Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Unblacklist 16HP.


hp.

Unblacklist   

44 members have voted

  1. 1. Unblacklist


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nickname : 16HP.

 

AKA: 16HP.,Reebock),wOrK,quiT=]],hp_

 

Vechime: joc din 2013 cu o pauză de un an, si m-am reapucat in 2017

 

Motiv Blacklist: Complice țeapă + gems runner 

 

Mesaj: Salutare dragi prietenii sunt 16HP. am revenit si eu cu o nouă incercare de unblacklist.

 

Deci totul a inceput cand juca Tempor el avea un sv fantomă sa spunem , in care atragea playerii de pe rss spunandule de admin gratis altii daca intrau cu aceiași parola ca pe rss el vedea si incerca parola pe sv ( el mi-a spus asta pe un sv de discord) eu am fost implicat doar cand a spart un cont sau 2 in care mi-a dat si mi-e gems , eu ca sa nu afle cnv ce facusem am transferat pe alt cont gems gandinduma ca nu ma prinde nimeni de asta se spune si gems runner la motivul meu de blacklist.

Un alt motiv pot sa spun ca am meritat bl si pentru comportamentul meu față de alții playerii care regret acum mult ca am avut o mentalitate cam de copil 

 

Vreau sa revin si eu pe comunitate alaturi de prietenii meii , si imi cer mii de scuze față de playerii care i-am suparat sau stafull comunitati si sa imi acordați inca o șansă daca se poate , a trecut cv timp de cand am luat bl si pot sa spun ca m-am schimbat la mentalitate nu mai sunt același copil 

 

Cam asta e povestea mea care cred eu ca ma tras in jos pe comunitate, sper sa nu fii uitat ceva

 

Inca o data va rog frumos sa ma iertați si sa imi acordati inca o șansă daca credeți ca merit 

 

                             ✔ 16HP.

  • Like 7
  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

pro miai miai viata ca-n rai.

 

nu ai afectat cu nimic grav,au luat altii un-blacklist,tu de ce n-ai lua?

Link to comment
Share on other sites

Pro, baiat de treaba, a greșit si el dar merită încă o șansă!

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, hp. said:

Nickname : 16HP.

 

AKA: 16HP.,Reebock),wOrK,quiT=]],hp_

 

Vechime: joc din 2013 cu o pauză de un an, si m-am reapucat in 2017

 

Motiv Blacklist: Complice țeapă + gems runner 

 

Mesaj: Salutare dragi prietenii sunt 16HP. am revenit si eu cu o nouă incercare de unblacklist.

 

Deci totul a inceput cand juca Tempor el avea un sv fantomă sa spunem , in care atragea playerii de pe rss spunandule de admin gratis altii daca intrau cu aceiași parola ca pe rss el vedea si incerca parola pe sv ( el mi-a spus asta pe un sv de discord) eu am fost implicat doar cand a spart un cont sau 2 in care mi-a dat si mi-e gems , eu ca sa nu afle cnv ce facusem am transferat pe alt cont gems gandinduma ca nu ma prinde nimeni de asta se spune si gems runner la motivul meu de blacklist.

Un alt motiv pot sa spun ca am meritat bl si pentru comportamentul meu față de alții playerii care regret acum mult ca am avut o mentalitate cam de copil 

 

Vreau sa revin si eu pe comunitate alaturi de prietenii meii , si imi cer mii de scuze față de playerii care i-am suparat sau stafull comunitati si sa imi acordați inca o șansă daca se poate , a trecut cv timp de cand am luat bl si pot sa spun ca m-am schimbat la mentalitate nu mai sunt același copil 

 

Cam asta e povestea mea care cred eu ca ma tras in jos pe comunitate, sper sa nu fii uitat ceva

 

Inca o data va rog frumos sa ma iertați si sa imi acordati inca o șansă daca credeți ca merit 

 

                             ✔ 16HP.

Sansa ta a avut 16 hp, si a murit din cauza ca ai gresit, dar nu inseamna ca nu meriti inca o sansa. [PRO] pentru 15hp

Link to comment
Share on other sites

? CONTRA.

Reason: Fapta care ai comis-o și  Știu ca ai un comportament urat,   Înjurii alea,alea o sa vedeți nu merita sa vina încă înapoi o sa faca rele playerilor și  nu numai din cauza la comportament da.. motivul  BlackListuLUi.

 

edit  după 40  secunde: dacă stau sa mă gândesc știu multe despre  tine :)) (greșeli), ai mai avut blacklist de câte ori nu știu, ești unul din aceia  care favorizați prin shituri și altele, acum este liniște și pace :) 

Edited by [esu.familia]Anger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, mi-ai facut prea multe , ai încercat să minti prea mult, te-ai dat de gol singur la cate minciuni spuneai si tu:) 

 

Las si eu astea aici poate îs de folosință...: =》 Esti prost daca tu crezi ca o sa mai calci pe aici.

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44914 - prima cerere

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44918 -nesimtire la greu

 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, KrYsTy said:

Nu, mi-ai facut prea multe , ai încercat să minti prea mult, te-ai dat de gol singur la cate minciuni spuneai si tu:) 

 

Las si eu astea aici poate îs de folosință...: =》 Esti prost daca tu crezi ca o sa mai calci pe aici.

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44914 - prima cerere

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44918 -nesimtire la greu

 

Da mereu am avut o problemă cu tine 

Sa iti explic si aduc si pe alti cu dovezi ca nu eu aveam sv de test eu ma jucam undercover cu vpn si normal ca imi aparea la akauri diferite conturi si pot confirma si alti care ma cunosc ca nu am facut asa cv tempor a fost cu toata responsabilitatea

Si nu am luat in viata mea conturi eu niciodată de pe sv

 

Si ca nu m-ai am ce cautat pe sv nu esti in masura sa vb tu , asta o decid ce-i de sus

Edited by hp.
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, [esu.familia]Anger said:

? CONTRA.

Reason: Fapta care ai comis-o și  Știu ca ai un comportament urat,   Înjurii alea,alea o sa vedeți nu merita sa vina încă înapoi o sa faca rele playerilor și  nu numai din cauza la comportament da.. motivul  BlackListuLUi.

 

edit  după 40  secunde: dacă stau sa mă gândesc știu multe despre  tine :)) (greșeli), ai mai avut blacklist de câte ori nu știu, ești unul din aceia  care favorizați prin shituri și altele, acum este liniște și pace :) 

Blacklist nu am avut mi sa spus o data sa fac cerere la coltul rusini nu a fost bl ala si shituri , ma lasi? Adu mi-e dovezi ca am favorizat eu de cand sunt pe sv cu shituri , ce rele am facut playerilor lol 

 

Nu mai vb daca nu esti in masura ma deranjează chestia asta cand nici nu stii cum am fost eu cu playeri pe sv sau pe care i-am ajutat

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, - SANDWAVE - said:

Sansa ta a avut 16 hp, si a murit din cauza ca ai gresit, dar nu inseamna ca nu meriti inca o sansa. [PRO] pentru 15hp

Mulțumesc frumos,  te salut :^ sandwave

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa nu dai quate la fiecare comm sa explici, găsești rezolvare la raspuns imediat chiar daca nu-i  adevărat, dacă am pronunțat ca așa a fost așa a fost doar nu ziceam aiurea sau rost  sa mint și știu cine ești și ce activitate și comportament ai pe sv,  ce rău faci la playeri?, pai ce ai putea decât ce-am zis mai sus, nu-i o răutate..  

Edited by [esu.familia]Anger
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO?

Link to comment
Share on other sites

Contra. Vad ca tot,te, ti cu alți in gura. Oameni se schimba atunci când obtin ce vor. Oricum daca iei unbl,vei ajunge repede înapoi ?

Succes.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, hp. said:

Da mereu am avut o problemă cu tine 

Sa iti explic si aduc si pe alti cu dovezi ca nu eu aveam sv de test eu ma jucam undercover cu vpn si normal ca imi aparea la akauri diferite conturi si pot confirma si alti care ma cunosc ca nu am facut asa cv tempor a fost cu toata responsabilitatea

Si nu am luat in viata mea conturi eu niciodată de pe sv

 

Si ca nu m-ai am ce cautat pe sv nu esti in masura sa vb tu , asta o decid ce-i de sus

Ca nu o sa mai calci pe sv si prost, te-a facut the extreme in cealalta cerere de un-blacklist , nu vezi ca nu esti in stare nici macar amu sa recunosti ca ai fost un nesimtit care fura gems de la playeri prin prietenul tau " TeMpor " ai uitat cand eram pe discord si o intrat TeMpor pe un cont in care avea 100 de gems si ti lea dat ti-e =)) hai scutește-ma...

  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

nu l agreez da trebuie sa fie playeri pe sv :)) pro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...