Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Prezentare - Sir Ilie Dumitrescu!


Recommended Posts

Nume pe server: Ilie_Dumitrescu
Nume real: Sir Ilie Dumitrescu, deși nu cred că mai era nevoie să o spun!

De unde ești ?: București - Hanul cu Tei - Încă încerc să scap de provinciali și pripași fugând în Alpii Bavarezi!
Vârsta: Frumoasa vârstă de 50 de ani!
Hobby: Fotbalul, femeile frumoase, luxul și de asemenea, opulența!
Mesajul tau: 
Vă salut cu un deosebit respect! M-am alăturat și eu vouă, deoarece am auzit că este o comunitate impresionantă aici! 

Sper să mă simt bine printre voi, pripașilor! Desigur, nu toți sunt pripași, am văzut aici câțiva membrii ce se apropie de clasa și talentul meu, îi doresc lângă mine să îi învăț cum am făcut cu mulți, teoria axului central la care sunt desigur, un maestru! 

Vă doresc o seară minunată în continuare înconjurați de cei patru pereți, fără supărare, și vă aștept la Hanul cu Tei pe 1 August la ora 18:00, să servim o friptură de mieluț îmbibată în vin! Pentru mai multe detalii, aveți la "About Me" tot ce aveți nevoie prieteni! - al vostru, Sir Ilie Dumitrescu! ⚽

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca Mister Ilie Dumitrescu nu sunteti dvs ,respectabilule domn, Sir Ilie Dumitrescu !?

 

Imi pare bine ca ati venit pe aceasta frumosa mirabolanta comunitate Romania Super Stunt stimabilule domn !

 

 

PS: Dar pana la urma ce-s cu aceste 2 conturi ? 50 ani ...pffoai .... 

Edited by Cobalt
=))
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...