Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [FrG]damages


damages

Recommended Posts

nume pe server: [FrG]damages

aka: raul2006

vechime pe server: 4 ani

Mic remoder cu activitatea mea in comunitate: pai totul a inceput in 2015, apoi am inceput dm, ma duceam pe la /de , /ddz ca doar de tp-urile astea 2 stiam si faceam dm pe acolo.

Apoi am inceput cu clanurile, primul meu clan a fost Furrien Green, acum vreau sa-mi deschid un gang cu acelasi nume <3.

Daca stai sa ma cunosti mai bine vei vedea ca sunt foarte corect si de treaba cu cine merita !

De ce am hotorat sa devin admin: Sa ajut sv! 

Link to comment
Share on other sites

Contra , nu respecti regulile.

Link to comment
Share on other sites

:pro: 

Din punctul meu de vedere merita extrem de mult gradul, stiti vorba aia "Mare om, mare caracter'' 

Se intelege cu toti playerii de pe server, poti avea incredere in el pentru orice, este un om deosebit si cred ca asa ar trebui sa fie cam toti playerii, dar din pacat mai sunt mici exteptii.

Eu te sustin Damages, chiar meriti acest grad si chiar sper ca o sa-l obtii, succes! 

+1 Din partea mea

Link to comment
Share on other sites

:PRO:

Si eu il sustin mult pe damages chiar merita admin este de treaba si mereu m.a ajutat cand am avut nevoie de ceva.

De prima data cand ne.am intalnit m.am inteles bine cu el este un om de incredere!

Pe de alta parte are si multa experienta chiar se vede ca are 4 ani vechime.

Eu consider ca damages chiar merita admin pe server si cred ca v.a ajuta mult serverul!!

+1 Si din partea mea

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, .Casian. said:

:pro:

Din punctul meu de vedere merita extrem de mult gradul, stiti vorba aia "Mare om, mare caracter'' 

Se intelege cu toti playerii de pe server, poti avea incredere in el pentru orice, este un om deosebit si cred ca asa ar trebui sa fie cam toti playerii, dar din pacat mai sunt mici exteptii.

Eu te sustin Damages, chiar meriti acest grad si chiar sper ca o sa-l obtii, succes! 

+1 Din partea mea

Cont creat acum o ora da pro cu argumente? Nimic ciudat?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hmm esti vechi dar, contul e nou modelul nu cred ca l-ai citit mai mult de o singura data deci mna cu parere de rau, contra.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, St0rm420 #DBPN said:

Cont creat acum o ora da pro cu argumente? Nimic ciudat?

 

Nu situ daca am voie sa mai las un comentariu, dar eu imi facusem cont sa vad cerintele pt. admin, ma poti gasi si pe joc sa vezi cine sunt, si am vazut cererea lui Damages, si am zis sa fiu dragut si sa-i las un comentariu pentru ca merita

Link to comment
Share on other sites

Contra,cont nou si banuiesc ca te-ai straduit mult sa faci cererea.

Link to comment
Share on other sites

In ciuda voastra am sa-l cumpar ;)

  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Si cred ca in ciuda noastră o sa-l cumperi Degeaba. :)) 

eu zic sa mai aștepți un timp, eu deocamdată  îți dau contra dar nu ca am ceva cu tine sau ca nu vreau sa obți acest grad, dar mai ai de trăit clipe bune pe sv, pentru a fi Admin, nu dm și atât, dm și atât, tu sigur nu ești la curent cu toate cum trb sa fie nu admin, nu tu forum, nu tu model cu Poll, se vede ca mai ai de învățat cum sta treburile pe aici și ce trebuie sa faci.

Edited by [RSS]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

On 8/23/2019 at 4:51 AM, St0rm420 #DBPN said:

Cont creat acum o ora da pro cu argumente? Nimic ciudat?

 

Poate fake account :D 

 

Pt ca ti-a dat un admin warn pt ca ai zis prost te lasi mai mult? :) Anyway daca te lasi la ce-ti mai trb admin , :contra:

Link to comment
Share on other sites

Cererea ta lasa de dorit. Nici macar nu te-ai chinuit sa ne povestesti cate ceva.

Ai scris cateva randuri si aia a fost. Intr-o cerere de admin trebuie sa ne faci sa ne dam seama ca esti un canditat perfect pentru acest grad nu scrii 2 randuri si pa.

 

Poate esti vechi dar asta nu iti da un mare avanjat fara de un jucator nou care joaca in fiecare zi. 

 

Fa alta cerere peste 3 luni in care sa te faci cunoscut pe server, gen sa nu fii un anonim pentru unii si sa cresti activitatea atat pe server cat si pe forum.

 

:respins:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...