Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Citeste asta.


SHAHMEN

Recommended Posts

M-am gandit ca ar fi mai bine sa imbunatatim RSS-ul cu idei noi ce trebuie puse in aplicare,acum serios ,cine mai sta sa faca joburi de ex.

Trebuie sa gasim niste idei si sisteme noi de capturarea a gangurilor ,pe scurt un nou RSS,dar mai super si mai fain.

Orice ideie este bine venita.

Link to comment
Share on other sites

eu ma gandeam mai demult sa facem niste mapping uri, cum este cel de la clanul buklau, etc, am vazut ca foarte multi playeri fac rp pe server si sa adaugam un mapping mai frumos, nu zic ca asta de acum este urat dar, e de foarte mult timp si devine plicitisitor, am putea face ceva in zona groove street, s au nu stiu, sa fie mai captivant, sa nu te plictisesti, pt ca acum serios cine mai face stunt uri in 2019.. de asta zic, sa adaugam ceva nou pe la sf,lv.ls, case, zone mai frumoase, in general un nou mapping, si daca va convine aceasta idee am sa contribui si eu cu refacerea mapelor, doar sa rezolv problema cu texture studio xD, si cam atat, am vazut ca andy a facut un sistem si pt clanuri, asta e perect, dar sa nu fie exact ca la ganguri gen, am o sugestie, sa fie un loot, s au ceva de gen si cand se strange o suma de gems, sa se faca o baza, dar nu ca la gang cu pereti de 10 metri si etc, sa fie cum e la buklau, o baza deschisa dar cu ''motiv'' , s au sa fie pe tier-e la 30 gems in loot, sa adaugam un lucru la clan, cam asta ar fii, astept pareri 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [Loyal.p]rs6 said:

@SHAHMEN pt ce mi-ai dat hide la comentariu? 

Pentru ca e un topic constructiv,nu sa comentezi tu aiurea,ok?

Link to comment
Share on other sites

@SHAHMEN te frustreaza adevarul sau? e o parere, si sincer, ar creste server-ul mai mult.

Numai prostii de topicuri faci maestre.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ar fi reusita o mapa de rp : o mapa destul de mare,cu case,etc,in cat pentru cei care fac rp ( am vazut ca-i popular rp-u acm) sa nu faca in /vw-uri sau altceva,sa fie o mapa gen cu numele /RolePlay..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, PUMP. #DBPN said:

Cred ca ar fi reusita o mapa de rp : o mapa destul de mare,cu case,etc,in cat pentru cei care fac rp ( am vazut ca-i popular rp-u acm) sa nu faca in /vw-uri sau altceva,sa fie o mapa gen cu numele /RolePlay..

asta ziceam si eu, ar fii super

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, PUMP. #DBPN said:

Cred ca ar fi reusita o mapa de rp : o mapa destul de mare,cu case,etc,in cat pentru cei care fac rp ( am vazut ca-i popular rp-u acm) sa nu faca in /vw-uri sau altceva,sa fie o mapa gen cu numele /RolePlay..

v ati gasit toti acu sa faceti rp pe sv de stunt, wtf:))) 

Link to comment
Share on other sites

Aproape de ideea care a zis-o si@[Loyal.p]rs6 sa scapam de toti adminii de pe server sub 12 ani care ii doare n pl de administrare si sa fie scoasa cumpararea admin-ului si sa revenim la cereri pentru ca asa in curand server-ul o sa ajunga o groapa de gunoi 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mai pe scurt si sa fiu inteles, scoaterea adminilor incapabili. Inainte se muncea mult sa fii admin, acum doar 1 minut dureaza sa ti-l iei de pe site, fucking crazy 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, cristian. #DBPN said:

Aproape de ideea care a zis-o si@[Loyal.p]rs6 sa scapam de toti adminii de pe server sub 12 ani care ii doare n pl de administrare si sa fie scoasa cumpararea admin-ului si sa revenim la cereri pentru ca asa in curand server-ul o sa ajunga o groapa de gunoi 

De acord.

Link to comment
Share on other sites

O singura cale prin care rss poate deveni un server calumea

Sa se scoata drc chestia cu admin la 200 gems

Link to comment
Share on other sites

Sa se sancționeze neapsarea de admin, știu 5 admini nu 1, 5 bă 

care intra și se pun Afk de 10 zile i-am luat in evidentă, nimic nu face   nici nu Sti ca exista, am zis ca o avea treaba oameni da nu... eu sunt cel mai activ la momentul de fata și  nici măcar pe chat nu vezi un "salut" din partea lor și mă refer la "Admini/playeri" vechi, vechi care știu ca nu au voie și la cât ai stat Afk aveau demoted la 10 admine :))

Nu mă refer la astea care au cumpărat cu 200. Gems ca astea sunt activi, dacă nu-și fac treaba , va primi awp, dar măcar ii vezi, Nush De ce uni plâng ca este admin la 200 gems, plătește primește,greșește, iar plătește, ce trb ai tu. :)) 

Edited by [RSS]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, [RSS]Anger=D said:

Sa se sancționeze neapsarea de admin, știu 5 admini nu 1, 5 bă 

care intra și se pun Afk de 10 zile i-am luat in evidentă, nimic nu face   nici nu Sti ca exista, am zis ca o avea treaba oameni da nu... eu sunt cel mai activ la momentul de fata și  nici măcar pe chat nu vezi un "salut" din partea lor și mă refer la "Admini/playeri" vechi, vechi care știu ca nu au voie și la cât ai stat Afk aveau demoted la 10 admine :))

Nu mă refer la astea care au cumpărat cu 200. Gems ca astea sunt activi, dacă nu-și fac treaba , va primi awp, dar măcar ii vezi, Nush De ce uni plâng ca este admin la 200 gems, plătește primește,greșește, iar plătește, ce trb ai tu. :)) 

Da de adminii respectivi care stau numa ,,afk" nu zici cat s au ocupat de sv inainte? Sunt destui admini vechi de 5 6 ani pe sv, logic acum ca unu care isi ia in 2k19 admin cu gems o sa fie mai activ ( pe joc ) ca de adminat cand si cand ii vezi :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, [esu.familia]VENEPS said:

degeaba, nu mai sunt playeri

ceau , cum mai esti? am intrat doar sa te salut

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Chris said:

ceau , cum mai esti? am intrat doar sa te salut

cf baaa cris, noobu meu ❤️

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [esu.familia]VENEPS said:

cf baaa cris, noobu meu ❤️

ai luat bacu?

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, [esu.familia]Chris said:

ai luat bacu?

nu, si probabil niciodata :))

o pierdere de timp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...