Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [esu.familia]TIBA


[RoA.Gods]tiba

Tiba admin?   

12 members have voted

  1. 1. Tiba admin?

    • Da /Yes!
      10
    • Nu /No
      2

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nume pe server: [esu.familia]TIBA

Aka: ZeusAtepus, [RSS]TIBA2003

Vechime pe server: 2015

Link stats server: https://imgur.com/a/7Nus4jh

Mic reminder cu activitatea mea pe server*: Povestea mea a inceput in anul 2011, eram naab toata ziua doar ma plimbam cu masina. Prin 2013 aflasem de ganguri. Primul gang in care am intrat a fost Caribean Pirates. Dupa o perioada de timp m-am lasat, iar in 2015 m-am reapucat cu Azerot. [aka: Nicu Soare :))]

De ce m-am hotarat sa devin admin: Sa incerc sa ajut cat de mult pot comunitatea, staff-ul si playeri care au nevoie de ajutorul meu. Sunt activ si imi voi da silinta sa imi indeplinesc toate indatoriile de admin. Va pup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

de ce nu arati dovada in cate fps uri ti se misc filmarile ? de ce nu ne zici te ce ai luat demote ultima data?

 

contra tu nu ai deloc capacitatea si firea de a fii un admin , oricine te omoara e codat la logica ta 

  • Like 3
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, arabu' said:

de ce nu arati dovada in cate fps uri ti se misc filmarile ? de ce nu ne zici te ce ai luat demote ultima data?

 

contra tu nu ai deloc capacitatea si firea de a fii un admin , oricine te omoara e codat la logica ta 

ce ai cu baiatu sanity? nu toata lumea isi permite un calculator puternic, sau o placa video buna. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NoPulse said:

ce ai cu baiatu sanity? nu toata lumea isi permite un calculator puternic, sau o placa video buna. 

 

 

Romana:

  • Gameplay , sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere! (fara jump cut la encodare)
  • Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
  • Calitatea minima recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )
  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Baiat super fain ! BIG PRO DE LA MINE.

("Esti slab")daca tii minte :))

Meriti acest rank :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zic sa luam o pauza cu cererile admin, deoarece serverul a scazut foarte mult , plus ca TOTAL ADMINS: 190 APROAPE ajungem la 200 ?! avem 80,90+ playerii pe zi , si in Weekend la fel , nu îi din cauza scolii, mi-e teama ca o sa rămânem doar cu stafful pe server! 

Peace

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KrYsTy said:

zic sa luam o pauza cu cererile admin, deoarece serverul a scazut foarte mult , plus ca TOTAL ADMINS: 190 APROAPE ajungem la 200 ?! avem 80,90+ playerii pe zi , si in Weekend la fel , nu îi din cauza scolii, mi-e teama ca o sa rămânem doar cu stafful pe server! 

Peace

 

Same

8 hours ago, arabu' said:

de ce nu arati dovada in cate fps uri ti se misc filmarile ? de ce nu ne zici te ce ai luat demote ultima data?

 

contra tu nu ai deloc capacitatea si firea de a fii un admin , oricine te omoara e codat la logica ta 

De acord

Contra

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

@KrYsTy asa e sezonu asta, multa lume are treaba de primavara, multi nu mai au concediu sau vacanta si multi au alte lucruri mai importante de facut pentru la vara sau mai stiu eu cand.

Cat despre tine tiba, nu arati incredere si putere. Ai avut odata admin si nu ai facut mare treaba buna cu el, mai mult l-ai folosit pentru tine si nu sa ajuti serverul. Ai avut o sansa si nu ai profitat de ea.

Revino cu o cerere noua lunga si detaliata peste 6 luni, lock.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...