Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [esu.familia]Anger


[RSS]Anger=D

cerere admin [esu.familia]Anger  

48 members have voted

  1. 1. VOTE



Recommended Posts

:contra: mai mare râsul vrei admin, dar te bate gramatica, nu depui efort deloc, într-o cerere de acest gen trebuie completată cu seriozitate, nu făcută în 2 minute cu ce ți-a venit în cap pe moment spunând despre tine 2 vorbe din trecutul tău, sincer să fiu nu mai aduceți în discuție gang-ul, nimănui nu-i pasă, aici este strict de administrarea serverului și după părerea mea nu ești capabil de această funcție.

  • Like 3
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

Ai avut o pedeapsa destul de mare ... ai fost iertat dar iar ai continuat sa incalci regulile ... eu nu am nimic cu tine , innainte de 'pauza cea mare' erai destul de trb , fara sa cauzezi probleme . Am avut o pauza cand nu am putut intra pe samp si nu am cum sa stiu cum esti... Akm ca am revenit e prea putin timp , te.am vazut mereu activ acum idk.. 50/50 revin cu un edit si un raspuns , bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

UN MARE PRO DE LA MINE! Esti un bun player nu te-am vazut sa injurii calm la locu lui meriti frate decat toti admini astia de guma care il cumpara din shop respect pentru cerere!

  • Thanks 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Un mare NO 

https://imgur.com/a/eTqpIsi

 

http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/96063-reclamatie-esuangerd-fly-speed/

ON: numai găsesc topicul ăla in care ti-am dat eu demote pentru aim parca la minigun ...... cand erai " admin de dimineață " =)) 

Edited by KrYsTy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

In ochii mei,te vad ca un profesionist. 
Si fara nici un regret si cu mana pe suflet spun Da ! 
Meriti sa devii un admin.

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2019 at 12:42 PM, KrYsTy said:

Un mare NO 

https://imgur.com/a/eTqpIsi

 

http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/96063-reclamatie-esuangerd-fly-speed/

ON: numai găsesc topicul ăla in care ti-am dat eu demote pentru aim parca la minigun ...... cand erai " admin de dimineață " =)) 

1. ADMIN de dimineața setat 80 awp de către mitzy la fel era timpul școlii fără admini , tu ai ceva personal cu mine observ ,așa ca te-ai gândit la ceva sa iau demoted din 20awp, asa ai și făcut mi ai făcut reclamație pentru /res aiurea sau ca nu mă ocup, nici-decum ca am avut aim hackuri pentru ajutare in dm.

cei cu topicul ăla? Da am folosit minigun la Lv acum 1 an și am fost sancționat cu ban 1 zi, nimic nam comentat probabill și pe ăla l-am omorât din distracție sau greseala.

SE Vede ca cauți fel și fel de motive cele din trecut ca nimic nou nu ai, nu mai te-am băgat însemna de aproximativ 1 an nici pe tine nici pe restu care nu mă lăsați in pace, voi tot nu mi dați pace, sigur nu mai ai nimic de zis că am zis eu cei drept. 

 

Văd ca pâna acum doar cei din T4L  au dat Dislike din ură  nu ca n-aș merita din nou admin.

 

mă amuza faptul ca pun in plan sa fie contra dar eu sunt top 1 ore pe sv de ceva timp Find cel mai activ  pe-când ei nici nu intra.. mai zi ceva de asta, De ce n-ar fi de-acord nici nu-mi stiu activitatea de pe server. 

Edited by [esu.familia]Anger
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

:contra:

Nu ca am ceva cu tine,dar zici ca vai cine oi fi tu ca ai peste 20 de ani si stai sa te certi cu krysty-uta cel cu mica puta deci nici un caracter de fetita de a7a nu pot spune ca ai macar. 

Krysty astept sanctiunea ca te simti ofensat de un adevar abstract. Asta daca te duce capul sa intelegi ce am zis

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Tu esti pentru limba romana cum e Olguta Vasilescu pentru engleza

Edited by [RSS]Alex007
  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Contra de la mine nu inspiri incredere te aprinzi din orice nu esti serios.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pro, ai mai ai avut admini si sti cum sa te descurci, sti cum sa actionezi repede si sa ajuti jucatori

Link to comment
Share on other sites

Aammmmm, ammm un băiețel..anger de pe cer...Nu i nimeni ca el..

Nu stiu frate..iti dau un pro..nu esti serios.. iti dau contra..alege tu ce vrei :)))

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Chiar daca Anger nu se pricepe sa scrie corect, se aprinde mai mereu din cate spuneti voi, dar cred ca este mai capabil sa detina gradul de admin decat majoritatea care si-au luat adminul cu gems din shop si care chiar nu fac nimic cu el, doar stau pe server si freaca stoaca sau nu intra deloc. Nu il suport eu pe Anger atat de tare, dar cand a venit vorba sa se ocupe sau sa ajute un player, a facut-o fara ezitare.
Multi admini care si-au cumparat gradul din shop, au jucat cu aimbot ori nu rezolva report sau sunt tari in gura, nu dau dovada de profesionalism, pur si simplu il au degeaba, nu ma refer la toti, unii chiar au meritat sa il aiba, iar altii nu.
Am rugamintea sa nu mai dati cu hate, deoarece asa cum este el, vad ca isi da interesul pentru server si il apreciez pentru asta.
Tot ce vreau sa spun este ca Anger chiar ajuta si este un baiat ok, chiar daca este prost de gura si se ia in gura cu toti, pana la urma se poate schimba, nu a jucat cu aimbot cum au jucat altii, nu dau nume oricum.
Daca obtii gradul, sper sa nu ma dezamagesti, arata ca poti face ceva in privinta asta, arata ca poti sa fii corect si legit si fara sa mai bagi prostiile alea de speed, fly, deoarece alti playeri te iau ca exemplu. 
Am rugamintea sa nu dati dislike, multa lume are boala pe el, eu doar mi-am spus parerea, deoarece altii nici vip nu merita, ca nu stiu sa-l foloseasca. O zi buna! 
 

Edited by - SANDWAVE -
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

PRO , esti braileanul meu ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro sa zicem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2019 at 7:07 PM, [esu.familia]Anger said:

1. ADMIN de dimineața setat 80 awp de către mitzy la fel era timpul școlii fără admini , tu ai ceva personal cu mine observ ,așa ca te-ai gândit la ceva sa iau demoted din 20awp, asa ai și făcut mi ai făcut reclamație pentru /res aiurea sau ca nu mă ocup, nici-decum ca am avut aim hackuri pentru ajutare in dm.

cei cu topicul ăla? Da am folosit minigun la Lv acum 1 an și am fost sancționat cu ban 1 zi, nimic nam comentat probabill și pe ăla l-am omorât din distracție sau greseala.

SE Vede ca cauți fel și fel de motive cele din trecut ca nimic nou nu ai, nu mai te-am băgat însemna de aproximativ 1 an nici pe tine nici pe restu care nu mă lăsați in pace, voi tot nu mi dați pace, sigur nu mai ai nimic de zis că am zis eu cei drept. 

 

Văd ca pâna acum doar cei din T4L  au dat Dislike din ură  nu ca n-aș merita din nou admin.. 

cine știe îi cunoaște ca ia totul la mișto și fac ce vor.

 

mă amuza faptul ca pun in plan sa fie contra dar eu sunt top 1 ore pe sv de ceva timp Find cel mai activ  pe-când ei nici nu intra.. mai zi ceva de asta, De ce n-ar fi de-acord nici nu-mi stiu activitatea de pe server. 

stai calm ca esti top 1 acum ca nu mai am eu pc=)))))))))))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro ,avem nevoie de cineva care sa se ocupe 

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ce sa mai zic.

Vreti admin pe infantilul asta care habar nu are in primul rand ce inseamna infantil,iar in al doilea rand da dislike cui da contra si like cui ii da pro? 

Ganditi-va cui dati admin,cuvintele sunt 0 pe langa fapte si istoric.

Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2019 at 8:41 AM, Aby. said:

:contra: mai mare râsul vrei admin, dar te bate gramatica, nu depui efort deloc, într-o cerere de acest gen trebuie completată cu seriozitate, nu făcută în 2 minute cu ce ți-a venit în cap pe moment spunând despre tine 2 vorbe din trecutul tău, sincer să fiu nu mai aduceți în discuție gang-ul, nimănui nu-i pasă, aici este strict de administrarea serverului și după părerea mea nu ești capabil de această funcție.

Cont facut doar sa dai contra la admin :)), nu stiu ce el mai mare rasul :). Pro anger am vazut activitatea ultimamente, si vad ca esti activ, nu cred ca vine rau un admin, sa intre cand nu este nimeni, mai ales ca am vazut ca intri des. Pro din partea mea.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:contra:.Nu esti bun de nimic decat sa iei playerii la misto cum ti se scoala tie.Nu te place aproape nimeni pe server.Sa zicem ca o sa ai admin.Peste o saptamana nu o sa-l mai ai ca si frunza.

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

 Si uite niste motive pentru care ti-am dat contra:Ai un trecut mizerabil cu banuri,blackilisturi etc,ai facut cererea in bataie de joc(nu ai pus clip in care sa tragi)dc nu ai specificat ca ti-ai luat ban si ai stai 180zile pe bara?Nu primesti reclamatii?:mnah...nu prea cred...veneau ca pe banda rulanta reclamatiile.Plus ca te cunosc de pe sv si dupa cum te-am vazut nu prea esti in relatii bune cu playerii...si apropo daca esti top 1 ore asta nu te ajuta cu nimic.Conteaza sa ajuti playerii,sa scrii corect,si sa nu ai arfe de astea

mnah...nu prea cred :contra:

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, SebaKNVM said:

 Si uite niste motive pentru care ti-am dat contra:Ai un trecut mizerabil cu banuri,blackilisturi etc,ai facut cererea in bataie de joc(nu ai pus clip in care sa tragi)dc nu ai specificat ca ti-ai luat ban si ai stai 180zile pe bara?Nu primesti reclamatii?:mnah...nu prea cred...veneau ca pe banda rulanta reclamatiile.Plus ca te cunosc de pe sv si dupa cum te-am vazut nu prea esti in relatii bune cu playerii...si apropo daca esti top 1 ore asta nu te ajuta cu nimic.Conteaza sa ajuti playerii,sa scrii corect,si sa nu ai arfe de astea

mnah...nu prea cred :contra:

mai bine ai avea grija de tine, stii destul de bine ca nu e asa, si ai pus repede ce ti-a venit prin cap si vro 2 cuvinte din ce ai vazut mai sus, da, nu tin apararea ca nici ,,anger'' nu e ,,anger'' dar nici asa!

bwt nu ai voie sa comentezi in timp ce ai bl!

Contra dat din oftica

ON: Pro, un om de nota 10, constient, de treaba , prietenos, nu te bagi la certuri, tot timpul in banca ta, esti bun la dm, n-am ce zice, bafta !

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, eu zic ca merita deoarece  e un player vechi cu experienta care a mai fost admin :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...