Jump to content
  • Advertisments

$lim.

cerere unbl

o sansa?  

35 members have voted

This poll is closed to new votes
  1. 1. o sansa?

Recommended Posts

Nickname: Shady

Aka: Sprow42O

Vechime: 2013+

Motiv: alianţe proaste, predare ştafeta..

sal, uh nu știu cum să încep păi să mă prezint intai, sunt shady si ma aflu aici de mai mult de un an cred.. 

ma aflu aici si imi cer scuze fata de voi pentru a-2 oara.. mai jos este si primul topic..

Ce am facut?

am fost foarte prost.. am avut admin si stateam foarte multi pe discord si tot ce faceam e sa criticam esu.. si intr un final am ajuns sa ne certam si cu mitzy ca el a  fost singura persoana care ne a spus sa incetam.. el s a suparat pe noi si plm tot ne spunea sa incetam dar noi tot am continuat pana cand mitzy a facut un topic si din fix 20 de persoane eu picasem 'oaia neagra' adica: pe vremea aia avusem admin level 5 si am luat demote..

montex luase inaintea mea blacklist si eu inca  vorbeam cu el pentru ca suntem buni prieteni de foarte mult timp.. asa ,sa continui povestea, am primit demote si m am enervat foarte tare, eram cu montex pe discord si mi a cerut un cont de forum.. am zis bine hai iti dau ca oricum am pierdut tot ce aveam.. dar tot ce am facut am facut din cauza nervilor *cred.. ca ii se poate intampla oricui sa ai un moment in care nu te mai poti controla*..

imi cer scuze fata de mitzy pentru fazele care ii le am facut in trecut..

si imi cer scuze si fata de david ca l am injurat..

daca sunt greseli imi cer scuze sunt pe telefon ca nu am pc momentan si nu prea stiu romana, ms.

Inca o data, mii de scuze si daca vreti uitati-va si la primul topic..

am lasat discordu si fitele.. so i'm sorry again guys..

Edited by $lim.
  • Like 9

Hmm.. Shady.
Te stiu de 2 ani si ceva, fix din primele zile in care m-am apucat de acest server. Pot spune ca esti o persoana de treaba, nu te-am vazut sa ai coduri, de vorbit urat, nu vorbesti, ci doar ai gresit ca te-ai aliat cu Montex. 

[PRO]
Si eu am facut aproape aceeasi greseala, doar ca nu eram alitati, i-am dat adminul sa se joace, ca m-am certat cu Runix si am dat tot stats, iar apoi fratele meu m-a spus lui Runix. Montex ne-a tras o teapa acum ceva timp cu un cont de steam si de asta.
In concluzie esti o persoana ok, nu ai gresit cu nimic grav, doar sa nu te mai inhaiti cu persoane care nu sunt agreate atat de mult pe server.

Edited by - SANDWAVE -

Pe Team Speake erai de treaba si nu pareai genul de persoana care sa te lasi influintat de o pr0asta ca montex.

Esti baiat bun in general.

PRO.

Contra, ești  unul  Dintre cei. Care Cauzau probleme pe forum și sv cu gradele + favorizare și defavorizare, ai fost sacrificat cu demoted pentru ce-am scris mai sus ". Știu ca o sa-mi faci cel puțin mie probleme, iar vrei sa fi superior , o sa faci ce vrei, o sa comentezi și multe altele îți scriu comportametul și generali  Știu  ce pramatie mică ești :)), nu toți care  au făcut  Cerere   Au   Fost acceptați, uni chiar nu meritați ca nu va schimbați similar a fost la AleqSZ ogramada de pro, dar tot nu și-a avut locul, încercam sa revenim playeri dim vechi care  au blacklist  din motive mai aspre, dar nu sa aducem  Răul înapoi .

ai mai  avut Bl decateori nu știu. 

răspuns trecut 

Edited by [esu.familia]Anger
  • Dislike 4
  • Shit 1

3 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Contra, ești  unul  Dintre cei. Care Cauzau probleme pe forum și sv cu gradele + favorizare și defavorizare, ai fost sacrificat cu demoted pentru ce-am scris mai sus ". Știu ca o sa-mi faci cel puțin mie probleme, iar vrei sa fi superior , o sa faci ce vrei, o sa comentezi și multe altele îți scriu comportametul și generali  Știu  ce pramatie mică ești :)), nu toți care  au făcut  Cerere   Au   Fost acceptați, uni chiar nu meritați ca nu va schimbați similar a fost la AleqSZ ogramada de pro, dar tot nu și-a avut locul, încercam sa revenim playeri dim vechi care  au blacklist  din motive mai aspre, dar nu sa aducem  Răul înapoi .

răspuns trecut 

fie cum spui tu.. insa probleme mari eu nu am cauzat si daca e sa iau respins.. accept decizia ce sa fac?

insa eu asa de tare tie nu ti am gresit, atata tot ca te am vanat 24/7 pana te am prins cu coduri si iti luai ban incontinuu de la mine..

de la raspunsul trecut a mai trecut ogramada de timp.. a trecut si mult timp de cand ma aflu aici so daca tu dupa un an de zile nu ti ai schimbat parerea despre mine doar pentru ca ti am facut ce ti am facut.. asta e, sorry si mersi oricum.

app 'pramatie', 'comportament' ? argumenteaza de ce.. adu topic uri cand eu provocam scandal sau eram nesimtit inainte sa apara cearta intre mine si esu (mitzy) ... lol daca chiar era asa zburam de mult si nu mai aveam functie pe care am avut o

recunosc am gresit mult.. insa cum ai zis si tu sunt cazuri care sunt mult mai grave si persoanele respective tot au fost iertate..

Edited by $lim.

7 hours ago, [esu.familia]Anger said:

răspuns trecut 

Frate e 2020 daca faci posturi de mai mult de 30 de cuvinte pe internet mi-l sugi

• Haha 6

Pro Fabi. Eu una nu consider că ai facut ceva atât ce rau. Din punctul meu de vedere ai fost si vei fii un băiat ok,de treabă și cu mult respect fata de prieteni tai. 

Edited by [esu.familia]Selleya
.

11 hours ago, [esu.familia]Anger said:

răspuns trecut 

Pana si tu ai cauzat certuri, discutii. Cel mai bine ar fi sa iti vezi lungul nasului. Salut! 

On 11/4/2019 at 6:58 PM, niKe #DBPN said:

Frate e 2020 daca faci posturi de mai mult de 30 de cuvinte pe internet mi-l sugi

Da o poți face  tu  dacă tot ai venit sa-l pupi in cur, este 2020 scriu cât vreau unde Plm scrie ca nu am voie ?   Sau unde  morții lui mama din groapa scrie ca in 2020 nu ai voie  sau  te faci de Rusie.? 

Deja se vede iar invidia și frustrarea, favorizarea și defavorizarea din partea voastra mai ales a ta idiot ce ești,  nu mai aduceți râca ca din cauza la oamenii ca voi ca veniți și comentați poate ca-l urăsc și pe băiat, când văd ca dați câte 10 quate și reacții mor.. Nu știe ce se întâmpla mai nou e sv nici voi uni care reacționați după forum si baiatu pe sv e legenda.

Edit recent: deja ați început iar ca înainte și Abea au revenit 2 Bl (16hp,blaze) reveniti cu toții o sa dați câte 10 hateuri uitați mai sus doar îmi dau pArerea despre un băiat doar ... nici el măcar nu a reproșat ... Abea sa făcut liniște pe aici și încă se mai ascund 2 -3 pe lângă.

dar repet Pentru ce pățesc astea? In 3 zile rămân fără reputație și îmi faceți și o poveste urâta și puțin adevărat.

@The.Extreme @[esu.familia]mitzy 

A-T: dacă va  uitați nu mai mie îmi da w hate ( am -10 reputație numai la postul asta și mi am dat părerea la o cerere un Bl dați seama ce începe de mâine )  unde postez  Acolo am -5/10. 

Lui   Krato iam dat pro la cererea admin și mic afrgwmet, dacă i dădeam contra aveam și acolo -10/5 dela băieții de acasă (mafia). 

Edited by [esu.familia]Anger
  • Shit 7

Guest
This topic is now closed to further replies.