Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere capitan [esu.familia]KAPPA_


KAPPA

Cerere Captain  

60 members have voted

  1. 1. .


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Cel mai bun candidat. Are experienta si maturitatea necesara, poate face multe lucruri bune pt RSS. BIG PRO

Link to comment
Share on other sites

PRO-Omu asta e printre singurii oameni care inca mai activeaza pe comunitatea asta dupa atatia ani si intra pe forum zilnic si raspunde la anumite topicuri ajuta oamenii cand e nevoie si e mereu acolo cu o parere buna.

Link to comment
Share on other sites

Nu citesc ce ai scris ca te-am vazut, am verificat si istoricul tau la inceput si mi-am format deja o parere despre tine cat timp ne-am jucat impreuna. Dupa mine esti la fel de apt pentru functia asta ca si Dreamz, dar din pacate doar 1 cred ca va fi ales.

Ai toate calitatile si toate sansele sa ajungi unde-ti doresti.

 

Succes !

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Daca nu ti faceai poza in oglinda cu urechi de catelus iti faceam campanie electorala... Asa... iti dau un pro cu jumate de gura

Link to comment
Share on other sites

@[esu.familia]KAPPA_ bro tu nu indeplinesti o cerinta.

- Administrator pe server.  - ??

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, [esu.familia]KAPPA_ said:

Nume pe server: [esu.familia]KAPPA_
AKA: Niste aliasuri nesemnificative as putea zice, nu cred ca ma mai tine minte cineva de dupa nicknameurile astea: iPLAYHARD, madNess

Link stats: http://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=[esu.familia]KAPPA_
Vechime pe server: 7 ani

De ce îți dorești acest rank?: Nici nu am habar de ce s-a luat decizia de a se recruta un nou capitan, insa atata timp cat am aceasta oportunitate si toata lumea are dreptul de a-si 'impune candidatura' la aceasta functie, voi incerca sa profit de ea. Motivele mele pentru care imi doresc acest rank sunt simple si la obiect, vreau sa ajut comunitatea. Si putem spune ca poate am mai criticat un capitan/general cateodata de greselile facute de acesta, e si o mica ambitie pentru mine sa vad cu ochii mei daca lucrurile sunt chiar atat de grele atunci cand esti sus.

Descriere în câteva cuvinte: Am sa incep prima si prima data sa arunc pietre in mine insumi, pentru ca sunt constient de faptul ca nu sunt usa de biserica si am si eu partile mele negative. Si poate chiar mai multe din punct de vedere al cerintelor. Prima cerinta se presupune a fi un istoric curat. N-am sa ascund faptul ca am avut blacklist, desi nu e ceea ce pare. Personal consider ca a fost o masura destul de fortata sa mi se acorde astfel de sanctiune doar pentru niste banalitati, intamplarea o gasiti in mare aici. De cand am revenit nu am mai provocat nici un fel de problema, putem spune ca o cauza poate fi si lipsa mea de activitate, dar asta e urmatorul punct pe care vreau sa-l notez. Activitatea mea pe server e relativ moarta. Nu mai simt aceeasi placere de a-mi petrece ore incontinuu pe jocul asta. Totusi, am o vechime de aproape 10 ani, joc de pe 0.2x, am trecut prin atatea generatii, multe lucruri au evoluat, m-au facut sa tin contactul cu jocul, dar toate pana intr-un punct in care deja totul pare a fi la fel de 4 ani si deja si-a pierdut farmecul. Cand au anuntat versiunea 0.3.7 totul parea a fi minunat, parea ca se merita sa-ti mai pierzi timpul pe jocul asta, dar au anulat totul. Se vede ca nici developerilor nu le mai pasa asadar. Insa, in ciuda activitatii mele pe server, compensez cu forumul unde sunt activ zilnic. Urmatoarele doua cerinte pe care nu le indeplinesc sunt statusul mare si functia de administrator. Well, consider ca statusul nu isi are tocmai rostul in acordarea functiei de capitan, acea cifra nu denota deloc meritele tale ca si jucator al comunitatii. Cifra aia pe care toata lumea o are la sfarsitul statisticilor, e facuta in urma unor ore pe care le poti cumpara, in urma unei functii VIP pe care o poti cumpara, in urma killurilor pe care le poti cumpara, in urma unui business sau a unei case pe care le poti cumpara, implicit in urma punctelor 'driving' pe care din nou, le poti cumpara. Totul poate fi cumparat, si ma insel amarnic ca oricine care are nota maxima la stats a muncit de unul singur de la bun inceput sa o faca. Am avut si eu la vremea mea 10/10 (https://i.imgur.com/aJ8rFtg.jpg), insa e complet inutila in orice caz. Administrator, dupa cum se vede in poza, am avut si functia asta.. acum, nu o mai am. Am avut si Guardian, pana cand am pierdut totul in urma 'exilarii' mele de pe comunitate in urma cu 3 ani. Mi-am facut treaba cu ele bine, nu am avut nici o sanctiune in afara incidentului cu Hypnos in care am fost sanctionati vreo 10 admini pentru cine mai tine minte. Insa n-a fost nimic ingrozitor, era vorba doar de o caterinca de prost gust. Un ultim lucru ar fi ca am un caracter rece si arogant, insa consider ca in ciuda faptului ca oricat m-ar impiedica in relatia cu un om, ajuta mult in cazul de fata. Insa daca privim si de dupa perdea, nu sunt un om atat de rau precum pare uneori. Daca ati incerca sa ma cunoasteti ati stii ca sunt mult mai mult decat o stana de piatra, sunt prietenos, sunt amuzant, sunt de incredere, saritor cand vine vorba de ajutat si asta e un lucru pe care as dori sa-l aduc ca si principiu in comunitate; vreau sa fim mai prietenosi, mai intelegatori si sa lasam dusmania si toata strictetea asta la o parte.

Dar de ajuns cu aruncatul pietrelor in mine si hai sa vedem si partea roz a lucrurilor. Avantajul meu fata de ceilalti sunt cunostintele mele in cheaturi. Recent am creat si divizia impotriva codatilor 'Overwatch Committee', o idee urmata de alte idei pe care le-am propus in trecut precum crearea unui sistem de detectare in detaliu a gloantelor sau a unui anticheat (a fost adaugat dar n-a durat prea mult). Cunosc absolut orice cod, de la detectabile ce le gasesti cu un simplu keyword pe youtube, pana la cele mai de necaz nedetectabile, v2, v4, cheatstw s.a.m.d. Stiu cum functioneaza in parte absolut orice cod, de la aimbot, pana la no-recoil si cele mai ale dracu coduri precum triggerbot, n-am nici o problema cu detectarea lor. Vechimea mea ma ajuta si cand vine vorba de buguri si glitchuri, pe care le stiu la fel de bine. Dupa cum am mai spus, daca o sa mi se acorde sansa la aceasta functie, imi doresc sa eliminam din dusmanie si strictete. Vreau ca toata lumea sa inteleaga de bine ca greselile lor vor fi sanctionate, dar nu ne putem permite sa sanctionam un jucator cu blacklist pentru ca a injurat un capitan; e o banalitate. Vreau un mediu mai putin toxic, sa fim prieteni toti, sa ne intelegem, sa nu mai purtam pica unul pe altul dintr-un motiv sau altul.

 

Sunt constient ca mai sunt alte presoane precum Renex, AddyWP sau DREAMZ care si-ar merita rankul mai mult decat mine, insa cine stie, poate aveti nevoie de o persoana cu o personalitate mai rigida si o minte flexibila si de un codat ce stie ce vorbeste, care stie sa faca diferenta intre un aimbot si o desincronizare intre cliente.

Contra.O sa iti argumentez totu'.

Pe server esti inactiv,dar nu acesta este motivul neaparat pt contra.

Prietene ai avut blacklist,ca sa fi captain ai nevoie de admin.Cu sustinerea din esu te mai scoti,dar degeaba pt ca 

 

Jucatorii ce au avut blacklist nu mai au dreptu la cererea de admin prin urmare nu ai nicio sansa de a lua admin rezulta ca nu ai dreptu la aceasta cerere de captain,bft si app o sa astept toate shiturile de la prietenii tai ???????? putin imi pasa.

  • Like 4
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BOUNCERUL said:

Daca nu ti faceai poza in oglinda cu urechi de catelus iti faceam campanie electorala... Asa... iti dau un pro cu jumate de gura

ce ma?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SHAHMEN said:

Contra.O sa iti argumentez totu'.

Pe server esti inactiv,dar nu acesta este motivul neaparat pt contra.

Prietene ai avut blacklist,ca sa fi captain ai nevoie de admin.Cu sustinerea din esu te mai scoti,dar degeaba pt ca 

 

Jucatorii ce au avut blacklist nu mai au dreptu la cererea de admin prin urmare nu ai nicio sansa de a lua admin rezulta ca nu ai dreptu la aceasta cerere de captain,bft si app o sa astept toate shiturile de la prietenii tai ???????? putin imi pasa.

A luat blacklist pentru cel mai idiot motiv posibil, asta e o mare problema a RSS-ului. Se da blacklist uneori degeaba, iar Kappa e cel mai bun exemplu. 

Eu zic sa comentezi doar  cand iti folosesti toti cei 12 neuroni :) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [RSS]David_ said:

A luat blacklist pentru cel mai idiot motiv posibil, asta e o mare problema a RSS-ului. Se da blacklist uneori degeaba, iar Kappa e cel mai bun exemplu. 

Eu zic sa comentezi doar  cand iti folosesti toti cei 12 neuroni :) 

E bine ca gândesti tu cu 14 neuroni.

dacă în cerinte scrie clar

Cerinte:

- Istoric curat

- Administrator pe server. 

si el nu le are, ce mai comentezi aiurea pe aici?! ce ne intereseaza pe noi ca a luat el blacklist dintr-un motiv idiot ?! stim si noi ca are o gândire buna dar totusi sa tinem cont de regulament zic. ca de obicei cum te bagi tu peste tot. 

Servus.

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord cu shahmen

Altii au primit direct lock la cererea de admin fiindca au avut blacklist.

Insa kappa in ciuda inactivitatii lui,presupun ca ar face o treaba buna

50/50

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, [RSS]David_ said:

A luat blacklist pentru cel mai idiot motiv posibil, asta e o mare problema a RSS-ului. Se da blacklist uneori degeaba, iar Kappa e cel mai bun exemplu. 

Eu zic sa comentezi doar  cand iti folosesti toti cei 12 neuroni :) 

A avut bl se ia in calcul si gt.Nu imi bat capu cu tot felu de prostii pentru care sa te strufoci sa faci in asa fel incat sa ia capitan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitzy n a zis absolut nimic, deci eu zic sa va vedeti de treaba voastra, frumosilot ???? 

3 minutes ago, SHAHMEN said:

A avut bl se ia in calcul si gt.Nu imi bat capu cu tot felu de prostii pentru care sa te strufoci sa faci in asa fel incat sa ia capitan.

 

13 minutes ago, KrYsTy said:

E bine ca gândesti tu cu 14 neuroni.

dacă în cerinte scrie clar

Cerinte:

- Istoric curat

- Administrator pe server. 

si el nu le are, ce mai comentezi aiurea pe aici?! ce ne intereseaza pe noi ca a luat el blacklist dintr-un motiv idiot ?! stim si noi ca are o gândire buna dar totusi sa tinem cont de regulament zic. ca de obicei cum te bagi tu peste tot. 

Servus.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [RSS]David_ said:

Mitzy n a zis absolut nimic, deci eu zic sa va vedeti de treaba voastra, frumosilot ???? 

 

 

Atunci si nike sa primeasca sansa la admin,asa ar fii corect.

Zic si eu.

Link to comment
Share on other sites

Vorbiti numai prostii,a primit blacklist din cauza persoanelor care au distrus comunitatea dintr-o prostie,nu a facut absolut nimic,dupa teoria ta @SHAHMEN tu ai fi mai bun pentru postul de capitan si decat mine :)) 

Un punct in plus ca a trecut si prin lista de blacklist,are multa experienta si stie care-i treaba,daca tot candidati nu mai veniti si va spuneti opinia despre cererile altora ca in capul vostru normal ca voi sunteti cei mai buni,dar pe server faceti numai event dm si unu daca se ocupa bine de reports cu adevarat,Shahmen daca te pune cineva sa recunosti un aim esti varza,no off.,

Pe cine vreti Capitan?Persoane care joaca de 1/2 ani pe comunitate?Are vechime de 7 ANI,a fost leader important pe oriunde a fost si un admin foarte bun,stie bine codurile,stie a organiza,nu mai plangeti aiurea,e mai bun decat multi din actualul staff si daca o sa fie admis pe postul asta o sa vedeti si o sa-mi dati dreptate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@SHAHMEN eu zic sa lasi prostiile si argumentele tale omu asta a venit cu o aplicatie lunga niste randuri in care  a zis ceva concret si nu si-a batut joc de aplicatie cum au facut-o unii.In al 2 lea rand omul a spus ca pe server nu e asa activ insa pe forum intra zilnic si eu cred ca un capitan se ocupa mult mai mult de forum.

44 minutes ago, KrYsTy said:

E bine ca gândesti tu cu 14 neuroni.

dacă în cerinte scrie clar

Cerinte:

- Istoric curat

- Administrator pe server. 

si el nu le are, ce mai comentezi aiurea pe aici?! ce ne intereseaza pe noi ca a luat el blacklist dintr-un motiv idiot ?! stim si noi ca are o gândire buna dar totusi sa tinem cont de regulament zic. ca de obicei cum te bagi tu peste tot. 

Servus.

Krysty si la cererile admin sunt anumite aspecte care nu se respecta si tot ia acel om admin au fost multi cu blacklist care au luat admin daca un general nu a zis nimic despre asta   ii dai contra si punct nu vii si faci aiureli.Esti un om de gasca insa uneori te ia gura pe dinainte si te cam bagi peste tot.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, [esu.familia]Davey said:

@SHAHMEN eu zic sa lasi prostiile si argumentele tale omu asta a venit cu o aplicatie lunga niste randuri in care  a zis ceva concret si nu si-a batut joc de aplicatie cum au facut-o unii.In al 2 lea rand omul a spus ca pe server nu e asa activ insa pe forum intra zilnic si eu cred ca un capitan se ocupa mult mai mult de forum.

Krysty si la cererile admin sunt anumite aspecte care nu se respecta si tot ia acel om admin au fost multi cu blacklist care au luat admin daca un general nu a zis nimic despre asta   ii dai contra si punct nu vii si faci aiureli.Esti un om de gasca insa uneori te ia gura pe dinainte si te cam bagi peste tot.

Pai ba frate poate sa intre de mii de ori fara admin = 0

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [esu.familia]Davey said:

@SHAHMEN eu zic sa lasi prostiile si argumentele tale omu asta a venit cu o aplicatie lunga niste randuri in care  a zis ceva concret si nu si-a batut joc de aplicatie cum au facut-o unii.In al 2 lea rand omul a spus ca pe server nu e asa activ insa pe forum intra zilnic si eu cred ca un capitan se ocupa mult mai mult de forum.

Krysty si la cererile admin sunt anumite aspecte care nu se respecta si tot ia acel om admin au fost multi cu blacklist care au luat admin daca un general nu a zis nimic despre asta   ii dai contra si punct nu vii si faci aiureli.Esti un om de gasca insa uneori te ia gura pe dinainte si te cam bagi peste tot.

sunt multe reply-uri care ma deranjat aici ca se fac prea multe favorizari înțelegi? si am tacut din gura , dar cat sa mai tac frt cand vad pe david asta ca vine el cu 14 neuroni sa comenteze aici , tot eu ma bag peste tot ? 

Link to comment
Share on other sites

am citit si eu cerintele inainte sa fac cererea asta, am acreditat si dezvoltat lucrurile astea in cerere, cu ce ajuta ca veniti sa postati lucruri pe care eu deja le stiu :-? nici macar nu v-ati obosit sa cititi ceea ce am scris, sariti toti pe mine din pura rautate, zici ca v-am luat painea de la gura :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]Davey said:

 au fost multi cu blacklist care au luat admin daca un general nu a zis nimic despre asta 

Acum chiar m-ai facut curios. Posteaza si tu doar un singur link catre o cerere in care un anumit jucator care a avut blacklist a fost acceptat ca admin, dar acea cerere sa fie DUPA ce RuNix a impus acea regula. Una singura, atat. Nu as fi fost eu prea activ, dar sunt sigur ca nu exista o astfel de cerere.

2 hours ago, [RSS]David_ said:

Mitzy n a zis absolut nimic, deci eu zic sa va vedeti de treaba voastra, frumosilot ???? 

Atat timp cat Mitzy ar fi introdus acea regula, atunci desigur, nu-i problema. Faza este ca insusi RuNix a impus aceasta regula, deci nu prea cred ca se poate juca asa frumos cu regulile create de catre RuNix doar pentru a favoriza pe cineva. Pana la urma este destul de clar ca tot RuNix va alege viitorul capitan, nu generalii. Acum daca se consulta cu ei... asta este o alta poveste.

 

2 hours ago, CarloS said:

Un punct in plus ca a trecut si prin lista de blacklist

Blacklist-ul a fost, este si va fi intotdeauna un punct in minus, nu in plus. Daca o luam asa, Gabriel ar fi excelent. Ce daca si-a f***t a doua sansa doar pentru ca e dobitoc, nu-i bai! Degetul sus pentru el! Sau Hulk, ce daca oriunde mergea imprastia toxicitate? Si mai multe degete in sus pentru el!

Ma rog, acum nu il compar pe Kappa cu cei doi. Ideea este ca, inca odata, un fost blacklist-er este intotdeauna pe minus, indiferent de ce a facut.

 

3 hours ago, KrYsTy said:

Sunt prajit.

Total de acord, nimic de comentat, LOL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

de la mine ai pro, va puneti in gura cu saracu baiat ca n are alea si bla bla. @KrYsTy sa stii ca uni oameni se schimba, el poate a folosit coduri, dar acum este un baiat de nota 10, nu este ca tine sa se puna in gura cu toti ca sa iasa in evidenta, el este destept. Ai tu +18 ani dar degeaba ca tu gandesti mai rau ca mine care am 15. Kappa, succes, chiar daca am avut noi cateva certuri cand erami mai micut si prostut. Ai grija ce faci.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MoJaY42O said:

Acum chiar m-ai facut curios. Posteaza si tu doar un singur link catre o cerere in care un anumit jucator care a avut blacklist a fost acceptat ca admin, dar acea cerere sa fie DUPA ce RuNix a impus acea regula. Una singura, atat. Nu as fi fost eu prea activ, dar sunt sigur ca nu exista o astfel de cerere.

Atat timp cat Mitzy ar fi introdus acea regula, atunci desigur, nu-i problema. Faza este ca insusi RuNix a impus aceasta regula, deci nu prea cred ca se poate juca asa frumos cu regulile create de catre RuNix doar pentru a favoriza pe cineva. Pana la urma este destul de clar ca tot RuNix va alege viitorul capitan, nu generalii. Acum daca se consulta cu ei... asta este o alta poveste.

 

Blacklist-ul a fost, este si va fi intotdeauna un punct in minus, nu in plus. Daca o luam asa, Gabriel ar fi excelent. Ce daca si-a f***t a doua sansa doar pentru ca e dobitoc, nu-i bai! Degetul sus pentru el! Sau Hulk, ce daca oriunde mergea imprastia toxicitate? Si mai multe degete in sus pentru el!

Ma rog, acum nu il compar pe Kappa cu cei doi. Ideea este ca, inca odata, un fost blacklist-er este intotdeauna pe minus, indiferent de ce a facut.

 

Total de acord, nimic de comentat, LOL.

Iti inteleg si punctul tau de vedere,dar cazul lui KAPPA e total izolat fata de celalalte,nu trebuie sa judeci ca la carte.

A primit blacklist pe o comunitate a momentului in care nu erai lasat sa spui ceea ce gandesti in fata unui comportament de copil si erai sanctionat,adica plm nu stiu cat de ok suna sa primesti blacklist ca ii zici unuia Dacia si pe el il cheama Dacian :)) E ca si cum ai fi capitan si ti-as zice Mujdei,si mi-ai da blacklist pentru asta :)) De-asta am zis ca de ALCapone si Casillas maxim 2 care au primit rank si-au facut datoria ca la carte

Eu am facut un lucru grav pentru care am primit blacklist,chit ca nu eram eu pe cont am facut prostia sa-mi dau contul cu admin pentru gang si mi-am furat-o,si nu stiu daca stii dar eu am mai primit o data blacklist pentru ca am cerut sa primesc ban permanent,cu admin pe server si aia a fost,puteam sa dau ban all dar mereu am avut demnitate in mine.

Pe cine vrei sa vezi acum Capitan?Pe Krysty sau astia de joaca de 2 ani?No off again,n-am nimic cu ei sunt copii ca lumea,dar nu au acel ceva de care au nevoie,imi spun parerea cu argumente ca sunt si eu vechi pe comunitatea asta si am tras niste concluzii de atata timp,mie mi se pare stupid ca la aceste comentarii vin cu argumente negative cei care joaca de 2 ani maxim,cand de fapt cei vechi ar trebui sa se bage.

 

Poate deveni activ KAPPA,joaca pe o comunitate si e extrem de respectat acolo,comunitatea aceea fara suparare fiind peste 4 clase fata de RSS ca mentalitate in primul rand,inseamna ca omul de a ajuns sa fie respectat acolo are ceva in minte,si are acel ceva ce acestei comunitati lipseste.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CarloS said:

Poate deveni activ KAPPA,joaca pe o comunitate si e extrem de respectat acolo,comunitatea aceea fara suparare fiind peste 4 clase fata de RSS ca mentalitate in primul rand,inseamna ca omul de a ajuns sa fie respectat acolo are ceva in minte,si are acel ceva ce acestei comunitati lipseste.

de fapt nu mai joc acolo, nu prea am mai jucat samp in general.. dar, ca veni vorba, in mod normal, pe comunitatea aceea, functia de admin o dobandesti dupa ce ti-ai facut activitatea ca helper cel putin 4 luni incontinuu, eh, eu o primisem pentru ca am castigat increderea managerului.. am primit functia de admin pentru ca faceam parte dintr-o divizie anti-codati, o divizie pe care eu si orange i-am propus-o lui kelton, si el a fost mai mult decat saritor sa se implice si sa o dezvolte.. am ajutat comunitatea aia si am fost rasplatit la randul meu, si nici ca am dezamagit: prima luna in care m-am ocupat de server ca si admin, din vreo 30 de banuri date codatilor, toate au fost acordate corect.. dar e vorba de rss aici, nu de comunitatea aia, so..

aici din pacate am fost rasplatit cu blacklist pentru doua cuvinte spuse la nervi si cel mai probabil ca n-am sa primesc sansa de a deveni capitan datorita acestui lucru si pentru ca n-am luat initiativa de a incerca sa devin admin din nou.. am propus de atatea ori atatea idei sa combatem codatii, am facut topicul asta cu zeci de randuri, am demonstrat ca am vointa si imi dau interesul de a ajuta comunitatea, iar apoi sunt altii care au aplicat pentru functia asta si au 2 fraze in cerere..  acum nu incerc in nici un fel sa discreditez ceilalti candidati, insa sa raspunzi la reclamatii si cereri unban cu regulamentul in fata e treaba usoara, dar mai prezinta altcineva interesul pe care l-am oferit eu pana acum? a spus altcineva o vorba de cum ar avea de gand sa ajute comunitatea in afara de mine? spre deosebire de ceilalti, am avut si inca am interesul de a face lucrurile cat mai bine sa nu ajunga comunitatea mai jos si daca se poate sa crestem din nou, insa ceilalti? ceilalti isi doresc functia de capitan si atat.. dar e ok, eu am avut blacklist, asta e limita presupun, de abia astept sa vad schimbarea in comunitatea asta ce va veni cu viitorul capitan :)

Edited by [esu.familia]KAPPA_
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, CarloS said:

Pe cine vrei sa vezi acum Capitan?

Am votat in poll asa ca este clar. Nu exista cerere de admin/capitan/general/bla bla bla care sa fie perfecta.

Pur si simplu imi place sa scot in evidenta defectele ca na, sunt mai rautacios. Plus ca nu prea aveam chef sa tastez foarte mult deoarece daca ii scoteam in evidenta calitatile nu imi ajungea o zi intreaga.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...