Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin kranto


Kranto

Cerere admin kranto  

19 members have voted

  1. 1. Vote

    • Da / Yes
      16
    • Nu / No
      3

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 *Nume pe server: kranto
 *AKA: Nu am.

 *Vechime pe server:  Aproximativ 5 ani.

 *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:In toti acesti 5 ani, nu am avut ban-uri pentru Cheats sau altceva. Am fost un jucator care a stat in banca lui si nu a creat probleme server-ului, ba chiar l-am ajutat, zic eu, prin lucrurile pe care le-am facut cand am avut admin.M-am lasat de RSS acum ceva timp deoarece mi s-a stricat calculatorul si nu am avut timp sa-l repar. Aproximativ de 2 saptamani m-am reapucat pentru ca mi-am reparat PC-ul. Am mai fost admin si cred eu ca am demonstrat ca sunt capabil de aceasta functie. L-am pierdut deoarece mi s-a stricat calculatorul si n-am mai putut sa pun dovezile playerilor banati si am acumulat 100awp. De cand m-am reapucat, am jucat in fiecare zi aproximativ 4-5 ore.
 *De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am hotarat sa redevin admin deoarece imi place aceasta functie, imi place sa urmaresc codatii, imi place sa fac evenimente si cel mai important lucru, sunt capabil pentru aceasta functie.

Multumesc pentru timpul acordat cererii mele, va salut pe toti! Nu cred ca mai are rost sa pun video cum fac DM, pentru ca am mai fost admin si se stie cum fac DM, cum filmez dovezile, in ce calitate filmez. Daca e nevoie, o sa fac. 

Edited by Kranto
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pro ,un baiat vechi cu capul pe umeri ! Tin sa iti acord votul meu pentru ca din 195 admini doar 25 isi fac treaba asa cum arata logs. Nici macar jumatate. 

 

Sa speram ca tu vei ajuta :)  Regulamentul ,sanctiunile sunt sigur  ca le stii! 

 

PRO!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, sa speram ca vei fi mai activ dacă obți funcția. ?

Edited by [esu.familia]Anger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, pe langa multi altii, meriti. Sper sa iti faci datoria cum trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Ai fost un admin bun, chiar decent pentru acest server. Stii sa detectezi un aimbot + alte coduri oarecum usoare, dar in marea parte aimbot-ul. Daca ti se stricase pc-ul, trebuia sa salevezi hardul, sa nu il formatezi. Asa mi s-a ars si mie placa de baza, dar a ramas hardul cu dovezi pe cand eram admin si le-am luat de pe el. Totusi a fost o intamplare nefericita, dar cred ca ti-ai merita functia de admin inapoi. Mult succes!

Pune si video cum faci dm, te rog.

Edited by - SANDWAVE -
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Prea scurta cererea de admin nu prea se vede ca ti-ai dat silinta,video cum faci dm nu ai pus si nu prea te vad activ .CONTRA (asta-i parerea mea te rog nu veni cu hate)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro cand ai avut admin si in trecut te-ai descurcat foarte bine 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RSS]69Gaara said:

Prea scurta cererea de admin nu prea se vede ca ti-ai dat silinta,video cum faci dm nu ai pus si nu prea te vad activ .CONTRA (asta-i parerea mea te rog nu veni cu hate)

Nu trebuie sa scrie prea multe, natafleata mica, ca este cunoscut destul de bine pe aici, mai mult decat te cunosc altii pe tine. Nu a jucat cu "aimbot" sau alte coduri, si-a facut mereu treaba destul de bine, il cunosc majoritatea playerilor cat si a staff-ului. Nu are relevanta cererea, eu il stiu pe acest baiat, merita din toate punctele de vedere acest grad. Cat despre contra-ul tau, nu prea are importanta, deoarece ai adus in discutie doar ca 'cererea e prea scurta', asta nu e un argument solid pentru a nu lua accept.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RSS]69Gaara said:

Prea scurta cererea de admin nu prea se vede ca ti-ai dat silinta,video cum faci dm nu ai pus si nu prea te vad activ .CONTRA (asta-i parerea mea te rog nu veni cu hate)

Ce cerere vrei sa iti faca el tie? Baiatul a spus tot ce a avut de spus,nu conteaza daca a scris mult sau putin acolo?

Pro pentru kranto

Bafta cu adminul,il meriti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro pt tine ai fost un admin bun pe vremea aia :))

 vezi ca pun aimbotu pe tn sa nu imi dai ban

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...