Jump to content
  • Advertisments


Advertisment



Open Club  ·  11 members

Hanul cu Tei

Discuțiile entităților superioare!


[RSS]Mr.Crețu

Recommended Posts

Aici, după cum puteți vedea și in titlu, au loc discuțiile entităților superioare. Dacă prind vreun pripaș pe aici, va fii executat direct, fără absolut nicio discuție. 

Eu voi decide clasele acestor discuții!

Edited by Mister Ilie Dumitrescu
Unui domn nu i se cer explicații.
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

buna seara sir dumitrescu

Link to comment
Share on other sites

Cu respect, domnule Kappa! Uitați băi băieți aici, un domn educat, care salută unde se duce! Luați exemplu de la el, nu vă luați după toți tâmpiții ca Mironică care intră în restaurant cu cămașă de la Dragonul Roșu și nici măcar bună ziua nu dă după ce îi ofer un prânz din partea casei. 

Apropo, vă recomand în această seară, dacă nu ați facut-o deja, să puneți toți banii cu toată încrederea pe echipa de U21 a Germaniei.

PS: Domnul Kappa, aici de față, va fi mâna mea dreaptă, brelocul ca să fie pe înțelesul dumneavoastră. Orice bărbat care se respectă are un breloc ce îl susține.

Edited by Mister Ilie Dumitrescu
Unui domn nu i se cer explicații.
Link to comment
Share on other sites

David, am spus entități superioare, nu ființe încă în eclozare.. Este prima abatere, te rog să părăsești această secțiune.. Din câte mi s-a spus, te numești David Messi iar eu nu pot accepta asta.. mă jignește simplul fapt că nu ai învățat nimic de la mine în toți anii mei de activitate sportivă. 

Edited by Mister Ilie Dumitrescu
Unui domn nu i se cer explicații.
Link to comment
Share on other sites

Bună ziua cu stimă si respect.

Link to comment
Share on other sites

ce pzdm e aici? :))))))))

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua domnule Dumitrescu

❤️

Edited by grizzzzzzly
z
Link to comment
Share on other sites

@grizzzzzzly 

Ah, văd că-mi sunt în sfărșit cunoscute fazele și printre voi, domnii mei. Ei bine, acolo puteți vedea o pasă de geniu și o demarcare impecabilă reușită de mine! Cum ar spune Mironică, omul minciunilor, a fost o greșeala de defensivă. Nu domnii mei, nu a fost nicio greșeala de defensivă, cel puțin nu în fața mea, un maestru al tehnicii. În calitate de om cu caracter mare, îți voi mulțumi pentru această amintire, chiar dacă pripașilor nu merită să le mulțumești, dar fiind fanii tăi trebuie să mai sacrifici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...