Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


O idee la sistemul GANG.


Buzz.

Recommended Posts

LOL, normal ca PRO, consider ca ar fi ceva unic! chiar e buna ideea, asa se poate abuza foarte mult avand sistemul actual, prin sistemul prezentat de Buzz, ar fi ceva mai unic nu am vazut asta pe alte servere !!!
Iar la faza cu bazele gangurilor, chiar ar merge sa fie doar niste pereti mici si cateva obiecte prin baza gangului, ar fi ok sa fie ceva specific gangului !


BIG PRO !!!!

Link to comment
Share on other sites

O idee foarte buna. Mai ales faptul ca se pot restrictiona armele OP.

GJ/PRO

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Cred ca e o idee super originala care ar schimba radical serverul

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buna idee, :pro: sunt curios ce interior o sa puneti la ganghouse :D.

P.S: Asa ne ducem putin catre gang-urile din america....

Link to comment
Share on other sites

Daca deja toate gang-urile au baze in forma de patrat, de ce sa nu ne folosim de chestia asta? La fel de bine ai putea sa dai /enter si la "GangGate" dupa ce-l spargi (nu neaparat la "GangHouse"), dupa care sa te teleporteze in interiorul bazei gang-ului unde sa urmeze a 2-a etapa. Iar asa isi poate personaliza fiecare gang si un interior pe placul lor, nu ceva default din joc.

Link to comment
Share on other sites

Logic ca pro ,mai imbunatatim sistemul de capture si asa mai atragem si playeri.

Link to comment
Share on other sites

pro,daca tot scoatem minigun,rocket,etc trebuie scos si /vweaps pentru ca este cam acelasi lucru,daca cineva are vweaps si celalalt nu e naspa,si trebuie oprit cu rocket/minigun..doar in interiorul ganghouse ului. fara mg/vweaps/rocket/etc

  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu e asa usor la cum pare , ca nah la cum e limitat sampul nu poti face multe , cum e sa scoate minigun/rocket , osa fie similar ca disarm!

cea e legat de /defuse tot asa nu e usor , sistemul ar fi similar ca cel de la gate , blowgate / repairgate , cand moare inamicul , da fail la plant , cand da cineva plant , nu poti da imediat defuse. serverul are de executat anumite lucruri , nu le poate intrerupe asa dintr-o data , ori le termina ori raman asa cum sunt

Totusi am facut eu un exemplar la ce se refera buzz!

in loc de defuse osa fie la fel repair. 

eCgWXKO.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...