Jump to content
  • Advertisments

SANDWAVE

Vreti sa fie permis acest mod?

POOL  

10 members have voted

1. 1. Vreti sa fie permis acest mod?

Recommended Posts

Acest mod nu face nimic rau, este doar de distractie sa te distrezi cu el. Daca va place, aveti link in descriere, doar ca scoateti chestia aceea cu bespeed sau ceva de genul, o sa luati ban, e speedskin, adica alergi cu viteza si nu e permis pe server. Asta doar daca se permite modul.

Iar daca nu este permis modul, puteti juca cu efectele care lasa fulger in spate, o sa las efectele in link in descriere. 

Uitati-va la tot video-ul, am vorbit si cu cativa admini sa-mi spuna daca face pagube in oras acest mod, o sa aflati raspunsul doar daca va uitati. Am testat si modul pe playeri, nu omoara si nu primesc damge, arata animatia doar ca dau cu cutitul in ei.
Daca credeti ca este danger, il puteti descarca si vedeti singuri ce rau face, dar va zic ca nu deranjeaza pe nimeni, arata totul doar in game-ul vostru.

@The.Extreme @[esu.familia]Frankie @[esu.familia]mitzy 

Edited by - SANDWAVE -
  • Like 2

24 minutes ago, - SANDWAVE - said:

Acest mod nu face nimic rau, este doar de distractie sa te distrezi cu el. Daca va place, aveti link in descriere, doar ca scoateti chestia aceea cu bespeed sau ceva de genul, o sa luati ban, e speedskin, adica alergi cu viteza si nu e permis pe server. Asta doar daca se permite modul.

Iar daca nu este permis modul, puteti juca cu efectele care lasa fulger in spate, o sa las efectele in link in descriere. 

Uitati-va la tot video-ul, am vorbit si cu cativa admini sa-mi spuna daca face pagube in oras acest mod, o sa aflati raspunsul doar daca va uitati. Am testat si modul pe playeri, nu omoara si nu primesc damge, arata animatia doar ca dau cu cutitul in ei.
Daca credeti ca este danger, il puteti descarca si vedeti singuri ce rau face, dar va zic ca nu deranjeaza pe nimeni, arata totul doar in game-ul vostru.

@The.Extreme @[esu.familia]Frankie @[esu.familia]mitzy 

Acest mod poate ascunde bine codurile pe care le foloseste un player.De exemplu acel flash de la skin poate taia reflectia gloantelor cand cineva se uita pe dovada.

@SHAHMEN Dar cine a zis ca face dm? Tu mereu trebuie sa vii cu un argument. Daca esti bun, detectezi orice cod, si asa, cine se filmeaza cand joaca cu cod? 

• Haha 1

Cand vad doar efectul ala deja ma doare capul. De il vad in dovezi video cu siguranta nu voi putea deduce exact daca e aimbot sau nu. Cat despre explozii, poate crea multe buguri vizuale. Gen tu distrugi un perete de la distanta iar ceilalti playeri nu il vad ca e distrus, si o sa te vada ca si cum mergi prin el.

Ideea a fost pusa cu un gand bun. Ca oricare alt mod, mereu se vor gasi metode de exploit. 

Argumente se pot gasi mereu, aici mai mult ar trebui sa va ganditi daca v-ati putea bucura de acest mod si daca ar aduce un bine serverului

• Like 1

Toate modurile sunt permise...atat timp cat nu le folosesti sa deranjezi alti playeri. Modurile in general sunt facute pentru single player... daca vrei tu sa te plimbi cu mopul zburator, n-ai decat. Daca te plimbi cu mopul zburator ca sa intri intr-un gang, ai sa te mai joci doar single player.

• Like 5
  • Haha 4