Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Au toţi codatii admin?


MoorsaN

Recommended Posts

Intru si eu dimineaţa pe samp sa ma joc un pic si vad cum incep ceva jucători sa mi se plângă de dragul Florin. Ca a început sa abuzeze cu relog si lua rocket aiurea. 

E si normal, era doar el singurul admin on pana am intrat eu. 

Întrebarea este de unde are Florin admin?  A primit demoted pt cheats si acum are iar?  

Florin mi a spus sa ma uit peste contestaţie si acolo nu a spus nimeni ca nimic de nici un admin back. 

E ciudat cum dupa ce a primit demoted are admin Back, nu?  

 

Eu an fost inactiv si nu prea am fost la curent, dupa mine pare ca ceva nu e bine aici. Am înţeles de la Florin ca buzz i a dat adminu.. 

Ma indoiesc. 

@The.Extreme

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Normal florin intra mereu dimineata single admin de pe server si face abuz rocketbug,da mute doar la ce-i din t4l la ceilalti nu le da,azi de ex in data de 8.07.2019 isi dadea relog non stop sa ia rocket si mingun pacat ca nu am putut sa filmez nu mi-a trecut prin cap :(

Link to comment
Share on other sites

Ba codat nu e, dar e distrus rau omul ala.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Morosane ,the.extreme a decis sa ii dea demoted. 

 

Insa buzz a venit cu ceva argumente si i-a dat adminu back. So..?!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, xreaL said:

Ba codat nu e, dar e distrus rau omul ala.

Gandeste-te o secunda poate are probleme mintale, tie ti ar placea sa fii in locul lui? Nu cred..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricine poate sa spuna ce vrea despre cnv.

Data viitoare, revino cu dovezi, apoi discutam, nu ne bazam doar pe vorbe

Link to comment
Share on other sites

Buzz a luat decizia ca nu e cheat, i-am respectat-o si nu m-am dus mai departe sa ma ‘bat’. Pana la urma are mai multa experienta. In plus, nu face florin cele mai mari probleme acum, sau cel putin asa gandeam pana am vazut topicul asta.

 

Vazand topicul asta, ma gandesc mai bine. Nu ai dovezi cum zice djsn4ke, dar il vad pe florin sa faca asta. Abuz pentru gang si acum un an deci nu ma mir =))) @Buzz. daca vrei sa zici ceva, te rog. Sa-i clarifici macar, ca am mai primit pm cu “de ce are florin admin cand a fost prins cu cheats?”

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The.Extreme said:

Buzz a luat decizia ca nu e cheat, i-am respectat-o si nu m-am dus mai departe sa ma ‘bat’. Pana la urma are mai multa experienta. In plus, nu face florin cele mai mari probleme acum, sau cel putin asa gandeam pana am vazut topicul asta.

 

Vazand topicul asta, ma gandesc mai bine. Nu ai dovezi cum zice djsn4ke, dar il vad pe florin sa faca asta. Abuz pentru gang si acum un an deci nu ma mir =))) @Buzz. daca vrei sa zici ceva, te rog. Sa-i clarifici macar, ca am mai primit pm cu “de ce are florin admin cand a fost prins cu cheats?”

Si faceți ceva cu regula aia rocket în Checkpoint la capture. Nu mai poti sa capturezi nimic de la cP, ca doar rocketul ii țin în viața, îi omori, vin cu hunter, după vin cu rocket/minimum. Și daca nu au rocket își cumpara din /barme.

Deja e bataie de joc, degeaba ai colegi ca ei vin încontinuu și nu stiu cine poate să doboare un hunter în 3 secunde ca să nu ajungă la cel care captureaza. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Florin si a primit adminul back pt ca acea dovada pe motiv hh/sob nu a fost clara..

Am discutat cu runix si mi ai explicat mai multe chestii, ultima vorba fiind "Nu poti il acuzi oricum de hh doar cu clipul asta"

Cat despre abuzurile lui, daca sunt dovezi bune nu interzice nimeni sa ii faceti reclamatie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uh okay. Am înţeles si eu si probabil ceilalţi jucatori. 

Scuzati deranjul. 

T/C cineva. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MoorsaN said:

Uh okay. Am înţeles si eu si probabil ceilalţi jucatori. 

Scuzati deranjul. 

T/C cineva. 

Closed.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • ScoobY locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...