Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Problema cont


TiTaN

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza pentru +1 post dar nu ajuta acel user cu un sfat primesc +20 warning point .
Nume: sTained1337
Problema intampinata: am uitat parola ca n am mai jucat de cam aproape un an jumate si cica n am email setat
Poza[Optional]:

Link to comment
Share on other sites

Salut. Si eu am intampinat aceasi problema.

Urmareste ceea ce iti spun. :)

Intra pe acest link: http://www.rss-ro.com

In coltul de sus pe partea dreapta ai ,,Autentificare" o sa iti deschida o mini-fereastra, dai pe ,,mi-am uitat parola" dupa care va trebui sa iti pui email-ul tau personal.

 Dupa ce ai facut toate astea iti va trimite un email. Il citesti si ai doua optiuni:

/pw = parola principala (prima de la logare)

/pw2 = parola secundara 

 

Vei primi un cod... de exemplu 00000000 

Dupa ce ai citit toate astea intri pe server cu numele tau.

Dupa ce se conecteaza. Inainte de a pune parola apesi tasta F6 si scrii in chat /pw (codul primit)

Iar pentru parola secundara 

/pw2 (codul primit).

 

Sper ca te-am ajutat si ca te vei putea juca linistit. Bafta =]

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 4FuN_ said:

Salut. Si eu am intampinat aceasi problema.

Urmareste ceea ce iti spun. :)

Intra pe acest link: http://www.rss-ro.com

In coltul de sus pe partea dreapta ai ,,Autentificare" o sa iti deschida o mini-fereastra, dai pe ,,mi-am uitat parola" dupa care va trebui sa iti pui email-ul tau personal.

 Dupa ce ai facut toate astea iti va trimite un email. Il citesti si ai doua optiuni:

/pw = parola principala (prima de la logare)

/pw2 = parola secundara 

 

Vei primi un cod... de exemplu 00000000 

Dupa ce ai citit toate astea intri pe server cu numele tau.

Dupa ce se conecteaza. Inainte de a pune parola apesi tasta F6 si scrii in chat /pw (codul primit)

Iar pentru parola secundara 

/pw2 (codul primit).

 

Sper ca te-am ajutat si ca te vei putea juca linistit. Bafta =]

imi cere doar numele nu si emailul

Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai mail in cont nu te putem ajuta cu nimic. Ideea e ca nu avem de unde sa stim daca esti sau nu proprietarul. Mailul te ajuta sa ai mai mare grija de cont in cazul ca se intampla ce ai patit tu acuma. 

Contul " sTained1337 " are 14 minute si e gol deci iti poti face altul. Daca chiar e contul tau va aparea la aka dupa ce faci alt cont si atunci poti ruga un RCON sa il stearga si sa iti schimbi numele si ai acelasi nume.

 

Nu avem de unde sa stim cine si ce are asa ca fiecare trebuie sa aiba grija de contul propriu.

Daca mai ai intrebari, imi poti da PM 

 

Lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...