Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie kies. [aimbot]


xreaL

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: xreaL

Numele reclamantului: kies.
Motivul reclamatiei: Aimbot. Sunt curios ce ai filmat, sa vad si eu cum joci.
Dovezi: Aveti functia de slow motion in youtube.

 

 

Edited by xreaL
Link to comment
Share on other sites

Aimbot clar,am si eu un video,insa e lag ca deobicei.

Ban 150 zile as zice. Asteptam si alte pareri

 

Edit :

@got stuck felicitarile mele ca iti pierzi viata pe samp si pe dm si ma faci pe mine care abia de mai intru :)).

 

Edited by St0rm420 #DBPN
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg ce nu-ti ajunge.

iti dau doar o secventa din videoclipul tau, care raspunde la toate fazele.

vreau sa raspunda la aceasta reclamatie DOAR cei care ma pot bate la gwar-uri, nu cei care abia le iese un cbug si zic si ei ca e aimbot

joc din 2017 si de atunci nu am facut pauze, numai cbug am facut, chiar si cand aveam blacklist jucam pe lagshot si pe alte servere.

nu ai cum sa-mi strici mie toata cariera asta.

intri din an in pasti si te dai mare dm-er.

storm, eu zic sa-ti tii gura ca abia misti la gwar, iti las un video sa vezi ce bine joci si cat de bine stii tu dm sa faci tu diferente.

 

 

 

cat despre faza cu xreal, cum am zis mai sus, video-ul de jos arata doar o secventa, care lamureste tot video-ul

am ales doar faza asta pentru ca asta e cea mai clara dovada.

pur si simplu vad ca te misti in stanga, mut mouse-ul in stanga.

daca esti bun la dm, nu inseamna ca esti cel mai bun, accepta si taci in gura.

la video-ul asta se vede mai clar cum te-ai dus in dreapta si am tras mouse-ul spre dreapta, si nu te-am nimerit.

tu chiar crezi ca dupa ce am luat unblacklist imi mai arde mie de aimbot. :)))) mai bine jucam undercover decat sa-mi iau blacklist iar, gandeste.

cum zici tu "toti boracii joaca cu aimbot"

 

Edited by got stuck
Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca filmezi tot, ce e asta? Nu dovedesti nimic cu o faza de 10 de secunde, aveai aimbot on/off - momente in care nu dadeai nici un hit apoi nimereai tot. I-auzi, joci din 2017, iti dai seama ce bun esti? Eu joc din 2012 si cred ca am idee cum arata un cod si un codat, ca am intalnit destui in toti acesti ani. Tu esti un baietel frustrat de maxim 14 ani care vrea si el sa devina bun intr-un joc semi-mort. Si nici cu aimbot nu m-ai batut, asta trebuie sa fie cel mai trist.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, xreaL said:

Ai zis ca filmezi tot, ce e asta? Nu dovedesti nimic cu o faza de 10 de secunde, aveai aimbot on/off - momente in care nu dadeai nici un hit apoi nimereai tot. I-auzi, joci din 2017, iti dai seama ce bun esti? Eu joc din 2012 si cred ca am idee cum arata un cod si un codat, ca am intalnit destui in toti acesti ani. Tu esti un baietel frustrat de maxim 14 ani care vrea si el sa devina bun intr-un joc semi-mort. Si nici cu aimbot nu m-ai batut, asta trebuie sa fie cel mai trist.

daca nici acum nu te-ai convins, ok.

-SIK7- a fost admin, right?

el nu a fost prins cu aimbot, ok.

nu i-am prins vremea dar am auzit de el.

zi-mi tu mie daca fazele tale nu sunt asemanatoare cu fazele astea ale lui din gwar.

daca tu vrei sa-mi spui mie ca eu am aimbot si el nu are, chiar ai jucat degeaba din 2012 :)❤️❤️❤️ 

Edited by got stuck
Link to comment
Share on other sites

lol aimbot-ul a fost batut de alt aimbot lel x2 . in video tau @xreaL     sunt niste faze dar cred ca e de la lag sau bug vizual  alceva nu cred . din punctul meu de vedere nu e nimic acolo dar da nu pot zice ca sunt un dm asa bun si astept alte propuneri de la dm bazati : [esu.familia]mitzy , [RSS]Daniel , ( daca pleyer-ul  va fi banat sau nu ca nu e nimic ) vreau un raspuns de la un general datorita si finca a avut bl  :help::hang2:

sper sa nu primesc asa multe dislaicuri  ????????????  

se putea Blaze ????????  ms w1NteR credeam ca esti si tu unu dela cu disaicuri-le

pe unele persoana nu trebuie sa le bagi in seama ca dupa ati ia toata pmana si nu are rost

Edited by [esu.familia]FLORIN.99
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Shit 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, St0rm420 #DBPN said:

Aimbot clar,am si eu un video,insa e lag ca deobicei.

Ban 150 zile as zice. Asteptam si alte pareri

 

Edit :

@got stuck felicitarile mele ca iti pierzi viata pe samp si pe dm si ma faci pe mine care abia de mai intru :)).

 

duti wai in kizdoiu mati wei ca ti bati ozgean cu 20-0 in gwar si 200-0 in duel wei

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, grizzzzzzly said:

duti wai in kizdoiu mati wei ca ti bati ozgean cu 20-0 in gwar si 200-0 in duel wei

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Aimbot clar

Edited by dokyo
-
  • Like 5
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

@xreaL 

 priveste primele 10 secunde , kies trage aproximativ lafel,deoarece nu mai pune si tinta,doar face c-bug random.

In video-ul tau sunt faza in care nu ia stun,stunu' nu se primeste din anumite motive,unu ar fi anti stunu',aimbotu' si in anumite cazuri din cauza fastului,dar din video,primeste rar stun.

Acest video postat de catre tine trebuie analizat detaliu cu detaliu asa ca ii rog pe acesti baieti sa il examinzeze cat mai indetaliat. @[esu.familia]KAPPA_ @[esu.familia]DREAMZ

Edited by SHAHMEN
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]FLORIN.99 said:

lol aimbot-ul a fost batut de alt aimbot lel x2 . in video tau @xreaL     sunt niste faze dar cred ca e de la lag sau bug vizual  alceva nu cred . din punctul meu de vedere nu e nimic acolo dar da nu pot zice ca sunt un dm asa bun si astept alte propuneri de la dm bazati : [esu.familia]mitzy , [RSS]Daniel , ( daca pleyer-ul  va fi banat sau nu ca nu e nimic ) vreau un raspuns de la un general datorita si finca a avut bl  :help::hang2:

sper sa nu primesc asa multe dislaicuri  ????????????  

se putea Blaze ????????  ms w1NteR credeam ca esti si tu unu dela cu disaicuri-le

Tu nu stii sa te legi la siret si vorbesti despre cheats ? Ieri spuneai ca minuxe are aimbot si el nu stie sa faca c-bug.           Kies ai uitat sa specific ca ai mai avut ban pt cheats ! Doar cu aimbot ai stiut sa joci. Consiliul shaolin format din kappa messi si vulcan va decie. Nu vad nici un aimbot la xreal dmn fereste 

  • Like 5
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Deci, kies, cand era 5-5 m-ai intrebat daca sa filmezi, si am zis ok. Stiai ca reclamatia va veni, eu de obicei le fac atunci cand promit, si tu pui un video de 15 secunde din acel  gwar. Ce ai mai pus pe acolo nu ma intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xreaL said:

Deci, kies, cand era 5-5 m-ai intrebat daca sa filmezi, si am zis ok. Stiai ca reclamatia va veni, eu de obicei le fac atunci cand promit, si tu pui un video de 15 secunde din acel  gwar. Ce ai mai pus pe acolo nu ma intereseaza.

ai facut reclamatie pentru aimbot lul :) 

ai zis sa filmez, si tu imi faci reclamatie in loc sa-mi dai pm sa-ti dau filmarea :))))
lasa-te baiete, suporta acum ce ai inceput, asuma-ti.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

in primul rand, nu poti avea o cariera pe samp; in al2-lea rand, mi se pare cam aiurea ca ti-o arzi zeu dar se vede ca faci c-bug chinuit :)) tragi foarte random si ai un timing ciudat, dar ma rog

 

dar.. pe subiect, as vrea sa aduci tot videoclipul daca se poate, faza ta selectata care zici tu ca ar fi trebuit sa lamureasca tot ei bine.. n-a lamurit nimic.. el merge stanga, tu tragi stanga, ok, deci? care-i smecheria ca n-am inteles?

personal mi-am facut o idee dar imi place ca mai vine cate unul de asta care n-are nici o treaba si-si da cu parerea, mi se pare foarte amuzant :)) auzi si tu, nu iei stun de la aimbot.. OK SCOOBY DOO

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]KAPPA_ said:

in primul rand, nu poti avea o cariera pe samp; in al2-lea rand, mi se pare cam aiurea ca ti-o arzi zeu dar se vede ca faci c-bug chinuit :)) tragi foarte random si ai un timing ciudat, dar ma rog

 

dar.. pe subiect, as vrea sa aduci tot videoclipul daca se poate, faza ta selectata care zici tu ca ar fi trebuit sa lamureasca tot ei bine.. n-a lamurit nimic.. el merge stanga, tu tragi stanga, ok, deci? care-i smecheria ca n-am inteles?

personal mi-am facut o idee dar imi place ca mai vine cate unul de asta care n-are nici o treaba si-si da cu parerea, mi se pare foarte amuzant :)) auzi si tu, nu iei stun de la aimbot.. OK SCOOBY DOO

nu mai am tot videoclipul.

nu poti intelege ca el a facut reclamatie pentru aimbot ca el se misca in stanga sau in dreapta si eu trag dupa el si-l nimeresc..

am pus video de la sik si shahmen a pus de le elektrozz, trag exact ca ei, ce aimbot vezi tu ma :)))))

accept teamviewer, accept orice.

Link to comment
Share on other sites

meh, nu e nevoie

si nu am zis ca vad vreun aimbot, pentru ca tocmai, nu vad nimic in clipul lui xhlr si nici in shortclipul tau

Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]KAPPA_ said:

meh, nu e nevoie

si nu am zis ca vad vreun aimbot, pentru ca tocmai, nu vad nimic in clipul lui xhlr si nici in shortclipul tau

pai fa-ti treaba si incheiem aici subiectul.

Link to comment
Share on other sites

mitzy dm-ist bazat..... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) adu o punga sa respyr.

Asa acum sa fim putin mai seriosi, la kies are un stil asemanator ca a lui strcls de pe sv-ul nostru sa nu l bagam si pe ala aici. din shortvidoul lui kies e destul de demonstrat ca n are aim, lock plz e curat omu a mai luat bl a luat unbl dc ar mai juca iar cu cheats ? wtf dude

Link to comment
Share on other sites

Unde i aimu, nu i aimu.

@xreaL mai bine o lasi asa si stergi video u :)  

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am de ce sa sterg video-ul. Cu ce te deranjeaza? Lasa-l sa ramana acolo, la un moment dat acest copilas va fi prins cu codurile si asta va fi o dovada in plus.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, xreaL said:

Nu am de ce sa sterg video-ul. Cu ce te deranjeaza? Lasa-l sa ramana acolo, la un moment dat acest copilas va fi prins cu codurile si asta va fi o dovada in plus.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca esti bun la glume

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, got stuck said:

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca esti bun la glume

Este foarte interesanta atitudinea asta pe care o ai, foarte aroganta, incerci sa pari sigur pe tine, dar tot ceea ce se citeste este insecuritate. Ai mai avut blacklist pentru coduri din cate am inteles. Din proprie experienta pot sa-ti spun ca un codat ramane mereu un codat. Deci hai sa lasam arogantele pentru ca, atunci cand voi reveni peste cateva luni, cel mai probabil vei avea blacklist si vei plange pe la coltul ratatilor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, xreaL said:

Este foarte interesanta atitudinea asta pe care o ai, foarte aroganta, incerci sa pari sigur pe tine, dar tot ceea ce se citeste este insecuritate. Ai mai avut blacklist pentru coduri din cate am inteles. Din proprie experienta pot sa-ti spun ca un codat ramane mereu un codat. Deci hai sa lasam arogantele pentru ca, atunci cand voi reveni peste cateva luni, cel mai probabil vei avea blacklist si vei plange pe la coltul ratatilor.

:))))))))) nu am luat blacklist pentru aimbot, ci pentru ban evade, dar tu spui din auzite si niciodata nu iti schimbi parerea. ultimul post.

Link to comment
Share on other sites

ba pnm acum ce mai conteaza daca avea sau nu aimbot :)) daca ai putut sa ai un scor relativ egal cu el la kill-uri si eventual sa-l bati, nu cred ca mai are relevanta daca avea aimbot on/off sau alte cacaturi gen renko v2 etc. Joci si tu cu 20% mai bine, oleaca de tryhard si il bati cu tot cu coduri ( presupunand ca are ). Eu deobicei joc cu mentalitatea ca player-ul contra care joc chiar joaca bine ( chiar daca respectivul are sau nu aimbot, nu vorbim de cazuri evidente de aimbot ) ca pana la urma e 2019, cui ii mai pasa daca cineva are aimbot sau nu :)) . Nu-ti mai bate capul cu reclamatii ca pierzi timp degeaba lel

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...