi de mine

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro iubirea mea ❤️

 

Edited by M O R E
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce sa zic , iti dau un pro pt ca meriti o a-2 sansa , dar cu mn tin minte ca erai tare in gura si exigent

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cum sa nu-i dau pro lu kiddo a meu?

 

merita inca o sansa,chiar cred ca s-a schimbat foarte mult.

 

bft kiddo,sper sa ne vedem pe sv :D

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, PUMP. #DBPN said:

Cum sa nu-i dau pro lu kiddo a meu?

 

merita inca o sansa,chiar cred ca s-a schimbat foarte mult.

 

bft kiddo,sper sa ne vedem pe sv :D

bafta admine, sper sa ne vedem pe sv :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am gresit eu mai tare ca el si comunitatea tot ma primit inapoi el cu ce a gresit? Pt un amarat de lag.cs ? El ar trb sa ia unbl e un baiat super de trb sa schimbat foarte mult si chiar vrea sa se întoarcă alaturi de prietenii lui eu tin cu el pt ca il respect si chiar vreau sa se întoarcă are sanse foarte mari

Edited by 16HP.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 16HP. said:

Am gresit eu mai tare ca el si comunitatea tot ma primit inapoi el cu ce a gresit? Pt un amarat de lag.cs ? El ar trb sa ia unbl e un baiat super de trb sa schimbat foarte mult si chiar vrea sa se întoarcă alaturi de prietenii lui eu tin cu el pt ca il respect si chiar vreau sa se întoarcă are sanse foarte mari

Animalul acesta de 16 hp s-a putut schimba. El de ce n-ar putea?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [A$AP]SANDWAVE said:

Animalul acesta de 16 hp s-a putut schimba. El de ce n-ar putea?

Corect , kiddo merita o sansa , pro we . Dar sa nu-ti bati joc de aceasta ocazie cum au facut-o altii :)) bafta la joc 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

prooooooooooo 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

Probelema ta cum ai grija de sansa acordata.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...