Jump to content
  • Advertisments

Sign in to follow this  
[esu.familia]Frankie

Atentie mare la SCAM!

Recommended Posts

Am primit un mesaj de la veneps care a continut acest website:

"1 free steam key for you! Go to http://xgame-xkey.com and take the game you want!". Am facut dinadins sa vad daca or sa reuseasca sa faca ceva.

Am creat un cont nou dinadins, cu o parola la nimereala, pe un email care nu-i folosit. M-am logat cu acel cont nou, va promit ca in 30 de secunde, contul a ramas fara emailul original. Va rog frumos sa nu credeti nimic, cand o oferta arata prea bine, inseamna ca-i teapa!

• Like 6
  • Haha 1

Sunt multi de genu , sau cu promo coduri , dar iti da-i seama din prima ca ii scam , ganditiva ca nimeni nu iti nimic pe gratis

Majoritatea playerilor se lasa prinsi in capcana altor playeri ce le promit nu stiu cate gems,doar daca intra pe site-ul x,y,z.o mare teapa.Ar fi buna o sugestie ca la fiecare login sa ai un tabel cu ce sa nu faci,de ex,nu te lasa influentat de promosiunile unui player pentru tine,doar ca sa-ti fure contu,sau afacerile psf ti-o faci pe propria raspundere,doarece nu toti playerii care se locheaza zilnic au si cont de forum pentru a citi mult mai mult ca sa aiba de unde sa se informeze.

• Like 1

L am injurat de toti mortii si nu mi a raspuns:))) a

La cat de prost e sigur a dat click si el pe un site d ala si rip cont

Are si vac pe cont :(

Edited by BOUNCERUL
  • Like 1

9 minutes ago, [esu.familia]VENEPS said:

mda, papa contu, aveti grija, stergeti-ma mai bine din lista si dati-mi block pt siguranta voastra :))

ba ce prost esti manca-ti-as sufletul tau

scoate contul de steam de la semnatura 

• Haha 1

Fix ieri am patit asta,dar am zis

,,ba ma pis pe el si-asa n am pc bun de nimic,samp ce-mi duce mai bn in rest :)),,

sa nu cadeti in plasele astora ca e rau

(rip veneps)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this