Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Tweet back


tweet47

Tweet back ?  

33 members have voted

  1. 1. Tweet back ?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

seara faina rss

Nickname: Tweet

AKA: Drwinfo

Vechime: din 2012 traiesc

Motiv Blacklist: teapa cu psf

Mesaj: mai jos

 

 

Yo,yo

Sunt tweet si dupa un an am revenit cu o noua cerere de unblacklist.

Ce sa va zic despre mine, sunt aceleasi om, o duc bine, merg la scoala, mananc toate bune si frumoase.

povestea mea a inceput in 2012 cand m-am apucat cu un prieten de samp si pe atunci eram foarte fericit era si prima data cand jucam samp pe moment am zis : gata, jocul asta a fost creat pentru mine .

aveam diferite nume pe atunci nici eu nu mi le mai retin, oricum au fost niste vremuri blana

acuma sa va explic de ce am luat eu blacklist .

Eram pe server cu un prieten de-al meu nu o sa-i dau nume fiindca nu-si are rostu.

El s-a gandit ba hai sa dam o teapa ca uite nu ne face nimeni nimic ca e regula aia cu psf daca risti aia e.. detalii

Eu unu n-am dat niciodata o teapa si nici nu voiam sa dau dar habar n-am cum naiba am cedat si am zis `ba, hai`

l-am chemat pe respectivu care voia psf sa facem afacerea intr-un vw i-am dat un psf fals, total fals el ne-a dat goldul si cam asta a fost si baiatu ne-a facut reclamatie

 a zis prietenul meu  " ba, lasa ca oricum nu se ia in considerare ca a facut pe propria raspundere, n-are ce ne face "

eu nu mai stiam ce sa zic..

m-am lasat la mana lui si am scris tot ce mi-a zis ca ne-a memat unu ca dumnezeu s.a.m.d

si pana la urma am ajuns sa iau blacklist dintr-o prostie maxima .

asta e.. cand te increzi prea mult in prieteni ajungi sa pici tu naspa ceea ce nu e ok

Ce sa mai zic? imi cer scuze acelui baiat pe care l-am pacalit cu acel psf fals, nu a fost ok, am constientizat si sincer si eu mi-as fi facut reclamatie chiar daca nu se lua in considerare.

Imi cer scuze tuturor jucatorilor de pe rss pe care i-am suparat

(habar n-am daca am suparat pe cineva )

va urez o seara buna in continuare

tin sa mentionez ca a trecut un an de la blacklist.

 

Edited by tweet47
am uitat modelul sorry
  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

cum sa dau contra acestui maestru?pro fratele 666

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

te pupa fratele tau Goess666 ❤️❤️❤️❤️❤️ 

pro succes la unbl
 

Link to comment
Share on other sites

Minți,  De ce îți bagi pr... și   nu cred ca ne pasa  ce mănânci tw :)) mi am dat seama ca a fost o gluma, dar dacă vrei sa fie   Luată serios cererea , fi și tw serios :)) . Lol :)) ai avut  de 3 ori. Ești forța .

pro .

 

Link to comment
Share on other sites

:pro: Vlad, esti super de treabă si comunicativ +++ super funny ai fost singurul băiat cu care m-am înțeles super bine din prima. Ai fost admin bun si te descurcai foarte bine. Sper sa vi inapoi!! ?

 

Link to comment
Share on other sites

Vlade te pupa fratele tau SandreX

:pro: pt Tweet

Meriti sa revii,  consider ca meriti. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Minți,  De ce îți bagi pr... și   nu cred ca ne pasa  ce mănânci tw :)) mi am dat seama ca a fost o gluma, dar dacă vrei sa fie   Luată serios cererea , fi și tw serios :)) . Lol :)) ai avut  de 3 ori. Ești forța .

pro .

 

:))) cauta reclamatie pentru care am luat blacklist si citeste-o.

Nu doar eu am fost implicat la acea teapa. :)

Oricum mersi pentru pro, zi faina

Link to comment
Share on other sites

Pro, schimbarea se poate vedea doar jucând pe server, sper sa iei un bl. 

Link to comment
Share on other sites

Nu il favorizez sau ceva pe acest baiat, dar nu a facut nimic atat de grav. Asta e samp-ul din Romania, si nu e doar asta, pe unde te duci in Romania, vezi doar hoti, tepari.
Te stiu de mult timp, esti o persoana respectuoasa, nu injuri, ai simtul umorului si tii foarte mult la glume. Cred ca meriti unblacklist, deoarece a trecut ceva timp de cand ai, si cred ca ti-ai invatat foarte bine lectia. Cel mai bine ar fi sa-ti fie interzis sa mai vinzi ceva pe psf/psfcard ca sa te protejezi de ban. 
O teapa minora, nu e nimic grav, mai grav a fost cand Galvatronn_. a fost acceptat de N ori dupa atatea tepe date si cate a dat si nu a fost prins. Meriti sa vii inapoi pe server, dar cu capul pe umeri si fara a face iarasi anumitele greseli, am incredere ca te-ai maturizat!
Te astept la mine in gang.
[PRO]

Edited by - SANDWAVE -
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro de la mine,  dar nu te-am uitat cand mi-ai dat ban si ziceai ca suntem prieteni , chiar daca am luat unban

Edited by 16HP.
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 16HP. said:

Pro de la mine,  dar nu te-am uitat cand mi-ai dat ban si ziceai ca suntem prietenii , chiar daca am luat unban

'Prieteni' cu un singur 'i'.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

proooo tweeeeeett f@r@ A l@ t@st@tur@

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, [esu.familia]VENEPS said:

pro

Pro? Pro si atat? Necesar este sa argumentezi de ce merita, ca sa inteleaga lumea de ce merita si de ce nu.. :P 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, [A$AP]SANDWAVE said:

Pro? Pro si atat? Necesar este sa argumentezi de ce merita, ca sa inteleaga lumea de ce merita si de ce nu.. :P 

suntem in lipsa de playeri :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Keedyy said:

N-avem nevoie de tepari

Cu toții se pot schimba. Vrei un exemplu? @16HP. s-a schimbat extrem de mult in bine, si cine credea ca se poate schimba? 

O teapa de 5-10E nu e o paguba, si eu am luat, chiar de 2 ori cu paysafe, si ce era sa fac? A fost greseala mea, nu se încurajează afacerile astea, deoarece multi mănâncă pe serverul lui runix.

Multi tepari sunt si in ziua de astazi pe server care dau tepe fara a fi prinsi, tweet a fost un caz nefericit, dar parerea mea este ca merita o șansă.

Încercați să vedeți si binele in playeri și la ce au ajutat, nu doar raul, ca nu toți sunt la fel

Edited by [A$AP]SANDWAVE
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: pentru tweet :D

nu a facut ceva rau,merita o sansa,uitati va la 16hp,chiar s-a schimbat,si eu cred ca si tweet s-a schimbat (nu ca ar fi fost rau inainte)

 

bft tuit

Link to comment
Share on other sites

Din cauza ta s-a setat /set warns din cate stiu. @DjAndy stie mai bine cazul tau, deci il las pe el raspunda.

Din partea mea ai contra, nu arati incredere si chit ca ai fost un admin bun, degeaba ai fost. Ai avut o sansa, n-ai stiut sa profiti de ea asta e... poate altadata daca nu iti da unbl acuma andy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...