Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


New /ls


cYborG

Recommended Posts

NUME:cYborG
NUME MAPA:New /ls
NR OBIECTE:-
POZE/VIDEO MAPA:


PRET DORIT:- oricum nu se va pune pe server si e facuta 4fun

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, St0rm420 #DBPN said:

:contra: nu are niciun rost

este o mapa 4fun si nu va fi bagata am facut o de forma dar in caz de te ajuta cu ceva lucrez de 15 ore la ea ❤️ ca sa stii si tu ca nu e usor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO! =)), cei care fac rp pe server s au ceva gen, o sa fie incantati, si asa, mi se pare o mapa foarte draguta,(lv ul actual mi se pare prea gol, s au doar mi se pare mie), oricum multa bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, cYborG said:

este o mapa 4fun si nu va fi bagata am facut o de forma dar in caz de te ajuta cu ceva lucrez de 15 ore la ea ❤️ ca sa stii si tu ca nu e usor

15 ore? La asta? Cred ca glumesti))

:contra:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ia-ți smooth camera și filmează cu el că e filmare de alt nivel 

Link to comment
Share on other sites

nu modifica sectia de politie, in rest ok.. sa spunem ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Prea multe obiecte o sa fie ceva lag,insa isi pierde tot farmecul daca modifici sectia de politie ,meh..contra!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dansatorlacor said:

15 ore? La asta? Cred ca glumesti))

:contra:

te invit daca tot razi sa faci tu o astfel de mapa sa vedem ce-ti iese si cat de usor o faci macar arata putin respect daca tot nu-ti place macar eu am muncit si nu am frecat menta ca tn...

Link to comment
Share on other sites

este greu sa faci o mapa, daca ai experienta, tu @cYborGcred ca esti începător oricum durează mult pana gasesti obiectu care il doresti si etc, mie imi place ai un like.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sunt deja o grămadă de mape si obiecte, asta-i mapa de rpg nu de genul serverului nostru

Link to comment
Share on other sites

Inca odata spun ca aceasta mapa este facuta 4fun si pentru a mai adauga ceva la sectiunea harti acm sunt incepator si incerc sa invat mapa nu este creata sa fie bagata pe server sau ceva este doar pentru a v-o arata voua

Link to comment
Share on other sites

O sa faca lag pentru jucatorii care nu au pc destul de bun si nu e ok sa stergi din mapa originala. 

Incearca sa stergi cat mai putin din ea si daca vrei sa faci o mapa de la 0, fa undeva in aer sau apa oriunde vrei dar fara delete din mapa originala

Link to comment
Share on other sites

????‍♂️
Si alti care au lag , cad prin harta , amu si prin ls sa scoti obiecte , doar sa pui alta textura pe ele , nu are rost.
Nu isi are rostu mapa , mape de tip dm sau cele din freemode , cum e de exemplu /drift cel din desert , mapa aia nu a fost schimbata de 5-6 ani!
exemplar:

dar si altele , nu vin sa le scriu eu pe toate , cei care au vechime cat de cat stiu ce mape au fost!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...