Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzați-mă ?


CRS_

Unblacklist?   

20 members have voted

  1. 1. Unblacklist?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Salutare,sunt eu Crisu  aka  DOOM. știu că am greșit  și că nu a fost bine ceea  ce am făcut.. dar nu am făcut rău comunități  ,as vrea sa nu mai am blacklist ,nu neaparat  sa ma joc cum ma jucam  inainte.Nu prea mai am timp   ,ci doar sa intru  sa mai vad ce e pe aici  ,sa  mai stau de vorbe  cu voi ,+Ca cel mai nașpa  sentiment il am ca am folosit aimbot pe vremuri.. si regret asta ,Și  da..imi cer mii  de scuze  celor  care le-am  gresit..Cu stima si respect  DOOM.❤?

Edited by CRS_
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

ti am dat pro ca erai de treaba,chiar daca erai si prost ,dar ai un model de respectat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luzărul ala care juca cu aim? Tu esti?

xCrisux sau cum plm..?!

Ca vrei un-black list doar ca sa vezi tu ce e pe aici sau ca vrei sa te joci tot acelasi drac e. Ce shit de cerere..

Tu stii ca ai facut rau dar nu comunitatii..

Auz-o pe asta...

Serios? Dar nu crezi ca e cazul sa zici mai in detaliu sa stie lumea de ce ar trebui sa te ierte? Si daca ai merita..? 

Contra. Nu vad efortul, nu simt ca iti pare rau.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Luzărul ala care juca cu aim? Tu esti?

xCrisux sau cum plm..?!

Ca vrei un-black list doar ca sa vezi tu ce e pe aici sau ca vrei sa te joci tot acelasi drac e. Ce shit de cerere..

Tu stii ca ai facut rau dar nu comunitatii..

Auz-o pe asta...

Serios? Dar nu crezi ca e cazul sa zici mai in detaliu sa stie lumea de ce ar trebui sa te ierte? Si daca ai merita..? 

Contra. Nu vad efortul, nu simt ca iti pare rau.

 

1 la mâna  nu te cunosc  2,cine ești tu sa ma critici  pe mine ,eu spun sa îți  vezi  de  treaba 

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, CRS_ said:

1 la mâna  nu te cunosc  2,cine ești tu sa ma critici  pe mine ,eu spun sa îți  vezi  de  treaba 

 

Deja ti-ai ratat sansa.  ?

Link to comment
Share on other sites

Ai gresit mai mult sau mai puțin, nu contează. Tot meriți o șansă, doar fii mai atent data viitoare. 

Ăștia care îți dau contra, nu mai joaca samp, deci le este indiferent cu playeri sau fara playeri pe server. [PRO] 

Un sfat din partea mea, nu știu daca vrei sa il iei sau nu in calcul.

Niciodată nu mai da dislike/shit unui player care te instigă la cearta, pentru ca vrea sa te provoace, iar cel care iti va accepta cererea va vedea ca nu te-ai schimbat, iar prin dislike-ul ala iti arăți frustrarea. Eu unul nu mai dau dislikeuri, arata cat de inchis la minte ești.

Slayer vrea doar sa te provoace cum l-a provocat si pe aleqz si a luat respins, deja are strategie de zuma, Salayer.. ?‍♂️

Edited by - SANDWAVE -
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Deja ti-ai ratat sansa.  ?

nu simt ca iti pare rau cu toate ca n-ai afectat cu nmc pe sv cand ai jucat cu numele DOOM dar meh . nu simt ca iti pare rau.

Link to comment
Share on other sites

Dezvolta cererea :)) oricum mare pro pt DOOM sau Crisu cum vreti sa-i ziceti , ai fost un baiat de nota 10 si chiar nu m-am gandit ca esti Crisu :)) anyway sper sa iei accept , il meriti in mare parte , nu ai facut rau nici unu-i jucator cat timp ai fost "undercover" ba chiar ai ajutat unii playeri deci sper sa fie un raspuns pozitiv din partea generalilor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Foarte dezamagitor cand vad ca nu ti-ai dat putin silinta sa scrii mai mult, dar la ce sa ma astept de la tine...

Nu ti-am vazut numele in astea 3 luni, nu am auzit sa fi jucat undercover, si nu ma pun sa caut prin sutele de ip-uri ale tale ca nu ai facut cine stie ce. Nu meriti timpul meu.

Acceptat.

Tine limbajul pentru tine, vezi-ti de treaba ta, ignora pe cei care incearca sa te instige la cearta, si nu folosi cheats of course.

Pentru server: Ai deja numele CRiSU_, fa o cerere de unban si pune link-ul de la cererea asta sa primesti accept.

Pentru forum: Daca vrei acces la contul tau vechi de pe forum, da-mi un pm cu link-ul de la cont si in 24h maxim ti-l voi debana. Dupa care ti-l banez pe asta ca nu ai voie cu doua. Daca nu, foloseste-l pe asta si gata daca vrei sa incepi de la 0 si sa nu-ti aduci aminte de vechiul tau.

 

Sper sa nu te vad in conflicte imediat, lock.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...