Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cosplay SA-MP Edition #6 -Theme: Halloween


Buzz.

Recommended Posts

  • Buzz. featured this topic

Foarte misto ai scris informatiile. Explicit, pe intelesul tuturor si la obiect. 

 

Enjoy :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar daca e depasita data in care e aceasta "sarbatoare" ,totusi e bine ca se organizeaza. 

Ceva mapa o sa se adauge?

 

@[esu.familia]mitzy cmf domn comandant ?

Link to comment
Share on other sites

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, SHAHMEN said:

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

Adica voiai sa mananci gems =))))

Nu te-a pus nimeni sa faci mape sau a zis runix, shahmen fa mapa pentru halloween, ca iti dau gems dupa. 

La cat de putini suntem ce rost are?..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SHAHMEN said:

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

chill... e halloween-ul si n-avem mapa? vom avea

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

O avem deja :)) 

Maine incepe distractia pentru voi , sa cautati easter eggs ascunse prin toata mapa , mai mult intr-un minigame :))

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DjAndy said:

O avem deja :)) 

Maine incepe distractia pentru voi , sa cautati easter eggs ascunse prin toata mapa , mai mult intr-un minigame :))

 

Sper sa nu ia darksteel tot

Link to comment
Share on other sites

@RuNix 

@Buzz.

@DjAndy

EU N AM COSTUM. FIINDCĂ SUNT URAT DEJA,LA CE MI MAI TREBUIE?

P.S - ȚIN SA VA ANUNT CA DACA NU CÂȘTIG, VA DAU BAN PE SV. ??❤❤

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SHAHMEN said:

S-a dus rss-ul de rapa...daca am inceput sa nu mai facem mape speciale pentru acest eveniment e clar...

Pentru așa post îți dădeam direct demoted

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, - SANDWAVE - said:

Adica voiai sa mananci gems =))))

Nu te-a pus nimeni sa faci mape sau a zis runix, shahmen fa mapa pentru halloween, ca iti dau gems dupa. 

La cat de putini suntem ce rost are?..

Coaie eu intru din joi in pasti,mapa am facut-o pentru server nu pentru mine.Nu prea mai am ce sa fac pe server cu gemsu am tot ce vreau si tot ce mi-am dorti .

Mapa am facut-o pentru distractie,beleste ochii la pret,este ,, -'' nu am zis o anumita suma de gems.As fi putut spune 50-100-200-300 gems la pret,dar nu am facut-o.

Link to comment
Share on other sites

On 10/26/2019 at 10:29 PM, SHAHMEN said:

Coaie eu intru din joi in pasti,mapa am facut-o pentru server nu pentru mine.Nu prea mai am ce sa fac pe server cu gemsu am tot ce vreau si tot ce mi-am dorti .

Mapa am facut-o pentru distractie,beleste ochii la pret,este ,, -'' nu am zis o anumita suma de gems.As fi putut spune 50-100-200-300 gems la pret,dar nu am facut-o.

Hooo ce te ambalezi asa? 

Nu te mai baga in seama cu toți si lasa limbajul ala mai usor.

Link to comment
Share on other sites

Castigatorii

Cosplay SA-MP Edition #6

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. SANDWAVE: Poza - 100 Gems

2. [esu.familia]WEZY: Poza - 100 Gems

3. SK..: Poza - 100 Gems

 4. distors: Poza - 100 Gems

5. Rachel.: Poza - 100 Gems

6. [upc]davidel: Poza - 100 Gems

7. LupIntunecat.: Poza - 100 Gems

8. El3ktrozZ: Poza - 100 Gems

9. TEMPNAME.exe._.: Poza  - 100 Gems

10. Sp3ct3r: Poza  - 100 Gems

11. [SCANIA]qURSUS.21._: Poza - 100 Gems

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S-au schimbat trebuirile in timpul evenimentului, s-a luat o decizie sa fie 11 castigatori in loc de 5, speram ca i-am multimit pe toti.

Va asteptam si la edita 7.

Server-ul a adunat 187 de jucatori un nr ce nu prea l-am mai vazut de ceva timp.

Multimim tuturor!


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...