Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
Cum sa asociezi contul de pe forum cu server Read more... ×
  • Advertisments

Buzz.

Cosplay SA-MP Edition #6 -Theme: Halloween

Recommended Posts

Cosplay SA-MP Edition #6

Informatii generale:

Romania Super Stunt este unul dintre putinele servere de SA-Mp care permit libertate totala la atasamentele de obiecte pe jucator.

Jucatorii isi pot atasa orice obiecte vor ei pe corpul lor in asa fel incat sa isi creeze un costum frumos sau ce altceva le trece lor prin minte.

Pentru a participa la acest concurs trebuie sa iti faci folosind comanda /hold un costum foarte frumos si care sa se incadreaza in tema editiei.

Tema editiei:

Halloween.

(Costume cat mai infricosatoare)

Data si ora prezentarii:

03.11.2019 (Duminica)  la ora 19:00 / 20:00.

La aceasta data / ora trebuie sa fii online pe server ca sa ne arati costumul.

Locatia este /HALLOWEEN.

Premii:

Locul 1 - 100 Gems

Locul 2 - 100 Gems

Locul 3- 100 Gems

Locul 4- 100 Gems

Locul 5- 100 Gems

Juriu:

RuNix

Buzz.

DjAndy

The.Extreme

albeer.

Castigatori:

Persoana care este nominalizata de cele mai multe ori va fi castigatorul! Daca o persoana nu este votata de mai multe ori, atunci juriul va trebui sa dea o nota de la 1 la 10 fiecarei persoane. Persoana cu cea mai mare nota la final va fi castigatorul.

Bafta la facut costume! Nu uitati ca trebuie sa se incadreze in tema editiei, adica HALLOWEEN!

*Site cu toate obiectele GTA, s-ar putea sa va ajute: AICI.

:)

• Like 12

Foarte misto ai scris informatiile. Explicit, pe intelesul tuturor si la obiect. 

Enjoy :D 

• Like 1

Chiar daca e depasita data in care e aceasta "sarbatoare" ,totusi e bine ca se organizeaza. 

Ceva mapa o sa se adauge?

@[esu.familia]mitzy cmf domn comandant ?

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

• Shit 3

56 minutes ago, SHAHMEN said:

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

Adica voiai sa mananci gems =))))

Nu te-a pus nimeni sa faci mape sau a zis runix, shahmen fa mapa pentru halloween, ca iti dau gems dupa. 

La cat de putini suntem ce rost are?..

• Like 1

3 hours ago, SHAHMEN said:

chill... e halloween-ul si n-avem mapa? vom avea

• Like 4

3 minutes ago, DjAndy said:

O avem deja :)) 

Maine incepe distractia pentru voi , sa cautati easter eggs ascunse prin toata mapa , mai mult intr-un minigame :))

Sper sa nu ia darksteel tot

@RuNix 

@Buzz.

@DjAndy

EU N AM COSTUM. FIINDCĂ SUNT URAT DEJA,LA CE MI MAI TREBUIE?

P.S - ȚIN SA VA ANUNT CA DACA NU CÂȘTIG, VA DAU BAN PE SV. 😂😂❤❤

8 hours ago, SHAHMEN said:

Pentru așa post îți dădeam direct demoted

• Like 2

8 hours ago, - SANDWAVE - said:

Adica voiai sa mananci gems =))))

Nu te-a pus nimeni sa faci mape sau a zis runix, shahmen fa mapa pentru halloween, ca iti dau gems dupa. 

La cat de putini suntem ce rost are?..

Coaie eu intru din joi in pasti,mapa am facut-o pentru server nu pentru mine.Nu prea mai am ce sa fac pe server cu gemsu am tot ce vreau si tot ce mi-am dorti .

Mapa am facut-o pentru distractie,beleste ochii la pret,este ,, -'' nu am zis o anumita suma de gems.As fi putut spune 50-100-200-300 gems la pret,dar nu am facut-o.

On 10/26/2019 at 10:29 PM, SHAHMEN said:

Coaie eu intru din joi in pasti,mapa am facut-o pentru server nu pentru mine.Nu prea mai am ce sa fac pe server cu gemsu am tot ce vreau si tot ce mi-am dorti .

Mapa am facut-o pentru distractie,beleste ochii la pret,este ,, -'' nu am zis o anumita suma de gems.As fi putut spune 50-100-200-300 gems la pret,dar nu am facut-o.

Hooo ce te ambalezi asa? 

Nu te mai baga in seama cu toți si lasa limbajul ala mai usor.

Castigatorii

Cosplay SA-MP Edition #6

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. SANDWAVE: Poza - 100 Gems

2. [esu.familia]WEZY: Poza - 100 Gems

3. SK..: Poza - 100 Gems

4. distors: Poza - 100 Gems

5. Rachel.: Poza - 100 Gems

6. [upc]davidel: Poza - 100 Gems

7. LupIntunecat.: Poza - 100 Gems

8. El3ktrozZ: Poza - 100 Gems

9. TEMPNAME.exe._.: Poza  - 100 Gems

10. Sp3ct3r: Poza  - 100 Gems

11. [SCANIA]qURSUS.21._: Poza - 100 Gems

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S-au schimbat trebuirile in timpul evenimentului, s-a luat o decizie sa fie 11 castigatori in loc de 5, speram ca i-am multimit pe toti.

Va asteptam si la edita 7.

Server-ul a adunat 187 de jucatori un nr ce nu prea l-am mai vazut de ceva timp.

Multimim tuturor!

• Like 1
  • Shit 1

Guest
This topic is now closed to further replies.