Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuze


SebaKNVM

Recommended Posts

Nickname: [Thug4Life]SebaK...

AKA: Flavius_YT 

Vechime: 2-3ani

Motiv Blacklist: ok

Mesaj: Hey lume.Sunt SebaK...multi dintre voi ma cunoasteti de pe server cu comportamentul meu uneori bun dar alteori foarte josnic si naspa.Stiu ca am gresit foarte mult injurand ca nebunu pe server si adminii dar am inteles ca problema era la mine nu si la ei.Mi-am luat ban 300 pentru ca am dat /vad ca imi dau stats moca ca ma las de server.Si apoi w1nter mi-a dat banul.Am mai facut un topic si a fost respins pentru ca il facusem prea devreme.Sincer aveam planuri mari cum a-r fi sa iau OwTlaws si etc.Totul a inceput intr-o dimineata cand eram in gwar cu Anger si ma certam cu el pentru ca il banuiam de aimbot(astept reply ca sunt nab ca atat stii tu :) )asa si el mi-a facut o reclamatie si de atunci a inceput totul(banuri probleme cu admini de mentalitatea lui,warnuri etc)Stiu ca am gresit si nu vreau sa intelegeti ca cersesc unblacklist.Am facut cererea doar pentru ca m-i s-a facut dor de server si de amintirele pe server cu prietenii mei(se stiu ei)Atat am avut de spus BAFTA ALL!

Edited by SebaKNVM
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:contra:

 

N-ai cum sa te schimbi asa repede.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wIzz #DBPN said:

:contra:

 

N-ai cum sa te schimbi asa repede.

De ce ii dai contra ba , lasa l sa fie si el bucuros .

 

Link to comment
Share on other sites

iti dau un pro chiar daca nu te cunosc dar fiecare merita o a-2 a sansa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, GoEsS said:

iti dau un pro chiar daca nu te cunosc dar fiecare merita o a-2 a sansa

Daca nu il cunosti  atunci cum poti sti ca nu a primit deja a doua sansa? ?

 

Lasand asta la o parte..

Quote

banuri probleme cu admini de mentalitatea lui,warnuri etc

Dar tu apucandu-te sa injuri ca la usa cortului erai mai presus in mentalitate ca el sau ca "acei admini"?

Oricum pro daca zici ca limbajul a fost singura problema.Cu toate ca din ce ai scris nu dai semne sa te fi schimbat. 

Edited by [RSS]Alex007
Link to comment
Share on other sites

te cunosc relativ bine, cu mine erai ok, caterinca, inteleg oricum ca ai dat un mic rage impotriva lui anger, te-a luat gura pe dinainte, eram pe sv cand ai luat ban:))

ai un default_Pro_V1.png de la mine. Sper sa iei unban, si cand am din nou pc-ul sa ne jucam;)

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eXotiQ_ said:

te cunosc relativ bine, cu mine erai ok, caterinca, inteleg oricum ca ai dat un mic rage impotriva lui anger, te-a luat gura pe dinainte, eram pe sv cand ai luat ban:))

ai un default_Pro_V1.png de la mine. Sper sa iei unban, si cand am din nou pc-ul sa ne jucam;)

Ce rage mi a dat când va aud :)) copii.., cine a avut de câștigat voi cu care  "dati, i"am dat , ți-am dat "rage" sau eu ca mi văd de treaba și fac ce trebuie, ia exemplu mai sus ! :)) 

The.extreme - Mult prea devreme - răspuns recent. 

Abea dacă au trecut 10 zile de la raspunsul lui extreme, Au început școlile dute ca trece  timpul mai repede când o sa revi vei fi un școlar exemplu. 

 

Edited by [esu.familia]Anger
Link to comment
Share on other sites

cu mine nu ai avut nicio treaba dar am văzut ca înjuri pe chat ca disperatu.. Încearcă sa ti controlezi limbajul.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Ce rage mi a dat când va aud :)) copii.., cine a avut de câștigat voi cu care  "dati, i"am dat , ți-am dat "rage" sau eu ca mi văd de treaba și fac ce trebuie, ia exemplu mai sus ! :)) 

The.extreme - Mult prea devreme - răspuns recent. 

Abea dacă au trecut 10 zile de la raspunsul lui extreme, Au început școlile dute ca trece  timpul mai repede când o sa revi vei fi un școlar exemplu. 

 

Ba copil am zis clar ca nu am venit sa cersesc unbl aici.Tu practic iei omu la misto finut si apoi te intreb de ce te injura.Si pe toti ne mai ia gura pe dinainte cateodata.Cum a spus si sandwave esti un nimic pe server care acum un an dadea cu trollu pe server.Fiecare merita o a 2 sansa si apropo ,,copii,, exotiq e de o varsta cu tine?Si sand si toti si-au batut joc de tine si acuma vii ca un fel de runic aici si comentezi.Mai lipsea sa spui Respins :)) Hai bafta la teme

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2019 at 8:13 AM, SebaKNVM said:

 

Ba copil am zis clar ca nu am venit sa cersesc unbl aici.Tu practic iei omu la misto finut si apoi te intreb de ce te injura.Si pe toti ne mai ia gura pe dinainte cateodata.Cum a spus si sandwave esti un nimic pe server care acum un an dadea cu trollu pe server.Fiecare merita o a 2 sansa si apropo ,,copii,, exotiq e de o varsta cu tine?Si sand si toti si-au batut joc de tine si acuma vii ca un fel de runic aici si comentezi.Mai lipsea sa spui Respins :)) Hai bafta la teme

Pai asta am vrut sa dau de înțeles [respins] , deloc nu se vede schimbarea, mă rog când și a bătut joc sandwave de mine ? Și cu ce? Ca nu mă afectat dacă te referi din vorbe, altceva nu știți ;) 

Nu aveți cum sa-mi reproșați mie ca nu fac nimic pe sv când uni nici nu intrați sami vedeți activitatea băieții ! ?

Edited by [esu.familia]Anger
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Ce rage mi a dat când va aud :)) copii.., cine a avut de câștigat voi cu care  "dati, i"am dat , ți-am dat "rage" sau eu ca mi văd de treaba și fac ce trebuie, ia exemplu mai sus ! :)) 

The.extreme - Mult prea devreme - răspuns recent. 

Abea dacă au trecut 10 zile de la raspunsul lui extreme, Au început școlile dute ca trece  timpul mai repede când o sa revi vei fi un școlar exemplu. 

 

citeste din nou. am zis ca el a dat rage. dar na, sari si tu rapid sa te aflii in treaba, si te intrebi apoi de ce nu mai esti admin. sper sa iti fie refuzata cererea din tot sufletul. pentru ca pe partea de comportament, esti un tupeist. te-am pupat.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, [esu.familia]Anger said:

Ce rage mi a dat când va aud :)) copii.., cine a avut de câștigat voi cu care  "dati, i"am dat , ți-am dat "rage" sau eu ca mi văd de treaba și fac ce trebuie, ia exemplu mai sus ! :)) 

The.extreme - Mult prea devreme - răspuns recent. 

Abea dacă au trecut 10 zile de la raspunsul lui extreme, Au început școlile dute ca trece  timpul mai repede când o sa revi vei fi un școlar exemplu. 

 

si inca o chestie ba baiatule, ne zici ''copii'', eu avand 17 ani, nu ma astept sa am cine stie ce experienta de shooting pe samp, ca nu am jucat atat de mult, dar asta nu inseamna ca iti permiti tu sa ne faci cum vrei. tu daca iei admin, si continui sa fii tot asa artagos, fitos si batut in cap, in loc sa fii un exemplu, sa fii calumea, caterinca cu playerii, o sa ajungeti sa va jucati admin vs admin! Termina cu cacaturile astea, fute-ti 2 palme, si revino-ti. fii OM, nu ''pro player''. 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, eXotiQ_ said:

citeste din nou. am zis ca el a dat rage. dar na, sari si tu rapid sa te aflii in treaba, si te intrebi apoi de ce nu mai esti admin. sper sa iti fie refuzata cererea din tot sufletul. pentru ca pe partea de comportament, esti un tupeist. te-am pupat.

 

6 hours ago, eXotiQ_ said:

si inca o chestie ba baiatule, ne zici ''copii'', eu avand 17 ani, nu ma astept sa am cine stie ce experienta de shooting pe samp, ca nu am jucat atat de mult, dar asta nu inseamna ca iti permiti tu sa ne faci cum vrei. tu daca iei admin, si continui sa fii tot asa artagos, fitos si batut in cap, in loc sa fii un exemplu, sa fii calumea, caterinca cu playerii, o sa ajungeti sa va jucati admin vs admin! Termina cu cacaturile astea, fute-ti 2 palme, si revino-ti. fii OM, nu ''pro player''. 

DoublePost, bă tu vrei sa-mi faci ceva.. mă instigi la certa sau sa mă faci sa -ți zic ceva jignitor care nu o voi face sau ceva rău ca văd ca zici "sper sa fie refuzata din tot sufletu " , aici este vorba de o cerere de revenire tu ce faci , faci Off-topic aici doar pentru ca mi-am spus părerea ca omul acesta înjura și eu zic ca este prea devreme sa revină, vezi ca întreci măsura nici nu te bag inseama și uite..  mai zapacit am zis sa nu ți răspund da'inceteaza peste toate topicurile văd ca'mi quate reacții și toate cele, mă mulțumeam cu reacțiile si atât, fără sa faci atât tam-tam,vezi ca ți dau pace și las sa fi sancționat dacă ai gresit, lasă-mă.

Edited by [esu.familia]Anger
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Anger said:

 

DoublePost, bă tu vrei sa-mi faci ceva.. mă instigi la certa sau sa mă faci sa -ți zic ceva jignitor care nu o voi face sau ceva rău ca văd ca zici "sper sa fie refuzata din tot sufletu " , aici este vorba de o cerere de revenire tu ce faci , faci Off-topic aici doar pentru ca mi-am spus părerea ca omul acesta înjura și eu zic ca este prea devreme sa revină, vezi ca întreci măsura nici nu te bag inseama și uite..  mai zapacit am zis sa nu ți răspund da'inceteaza peste toate topicurile văd ca'mi quate reacții și toate cele, mă mulțumeam cu reacțiile si atât, fără sa faci atât tam-tam,vezi ca ți dau pace și las sa fi sancționat dacă ai gresit, lasă-mă. 

sutem mulți "copii" care jucam sa:mp de 17 ani tu nu mai te consideri copil? Mă consider eu la 20..

Ba fratioare...toti isi bat [Censored] de tine pe server,pe site,peste tot.Faza e ca esti un copil care intrece masura si cu sand te-ai certat si cu toti.Daca ai avea tu admin cre ca toti playerii s-ar lasa de sv.Frate inteleg ca te-a certat maicata ca nu ti-ai facut tema la matematica dar sa ne intelegem tu ne provoci la cearta si apoi te plangi vaaai ala m-a injurat si etc.Lasa cacaturile astea si revino-ti la realitate

Link to comment
Share on other sites

Respins.

 

Daca chiar iti doresti sa mai joci pe server si iti pasa asa mult de el, depune o alta cerere in care sa adaugi vot (poll) ca sa vedem si noi cati te vor si cati nu.

Si nu mai riposta cand ceri mila celorlalti pentru ca tu esti cel care interdictie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...