Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Clau game over ..


Recommended Posts

Hey..

  •   stiu ca am avut multe intamplari cu voi toti pana acum si a fost si amuzant si trist si bun si rau dar "cariera" mea sa terminat aici???? imi e greu sa scriu asta pentru ca stiu ca o parte din viata mi-am petrecut-o aici pe rss alaturi de esu de la bun inceput ???? am facut si eu 18 anisori insfarsit si trebuie sa ma ocup de altele acum nu mai am timp de samp deloc  vreau sa va multumesc tuturor si celor care imi sunt dusmani sau au pica pe mine pentru ca voi mi-ai facut viata virtuala mai frumoasa pentru ca fara rele si bune unde mai este distractia :)) vreau sa stiti ca niciodata nu am avut rautate/pica pe o persoana din comunitatea asta ( doar semaka :))) si imi cer scuze celor pe care i-am enervat tot timpul asta :) va rog mult fiti mai buni in lumea asta si lasati rautatea la o parte pentru ca aduce a nimic si nimicul nu exista si ajutati mai mult lumea sau pe cel de langa tine pentru ca si el te va ajuta la randul lui sau orcine altcineva :) @[esu.familia]mitzy iti multumesc foarte mult pentru ca ne-ai condus si ne-ai organizat tot timpul asta si cand ai fost inactiv tot cu noi ai fost in sufletele noastre si iti multumesc dinou pentru ca ai fost ca un frate de sange pe care il tin in inima mereu ( COMANDANTE MITZY :comando:) @[esu.familia]Frankie la fel si tie c_gay si tu ai fost si inca esti un conducator foarte bun :D @[esu.familia]Chris la fel si sobolanul asta cat am tinut la el si inca tin lov u bro ???? si toti din esu familia si din esu si de pe RSS , voi cei care ati ramas duceti samp-ul mai departe pentru noi si voi sa stie toata lumea ca samp-ul si RSS sunt the best ???? 
  • Pe cei care nu i-am mentionat se stiu ei acolo :heart:

Clau game over RSS 

0wIfEsX.jpg 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 9
Link to comment
Share on other sites

Bafta frate  !! :(

Link to comment
Share on other sites

Bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

bafta fratioare

Link to comment
Share on other sites

Farewell mate, have a good one!

Link to comment
Share on other sites

Cya claudiu23 :(       Inainte sa pleci totusi, ce parere ai despre mama domnului @ilikeyou #DBPN.  Te respect maxim clau23!!! Nu conteaza ca ne am mai certat noi acum in ultimele dati

Edited by macheamabrosky
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bafta frate

A da , si nu pot sa imi scot o replica din cap pe care ai spuso tu : "Si tactu-i rrit ?" =]]]]]]]

 

Link to comment
Share on other sites

te pup claudiu23 te mai astept la un apel telefonic

zi-mi ce parere ai de raraiti si de @ilikeyou #DBPN

Link to comment
Share on other sites

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Drum bun clau23, pacat ca 23-ul vine de la iq-ul tau nu de la varsta :D :D :D :D 

 

 

Oricum tpup

Link to comment
Share on other sites

Take care

 

 

-1 esu

 

 

Loading.........

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Bafta multa in tot ceea ce faci de acum inainte!

PS: eu cred ca o sa mai intrii asa dupa un an maxim :))

Link to comment
Share on other sites

bft

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta Clau sa ne auzim cu bine !

Link to comment
Share on other sites

Take care bro.

Good luck

Link to comment
Share on other sites

ai grija de tine sobolane ;)

Link to comment
Share on other sites

Good luck!

Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2019 at 8:03 PM, [esu.familia]Clau23 said:

scuze celor pe care i-am enervat tot timpul asta :) va rog mult fiti mai buni in lumea asta si lasati rautatea la o

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 minutes ago, [esu.familia]VENEPS said:

adio, old friend

vine bacu comaneee

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...