Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sfarsitu lumii


SHAHMEN

Recommended Posts

Daca ar fii sfarsitu lumii ce ai face? 

Daca ati avea un termen de 24 de ore pana sa vina sfarsitu lumii ce ati face?

Link to comment
Share on other sites

m-as juca browl stars ca sa fac cat mai multe trofee.

  • Sad 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

m-as caca ca sa nu ma prinda sfarsitu lumii pe wc si in restul timpului probabil ca as realiza ca n-am apucat sa-mi traiesc viata si as da mesaje la fete ca sa nu mor single

Link to comment
Share on other sites

Acum depinde de cum definesti "sfarsitul lumii".

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau insa nu-s negativist. :P 

Link to comment
Share on other sites

mas juca fornait sesonu XI cu batle pasu cumparat sicu prieteni mei depe fornait si an timp ce vine asteroidu peste mn an casa sa fac win sisa ma flexez

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ガロウGaro said:

M as ruga pentru o lume mai buna,acolo unde m as duce..

Bv frt, un om care gandeste cum trebuie, astia ce au comentat cred ca fac misto, nu cred ca ar sta cineva in casa sa se joace jocuri lol:)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, w1NteR. said:

Bv frt, un om care gandeste cum trebuie, astia ce au comentat cred ca fac misto, nu cred ca ar sta cineva in casa sa se joace jocuri lol:)))

Pai eu am facut acest topic doar sa vad cum ar reactiona ,dar multi si-au batut joc.Eu spre ex mi-as suna toate rudele pentru a le impartasii ultimele cuvinte pama sa mor.

Edited by SHAHMEN
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

M as ruga la dumnezeu sa nu fie sfarsitul lumii....

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, w1NteR. said:

Bv frt, un om care gandeste cum trebuie, astia ce au comentat cred ca fac misto, nu cred ca ar sta cineva in casa sa se joace jocuri lol:)))

Cineva care doar se roaga cand viata ii este in pericol si nu face nimic in privinta asta nu poate fi considerat cineva care gandeste "cum trebuie".

Link to comment
Share on other sites

in ultimele 24 de ore ma duc  in cele mai fitoase cluburi si ma distrez de toti banii,  si la final de zi in ultimele ore ma fwt cu una bomba si sa mor cu pwla in ea.

 

krev a scris o sa ma f cu masa

Edited by jordan carter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MoJaY42O said:

Cineva care doar se roaga cand viata ii este in pericol si nu face nimic in privinta asta nu poate fi considerat cineva care gandeste "cum trebuie".

Hm...serios,ai ceva mai bun de facut ? da..poate visul tau este sa faci [Censored] cu fata care lucreaza la magazinul de pe colt..te duci acum sa i o tragi ?

 

Sigur parintii tai,pe langa faptul ca ar sta cu tine si restul familiei  la masa,se roaga,daca sunt crendinciosi si cred in cel de sus.

 

Odata ce sunt in pericol,intradevar..fac ceva pentru a scapa de acel " pericol " dar aici este vorba de sfarsitul lumii,fara supravietuitori din alien vs predator..

Edited by ガロウGaro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ガロウGaro said:

Hm...serios,ai ceva mai bun de facut ? da..poate visul tau este sa faci [Censored] cu fata care lucreaza la magazinul de pe colt..te duci acum sa i o tragi ?

 

Sigur parintii tai,pe langa faptul ca ar sta cu tine si restul familiei  la masa,se roaga,daca sunt crendinciosi si cred in cel de sus.

 

Odata ce sunt in pericol,intradevar..fac ceva pentru a scapa de acel " pericol " dar aici este vorba de sfarsitul lumii,fara supravietuitori din alien vs predator..

Nu stiu de ce toti va asumati ca sfarsitul lumii inseamna "face planeta boom si poc, iar toti suntem pilaf si orez".

Sfarsitul lumii poate insemna o criza globala, un razboi nuclear, o epidemie mondiala, iar sansele ca Pamantul sa fie lovit de un meteorit sunt foarte mici.

 

Ma rog, nu prea imi pasa. Faci fiiiiiiiiiiix ce vreeeeei....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MoJaY42O said:

Nu stiu de ce toti va asumati ca sfarsitul lumii inseamna "face planeta boom si poc, iar toti suntem pilaf si orez".

Sfarsitul lumii poate insemna o criza globala, un razboi nuclear, o epidemie mondiala, iar sansele ca Pamantul sa fie lovit de un meteorit sunt foarte mici.

 

Ma rog, nu prea imi pasa. Faci fiiiiiiiiiiix ce vreeeeei....

nu inteleg de ce te complici cu ei :))

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MoJaY42O said:

Nu stiu de ce toti va asumati ca sfarsitul lumii inseamna "face planeta boom si poc, iar toti suntem pilaf si orez".

Sfarsitul lumii poate insemna o criza globala, un razboi nuclear, o epidemie mondiala, iar sansele ca Pamantul sa fie lovit de un meteorit sunt foarte mici.

 

Ma rog, nu prea imi pasa. Faci fiiiiiiiiiiix ce vreeeeei....

Deacord,fiecare crede ce vrea,eu cel putin,cred ca s a referit ca " planeta o sa faca boom " sau cum se spune..ca soarele ar inghitii pamantul..daca ar fii un razboi nuclear,sigur ai afla mai repede si ai avea la dispozitile zile..poate saptamani,nu 24 h..la fel si celelalte posibilitati.

Edited by ガロウGaro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...