Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie Site My Account & Online time.


[RSS]Anger=D

Recommended Posts

Salut m-am gandit la 2 sugestii de mult timp una din ea am postat-o dar a fost uitata sau cel putin "nu trebuie"  aia fiind online time dar vreau sa o descriu iar.

1. Asa putem vedea cat timp are "xYz" decand exista pe forum sa vedem daca chiar au avut o activitatea pe forum sau doar intrau pentru  reclamatii/cerere-unban, vad ca se cere activitate pe forum pentru admin dar toti zic ca sunt activi dar intra doar sa-i arte jos + ca va fi o activitate mai mare pe forum pentru a strange ore/zile la status :) cel mai activ membru :) degeaba scrie member since: 2013, daca el are doar 7zile 10ore si 20minute pe forum, putin find din 2013.. 

EXEMPLU:  my profile: TkV9GeD.png?2   profil: Z84Zuqx.png?1 

2. modificari la my account site + adaugare timp in gang & gangpoints/rank.  3uTCWZZ.png?1 

3. eu zic ca merita si forumu ceva imbunatatiri , ma uitam din vechi pe contul de imgur si mi-au venit cateva ideii.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

PRO  PENTRU TOT CEL MAI MULT IMI PLACE IDEIA ASTA :)))

2. modificari la my account site + adaugare timp in gang & gangpoints/rank.  3uTCWZZ.png?1 

Link to comment
Share on other sites

Da! Pentru Runix ar fi usor sa faca treaba asta. Tot odată,ai putea modifica si background-ul,sa schimbe putin aspectul.(Sugestie pt Runix)

Dacă are cineva un background frumos,unic si nu e,exagerat si ii poate adauga un logo rss..sa îl adauge aici si sa imi dea tag. 

 

Edited by Maqalin
Link to comment
Share on other sites

Multe lucruri sunt greu de realizat sau deja alte lucru similare :))

Clans - sunt fara numar , de cat gangs , care sunt 10 - limitari , daca ar fi limita de 10 clan-uri , era posibil :))

Gang Rank , cam degeaba , cand poti accesa toata lista cu gang-uri si fiecare membru in parte.

Timp online in gang , nah. cam multe date trebuie sa readea serverul catre host in php , ceva care chiar ar fi nevoie , nu sa limiteze resursele hostului :))

hai zilele la proprietati aia cat de cat ar fi ceva , dar la cum il stiu pe runix , daca vrei mai multe informatii legat de contul tau , cel mai ar fi sa fi in joc , de cat site :))

Ca stiu cum sunt uni , cauta toate conturle posibile sa vada cate zile mai are bizz de la x cu castig 5 coins si renew 500 coins , si asa mai departe :))

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DjAndy said:

Multe lucruri sunt greu de realizat sau deja alte lucru similare :))

Clans - sunt fara numar , de cat gangs , care sunt 10 - limitari , daca ar fi limita de 10 clan-uri , era posibil :))

Gang Rank , cam degeaba , cand poti accesa toata lista cu gang-uri si fiecare membru in parte.

Timp online in gang , nah. cam multe date trebuie sa readea serverul catre host in php , ceva care chiar ar fi nevoie , nu sa limiteze resursele hostului :))

hai zilele la proprietati aia cat de cat ar fi ceva , dar la cum il stiu pe runix , daca vrei mai multe informatii legat de contul tau , cel mai ar fi sa fi in joc , de cat site :))

Ca stiu cum sunt uni , cauta toate conturle posibile sa vada cate zile mai are bizz de la x cu castig 5 coins si renew 500 coins , si asa mai departe :))

 

Mdaa.. Un motiv dece trebuie lasată asa, să mai intre "y" sa-și vadă timpul la ele dar sugestia este folositoare de-a prevenii o teapa uni mint ca au "x" zile la casa/bizz doar pentru a-o vinde așa ca intrai la player stats si vedea-i într-adevăr, dar și sugestia cu online time este folositoare daca chiar pe site nu-i de modificat  nimic zic că o sa se vada diferența și activitatea,vechimea și poate ajuta și in alte moduri spee exemplu activitatea lui "x" din 2013 față de "Y" din 2016 "să zicem" că și-a dat interesul mai mult.

Edited by [esu.familia]Anger
Link to comment
Share on other sites

:pro:

Ideea cu time la useri pe forum e foarte usor de adaugat. 

Pe site cred pt calcularea timpului la gang si alea nu ar fi necesare, doar la case si business-uri.

Edited by Keedyy
Link to comment
Share on other sites

Poze luate după rivala )))), anyway :pro: mereu mi a plăcut cum e

Edited by Aby.
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...