Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuze pentru tot RSS by SANDWAVE


Sandwave.dllx

Un-blacklist?  

44 members have voted

  1. 1. Un-blacklist?

    • Da
      38
    • Nu
      6

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, NoPulse said:

20 de ani si tot mai prost esti

Banned! 

 

ON: Ai pro de la mine man , mai ajutat si sper sa ramai acelasi ajutator de fiecare data cand e nevoie !!! nu stiu ce a fost in capul tau cand i-ai dat contul cu admin lui montex dar mna, e ok ( barem de il vindeai =)) ) 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KrYsTy said:

Banned! 

 

ON: Ai pro de la mine man , mai ajutat si sper sa ramai acelasi ajutator de fiecare data cand e nevoie !!! nu stiu ce a fost in capul tau cand i-ai dat contul cu admin lui montex dar mna, e ok ( barem de il vindeai =)) ) 

Am zis sa fac o faptă buna, totuși este de apreciat ca nu a facut rau nimanui. Eu nu mănânc din jocuri.

Totuși era mai bine daca banam tot? Nu, nu cred, asa ca am dat contul cuiva care voia sa joace si sa isi faca treaba de admin. Oricum pe cont a intrat de maxim 5-6 ori si a jucat, dar am si gresit in privinta asta si imi asum imaturitatea de care am dat dovada.

Multumesc celor ce ma susțin si au o parere buna, aveti respectul meu, chiar si pulse care vorbeste aiurea, ne-am inteles bine intr-un timp. 

Chiar nu credeam ca o sa fie atatea voturi de pro din partea voastra, chiar apreciez sustinearea voastra! Indiferent câți suntem pe server, o sa raman alături de voi, deoarece de alt server este greu sa te apuci. Primul server, primele amintiri, știți si voi majoritatea cum este.

 

 

Edited by Sandwave.dllx
Link to comment
Share on other sites

Pun pariu pe 5 lei ca a facut cererea deoarece a aflat ca Trif si-a luat blacklist si acum se poate juca linistit pe server.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MoJaY42O said:

Pun pariu pe 5 lei ca a facut cererea deoarece a aflat ca Trif si-a luat blacklist si acum se poate juca linistit pe server.

a zis ca vrea sa revina in vara asta, sa aiba timp sa se revanseze pentru ce a facut.

Link to comment
Share on other sites

esti plin de tine , insa :pro: din partea mea. Nu ai facut deloc ceva wow,de neiertat

Link to comment
Share on other sites

Contra,ai jucat cu aimbot si bagai scuza ca "AM LAGGGG DACA FILMEZ",dar bine ca filmuletul de ala cu intamplarea de craciun l-ai putut filma cu toate cacaturile.

Edited by [RSS]K3NT
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [RSS]K3NT said:

Contra,ai jucat cu aimbot si bagai scuza ca "AM LAGGGG DACA FILMEZ",dar bine ca filmuletul de ala cu intamplarea de craciun l-ai putut filma cu toate cacaturile.

E altceva sa filmez cat timp fac dm, și altceva sa filmez si atat, dar acum mi-am schimbat pc-ul, pot juca si filma cum iti vrea inima. 

Am mentionat si in trecut ca pot doar filma, dar nu sa joc cand filmez. 

Nu stau sa iti dau detalii, vii sa dai rage ca ultimul om, iar tu trebuie sa iti spui parerea daca merit sau nu o șansă, blacklistul nu l-am luat pentru aim si nici nu o sa il iau vreodata, ci doar pentru datul adminului am primit blacklist. Ce imi aduci tu mie in discutie nu prea are relevanță cand trebuie sa vorbesti fix despre subiectul despre care am discutat.

Daca ma prinzi cu aim vreodata, esti liber sa imi faci o reclamație, dar aia va fi niciodată. 

Poti accepta ca esti slab, dar nu lasă dușmănia si egoismul sa te macine.

Link to comment
Share on other sites

Daca promiti sa nu te mai tunzi la ala de ti-a distrus freza iti dau pro :P 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brosky#DBPN said:

Daca promiti sa nu te mai tunzi la ala de ti-a distrus freza iti dau pro :P 

L-am schimbat din iarna, dar poti argumenta de ce pro, de ce merit o sansa? Luați cererea in serios

Link to comment
Share on other sites

Hai ca iti dau un pro

 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

Totul tine de @RuNix . S-a intamplat ce s-a intamplat intre voi doi. Ar fi incorect ca altcineva sa se bage peste situatie.

Voi da T/C pentru moment pana cand vine @RuNix cu un reply.

  • Like 5
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu runix, ai voie sa te joci. Ai grija cum raspunzi playerilor de acum si nu uita sa arati respect fata de ceilalti, chit ca ii urasti. Invata din greseli.

 

Case closed.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...