Jump to content
Cerere Captain OPEN! Read more... ×
  • Advertisments

=NightWolf=

Cerere Admin [cP.elite]NightWolf_

Recommended Posts

Nume pe server: [cP.elite]NightWolf_
Aka:[esu]NightWolf.
Am 13 ani
Vechime: Prima dată am jucat în anul 2014.
Totul a început ca o joacă,ca o gluma pentru mine,dar după o vreme a început să îmi placă.
Mai auzeam pe la un prieten : Ce mișto e jocul,poți omorî oameni,poți face tot ce vrei.

Motivul pentru care doresc să devin admin: Este de-a face o comunitate de samp mai bună,
fără,codați și toate cele.
Doresc să fac comunitatea de samp să crească,să ajut începători,să le explic cum stă treaba.

Stats-ul meu:https://imgur.com/a/e286yzH

Mulțumesc că ai citit tot ✌️

EN:

Server name: [cP.elite] NightWolf_
Aka: [esu] NightWolf.
I am 13 years old
First time: The first time I played in 2014. It all started as a play, as a joke for me, but after a while I started to like it. I was also hearing from a friend: How cool is the game, you can kill people, you can do whatever you want.
The reason I want to become an admin: It's to make a better samp community, without, coding and all. I want to make the samp community grow, to help beginners, to explain how They need to do
My stats:https://imgur.com/a/e286yzH
Thank you for reading everything ✌️

• Haha 1

pana la urma cum se ia admin ori cu Cerere ori cu gems ? O_o 

de ce naibi mai țineți deschisă secțiunea asta odata ce poti sa-ti cumperi cu 200 de gems........

Dacă un GENERAL ți-a zis sa revi după 5 luni tu ce faci revi dupa 2 zile ???? se vede ca nu respecți "spusele lor"..   greu admin la tine atunci. :( 

On 8/30/2019 at 9:17 PM, KrYsTy said:

pana la urma cum se ia admin ori cu Cerere ori cu gems ? O_o 

de ce naibi mai țineți deschisă secțiunea asta odata ce poti sa-ti cumperi cu 200 de gems........

Se poate lua din shop doar daca nu a cauzat probleme pe server, cu adminii etc.. 

Nu indeplinesti cerintele. 

Il poti achizitiona direct din SHOP, doar ca costa mai mult.

Sanatate !

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.