Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
  • Advertisments

Sign in to follow this  
Kalashnikov.

Cerere Rank - Kalashnikov.

Cerere Vip Kalashnikov.  

2 members have voted

1. 1. Cerere Vip Kalashnikov.

Recommended Posts

Nume: Kalashnikov.

Motivul pentru care vrei rank: VIP  deoarece sunt activ de treaba sunt oricand disponibil sa ajut orice persoana, si nu creez probleme sunt un om la locul meu.

Ce rank doresti [VIP/GUARDIAN/GUARDIAN MASTER]:  VIP

Cat de activ o sa fi? : Tot timpul, deoarece este vară si am mai mult timp liber pentru samp, si ma consider foarte activ si de aceea am decis sa fac o cerere pentru rank :D.

Edited by Kalashnikov.

45 minutes ago, Kalashnikov. said:

Motivul pentru care vrei rank: VIP pe forum, deoarece sunt activ de treaba sunt oricand disponibil sa ajut orice persoana, si nu creez probleme sunt un om la locul meu.

Cat de activ o sa fi? : Tot timpul, deoarece este vară si am mai mult timp liber pentru samp, si ma consider foarte activ si de aceea am decis sa fac o cerere pentru rank :D.

Vezi ca ai facut cerere de rank pe discord,doar iti zic.

5 hours ago, Kalashnikov. said:

Motivul pentru care vrei rank: VIP pe forum, deoarece sunt activ de treaba sunt oricand disponibil sa ajut orice persoana, si nu creez probleme sunt un om la locul meu.

Salut, VIP pe forum nu o sa primesti, daca vrei poti sa achizitionezi unul de pe site cu 40 gems.

Daca te-ai referit la Cerere Rank VIP pe discord, poti sa dai un edit.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this