Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Odihneste-te in pace , Lowek


[CripS]GRIZZLY

Recommended Posts

Azi am primit vestea ca Lowek ( Eduard Stefan ) a decedat Duminica, a decedat in somn pentru ca avea probleme cu Respiratia. S-a certat cu taica-sau si dupa a plecat in Italia, ultima daca cand am vorbit cu el era Vineri

Am primit azi dimineata vestea de la fratele lui vitreg.

Odihneste-te in pace, drag prieten, ai lasat in urma 2 frati si multi prieteni, sper ca ne veghezi pe toti de sus, un om cu un suflet extrem de mare ne-a parasit Duminica de paste. Condoleante familiei!

 

Daca vrea cineva sa facem un moment de reculegere in memoria lui sa imi dea pm cand intru pe sv.

 

Tin sa mentionez ca in timpul care a fost online (de vineri pana ieri) nu a jucat Lowek pe contul lui, Lowek i-a dat contul unei persoane de incredere care are grija de cont.

 

Care face mistouri are blacklist.

  • Like 1
  • Sad 24
Link to comment
Share on other sites

Odihneste-te in pace Lowek .
Mi-ai fost un bun prieten,sper ca de acum inainte sa ne veghezi de acolo de sus,unde ai fi tu.
Condoleante familiei!????

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lowek, you're a  calm, chilling and lovely dude. We had a great time playing with you in RSS. On my behalf and T4L's, We appreciate you for choosing and spending your last months in T4L.

Rest In Peace

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A venit ca o veste imposibil de crezut, Lowek fratele meu.. nici acum nu pot crede aceasta veste, Dumnezeu sa te odihnească in pace bro! 

Condoleanțe familiei! ????????????

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TheOne._ said:

Las și eu asta aici:

https://imgur.com/a/vSJgmKp

Nu cred ca este alt lowek pe sv 

Doar dacă joaca fantoma lui samp

Altcineva e pe contul lui de forum / samp

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Grizzly #DBPN said:

Care face mistouri are blacklist.

in primul rand cine e atat de ratat sa faca mistouri? in al2-lea rand daca o sa existe ratati, o sa le dai tu blacklist personal?

 

povestea asta pare foarte fortata, omul moare acum 3 zile, contul e la altcineva, acel altcineva intra pe server/forum si nu scoate nici un cuvant? ma rog, dumnezeu sa-l ierte

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Link to comment
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte.

Si cineva sa-i dea demote+delete account.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ScoobY said:

Dumnezeu sa-l ierte.

Si cineva sa-i dea demote+delete account.

joaca fratele lui pe cont

Link to comment
Share on other sites

Odihneste-te in pace frate ❤️  ????

Link to comment
Share on other sites

Odihneste-te in pace

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Grizzly #DBPN said:

joaca fratele lui pe cont

si? a platit frate-su pt statsu lui sau a muncit frate su cat a muncit el? nu, doar daca se jucau amandoi pe cont.

 

condoleante familiei si sa se odihneasca in pace. 

Link to comment
Share on other sites

Condoleante Lowek, @[esu.familia]KAPPA_ uite ca unu pe nume Terminator s-a gasit sa faca o gluma si l-am sanctionat. Nu vad de ce sa ii se stearga contul ca ambii se jucau pe contu amandoi au muncit, doar ca lowek care a murit se descurca cu adminul, fratele lui azi a intrat pe sv si am vorbit personal cu el si a spus ca nu stie nici comenzile de admin nimic si ca nu se baga, si mi-a spus ca vrea sa-i dea statusul lui grizzly pentru ca erau cei mai buni prieteni nu ii vad rostul daca e doar demoted, sau sa nu aibe acces la comenzi dar sa aibe adminul ca lowek tine foarte mult la admin.... hai sa nu fim asa rai.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Caddy. said:

Condoleante Lowek, @[esu.familia]KAPPA_ uite ca unu pe nume Terminator s-a gasit sa faca o gluma si l-am sanctionat. Nu vad de ce sa ii se stearga contul ca ambii se jucau pe contu amandoi au muncit, doar ca lowek care a murit se descurca cu adminul, fratele lui azi a intrat pe sv si am vorbit personal cu el si a spus ca nu stie nici comenzile de admin nimic si ca nu se baga, si mi-a spus ca vrea sa-i dea statusul lui grizzly pentru ca erau cei mai buni prieteni nu ii vad rostul daca e doar demoted, sau sa nu aibe acces la comenzi dar sa aibe adminul ca lowek tine foarte mult la admin.... hai sa nu fim asa rai.... 

 

Daca cumva,printr-o minune, Lowek si-a vandut contul si voi aveti treaba cu asta atunci ati cam zburat de aici.

Faceti orice doar sa-i pastrati adminul.De ce? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ciudat ca a dat cont-ul cuiva de incredere,de parca stia ca o sa moara,a mai fost o faza de asta cu cineva care a murit,a fost teapa,si nu a iesit frumos deloc.

 

daca este adevarat,Dumnezeu sa l odihneasca in pace !

Edited by gervontaTANKdavis.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ScoobY said:

 

Daca cumva,printr-o minune, Lowek si-a vandut contul si voi aveti treaba cu asta atunci ati cam zburat de aici.

Faceti orice doar sa-i pastrati adminul.De ce? 

eu n-am ce sa patesc, am dovezi cand imi dadea pm tot. m-am luat dupa cum au spus si alti ca au murit si rullz a zis cine a fct gluma asta blacklist dar nu prea crd ca e gluma ne-am convins cu toti. scoate-i adminu atunci daca zici ca-i bine asa.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Caddy. said:

eu n-am ce sa patesc, am dovezi cand imi dadea pm tot. m-am luat dupa cum au spus si alti ca au murit si rullz a zis cine a fct gluma asta blacklist dar nu prea crd ca e gluma ne-am convins cu toti. scoate-i adminu atunci daca zici ca-i bine asa.

@rullz #DBPN a mai mentionat si ca ii va sterge contul
 

Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...