Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Îmi doresc sa revin,AleqsZ!


Incercsarevin

Merit o sansa?   

55 members have voted

  1. 1. Merit o sansa?

    • Da
      48
    • Nu
      6

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

5 hours ago, UNCHIUL said:

Meh, cica nu conteaza ce ai facut in trecut... daca nu conta nu erai in postura asta. Iar tu deja vrei moderator ca sa ne arati ca te-ai schimbat. Eu daca as fi in locul tau m-as bucura DOAR sa primesc un-blacklist, de ce? Pentru ca mi-ar crapa obrazul de rusine sa fiu din nou moderator sau cine stie capitan, raportandu-ne la ce a fost in trecut. Plus ca faci si discriminare ''Bafta si adevaratilor mei prieteni'', pe restu sa va ia dracu'? Cam asa ar veni asta... Parerea mea este ca nu meriti, cel putin inca; o astfel de descriere nu prea arata ca te-ai schimbat. Si prefer sa ma opresc aici cu ce am de spus sustinandu-mi parerea.

Numa vorbi sa-l pui într-o situație nașpa dacă nu sti cum sta treaba pe aici...!!! :diablo:

Pro băi te stiu! te salut si ai grija ce mai faci si de data asta dacă o să te ierte runix...:( 

Link to comment
Share on other sites

pro, toti merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, KrYsTy said:

Numa vorbi sa-l pui într-o situație nașpa dacă nu sti cum sta treaba pe aici...!!! :diablo:

Pro băi te stiu! te salut si ai grija ce mai faci si de data asta dacă o să te ierte runix...:( 

Explica-mi tu, te rog frumos, cum sta treaba pe aici, poate-s mai tont de fel si nu stiu.

El s-a pus singur in aceasta situatie ''naspa''; cu mana si cu capul lui si-a facut-o.

Link to comment
Share on other sites

Dati contra pentru ceva ce a facut acum cativa ani, va plangeti ca nu aveti playeri.

Broo, daca el vrea sa revina lasati-l sa se bucure dracu, ca ati ajuns la 20 de playeri si inca mai dati respingeri la cererile de blacklist pentru cei care au luat acum nush cati ani

Din partea mea PRO

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, (Stoica) ستويكا ستويكا said:

Dati contra pentru ceva ce a facut acum cativa ani, va plangeti ca nu aveti playeri.

Broo, daca el vrea sa revina lasati-l sa se bucure dracu, ca ati ajuns la 20 de playeri si inca mai dati respingeri la cererile de blacklist pentru cei care au luat acum nush cati ani

Din partea mea PRO

Da dar dacă "scapă cine nu trebuie " nu  o sa-i mai avem nici p-aia, nu mă refer la AleqSZ Ca poate nu vrea sa facă rău "poate"

Link to comment
Share on other sites

Esti cel mai rau lucru ce a intrat pe server. Specific lucru pentru ca pentru mine nu esti un om

:contra:

Link to comment
Share on other sites

Pro, de ce?

Nu ti-as fi dat pro dupa ce ai facut si cat de fraier ai fost, dar totusi a trecut mult timp si trebuie sa uitam, sa trecem mai departe peste tot ce s-a intamplat.Deci cred ca te-ai mai maturizat acuma gandesti altfel deci ai putea sa revii, parerea mea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Scuzați deranjul! 
 

Cum se mai procedează,cât este nevoie sa aștept pentru un răspuns,trebuie sa fac ceva anume?! Merci!

 

 

P.S: Mulțumesc tuturor pt sprijin!

Edited by Incercsarevin
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cred ca greșeală care o faci este ca dai răspuns tuturor in loc sa reacționezi sau sa aștepți doar un răspuns, fără sa mai le dai Explicații la fiecare "contra, sau dezbatere "

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Cred ca greșeală care o faci este ca dai răspuns tuturor in loc sa reacționezi sau sa aștepți doar un răspuns, fără sa mai le dai Explicații la fiecare "contra, sau dezbatere "

Pe care

  • Like 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2019 at 5:34 PM, (Stoica) ستويكا ستويكا said:

Dati contra pentru ceva ce a facut acum cativa ani, va plangeti ca nu aveti playeri.

Broo, daca el vrea sa revina lasati-l sa se bucure dracu, ca ati ajuns la 20 de playeri si inca mai dati respingeri la cererile de blacklist pentru cei care au luat acum nush cati ani

Din partea mea PRO

Si chestia cu rivala , nu stiu sigur daca a fost el sau nu , dar pana la urma ce draq sa faca , daca pe sv asta a luat bl , s a dus pe altul... si voi ati fii procedat la fel in plm , il cunosc si eu  , decand era in esu , stiu ca abuza mult pe atunci , dar poate s a schimbat , cine stie  , BIG PRO

Link to comment
Share on other sites

:)) de parca eu i-am dat blacklist

Our lord did it! :))

In functie de cat timp crezi ca te poti abtine sa nu le arati tuturor ce rasa superioara esti tu, preturile sunt asa:

1 saptamana - 200 euro

1 luna - 500 euro

3 luni - 1000 euro

Nu negociez pe perioade mai mari, esti firma neserioasa.

C2Z05XM.png

6XBvGan.png

?

  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Nu mi-se pare corect cum procedezi,dar cum vrei tu,Andy! Poate ca nici respectivul general nu a dat blacklist unui jucator și ai răspuns tu sau alti generali,nu cred ca eu sunt mai cu mot. Mulțumesc! 
 

Îmi doresc sa revin ca sa fiu alături de voi,sa încercam sa regresăm situația,nimic mai mult. 
 

Ma gândesc ca @RuNix și-a schimbat părerea și îmi poate da o prima și ultima sansa,mulțumesc! 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

ASA OFERTAAAAAAAA

NU TREBUIE RATATA

LA BANII TAI E NIMICA TOATA MAN

EU M-AS BAGA

OMG  OMG

OMG OMG

Link to comment
Share on other sites

Băgăm bani,ajutam! Nu e asta problema,doar ca n-o sa donez pt a rămâne in comunitate,e bataie de joc. 
 

Donez 100/200 euro pe luna,exceptând ca vreau sa fac concursuri cu bani reali pt jucătorii ce vor sa se reapuce,ca un job pe pc :) + promovări și ce mai e nevoie. 
Asta dacă se dorește reactivarea mea in comunitate. Dacă nu,asta este! 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, Alesqz! Probabil nu ma cunosti, dar am auzit de tine de la anumiti playeri mai vechi. Sunt de parere ca nu trebuie sa donezi bani playerilor sau serverului, ca sa creasca in playeri momentan.

1. Un sistem de gang schimbat
2. Mapele sa fie schimbate in unele noi
3. Dm-ul sa fie in 2 stiluri c-bug/fara c bug [arene separate]
4. Reducerea pedepselor [cred ca s-a adaugat deja]
5. Demote la adminii inactivi sau care nu se ocupa de server, intra si doar stau [sunt extrem de multi]
6. Hostul schimbat


 Cam astea sunt in mare parte. Eu nu vad serverul sa creasca, chiar si cu banii tai donati. Parerea mea este ca trebuie sa fie putin schimbat serverul pentru a readuce cativa playeri inapoi aici, deja multi stim cu ce se mananca stunt-ul, trebuie sa venim cu idei noi, sisteme, dar deja multi stiti asta.
Nu am nimic daca ai vrea sa donezi, sa ajuti, este chiar de apreciat, dar fiind in postura de blacklister, suna putin a santaj, dar fata de ceilalti macar vei ajuta intr-un mod sau altul, nu doar intri pe server si atat, ca nu s-ar rezolva nimic cu un player in plus. Stii vorba aia " unul vine pe server si 5 pleaca" cam in situatia asta suntem si noi, dar cred ca ar prinde bine ideea ta cu donatiile.

Daca este o sansa sa oferim o sansa,  de ce sa nu o facem?

Am facut un topic cu "debanarea tuturor jucatorilor" prin care mi-a raspuns si runix si a raspuns ce acest reply "

"Pana si carlos a luat unblacklist X_X Cine intr-adevar vrea, poate dovedi ca s-a schimbat. Cine vrea luat de manuta si iertat asa pur si simplu, sta bine banat."
Deci daca el a avut o sansa si s-a schimbat, nu vad de ce nu tu ai avea + ca ai ajutat serverul la vremea lui intr-o anumita masura. Eu vad ca te-ai schimbat, vorbesti matur, te comporti matur, nu cred ca esti acelasi om din trecut, unii chiar se schimba cu adevarat, deoarece viata te face sa te schimbi cu timpul. 
Chiar ai facut ceva in privinta asta, nu ai stat pe bara, ai facut o cerere de unblacklist, ai muncit ca sa o faci, nu cred ca ai cersit voturi, ca sa fii iertat. Acesti oameni au votat din inima, ca te vor inapoi, nu cred ca au votat doar ca sa revi inapoi si atat.
Salut. Succes cu cererea!

 

 

  • "
Edited by - SANDWAVE -
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2019 at 2:50 PM, Incercsarevin said:

Băgăm bani,ajutam! Nu e asta problema,doar ca n-o sa donez pt a rămâne in comunitate,e bataie de joc. 
 

Donez 100/200 euro pe luna,exceptând ca vreau sa fac concursuri cu bani reali pt jucătorii ce vor sa se reapuce,ca un job pe pc :) + promovări și ce mai e nevoie. 
Asta dacă se dorește reactivarea mea in comunitate. Dacă nu,asta este! 

prietene daca vei fi acceptat toti or sa ti fie catelusi, asa mai bine decat sa fii acceptat si sa fi luat de prost mai bine te impaci cu ideea ca nu te mai vor astia pe comunitate,  cum sa dai 10 milioane pe luna pe un server de samp, gandesti un pic?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, asap rocky said:

prietene daca vei fi acceptat toti or sa ti fie catelusi, asa mai bine decat sa fii acceptat si sa fi luat de prost mai bine te impaci cu ideea ca nu te mai vor astia pe comunitate,  cum sa dai 10 milioane pe luna pe un server de samp, gandesti un pic?

 E FIUL LUI NELSON MONDIALU

ARE BANI TE CACI PE TINE

ARE SI UDII

ARE UDI 4

UDI II TREBE LUI

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

Nu contează ce mașini am sau ce bani am,contează ca banii aia pe care sunt dispus sa ii donez ca sa ajut serverul SUNT FĂCUȚI de mainile și creierașul meu,legal! :) 

Cu miștouri din astea ieftine nu se ajunge nicăieri,doar poate la ceva ce aduce mai jos comunitatea la ora actuala. Sunt criticat ca încerc sa fac ceva,e ok..nu ma așteptam sa apreciați. Și vezi ca Nelson e slăbuț,poate eu sunt tatăl lui! 
 

 

P.S: Am seria5,audi e istorie!

 

 

 

Ultimul comentariu,rămâne la voia lui @RuNix dacă vrea sau nu sa revin in comunitate,a trecut deja fix o săptămâna de la cerere,enorm fata de ceilalți de pe lista neagra și cred ca n-am greșit nici pe jumătate cum au făcut-o ei. Toate cele bune!

Edited by Incercsarevin
  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Incercsarevin said:

Nu contează ce mașini am sau ce bani am,contează ca banii aia pe care sunt dispus sa ii donez ca sa ajut serverul SUNT FĂCUȚI de mainile și creierașul meu,legal! :) 

Cu miștouri din astea ieftine nu se ajunge nicăieri,doar poate la ceva ce aduce mai jos comunitatea la ora actuala. Sunt criticat ca încerc sa fac ceva,e ok..nu ma așteptam sa apreciați. Și vezi ca Nelson e slăbuț,poate eu sunt tatăl lui! 
 

 

P.S: Am seria5,audi e istorie!

 

 

 

Ultimul comentariu,rămâne la voia lui @RuNix dacă vrea sau nu sa revin in comunitate,a trecut deja fix o săptămâna de la cerere,enorm fata de ceilalți de pe lista neagra și cred ca n-am greșit nici pe jumătate cum au făcut-o ei. Toate cele bune!

Eram ironic. Am dat-o in ando glumeao cu tine si o iei personal insa cu toate astea ne-ai aratat ca esti acelasi falos, te caci pe tine, am adus expre subiectul de bani si masini sa te vad daca rezisti a scoate nelsonul din tine. Aici esti Blacklister, aici trebuie sa o si sugi daca e nevoie dar ti-ai ratat sansa. Ai primit putina atentie si deja prevezi tu ca judecandu-te pe tine intr-un fel, nu ajungem nicaieri. Da ce ai vrea tu? Sa lasam capul plecat in fata ta? Da-te-n plm. Serverul n-are nevoie de basinile tale. Nu ceri tu socoteala cat a trecut de cand ai facut cererea. Daca chiar voiai sa te reintorci si chiar voiai sa ne arati ca te-ai schimbat, te abtineai de la atatea comentarii si facand-o pe desteptul. N-are voie sa glumeasca nimeni cu el domle dar sa iti mai zica cat  de pr0st esti si cat rau ai facut serverului.. Tu mereu ai ceva contrariu. Te-n p.l.m de puști intretinut de parinti. Pot sa jur ca RuNix nu te iarta si cu toate astea iti dau locked si ban in numele lui. Imi asum asta!

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

  • SLAYER locked this topic

Pentru cei care il ataca pe Slayer ca a raspuns in locul unui general sau Runix, el a zis acum ceva timp ca nu vrea sa aiba de a face cu Aleqsz. Nu vrea sa vada ceva legat de el. Si ma refer la runix. Nici eu nu aveam de gand sa-l iert. Daca vrea sa doneze pentru comunitate si sa ne ajute poate sa o faca si in timp ce are blacklist. Again, lui runix nu ii place cand oamenii incearca sa-l cumpere cu bani, ceea ce Aleqsz incearca sa faca. Daca nu stiti ce s-a intamplat in 2017-2018, nu ii atacati pe cei care stiu exact ce a fost atunci.

Suntem in lipsa de playeri dar asta nu inseamna ca trebuie sa acceptam toti idiotii.

  • Like 4
  • Thanks 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...