Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Elimination Chamber 2019! - Meciuri


pulse

Recommended Posts

Nume: NoPulse

Info:

 

Risultati immagini per elimination chamber 2019

 

Aceasta duminica, 17 Februarie 2019, o sa aiba loc Elimination Chamber.

Sunt foarte multe meciuri interesante, incepem cu:

 

WWE Champion

Daniel Bryan vs Jeff Hardy vs AJ Styles vs Randy Orton vs Samoa Joe vs Kofi Kingston

(Elimination Chamber Match)

 

Raw Women's Champion

Ronda Rousey vs Ruby Riott

 

SmackDown Tag Team Champions

The Miz & Shane McMahon vs The Usos

 

Intercontinental Champion

Bobby Lashley & Lio Rush vs Finn Balor

(Handicap Match)

 

Brawn Strowman vs Baron Corbin

(No Disqualification Match)

 

Women's Tag Team Champions

Nia Jax & Tamina vs Morgan & Sarah Logan vs Mandy Rose & Sonya Deville vs Billie Key & Peyton Royce vs Carmella & Naomi vs Bayley & Sasha Banks

(Elimination Chamber Match)

 

WWE Cruiserweight Champion

Buddy Murphy vs Akira Tozawa

(Kickoff Match)

 

Link to comment
Share on other sites

20170525_ChampPlaylist--a75fde4044ba8b6c

 

do it wwe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NoPulse said:

Nume: NoPulse

Info:

 

Risultati immagini per elimination chamber 2019

 

Aceasta duminica, 17 Februarie 2019, o sa aiba loc Elimination Chamber.

Sunt foarte multe meciuri interesante, incepem cu:

 

WWE Champion

Daniel Bryan vs Jeff Hardy vs AJ Styles vs Randy Orton vs Samoa Joe vs Kofi Kingston

(Elimination Chamber Match)

 

Raw Women's Champion

Ronda Rousey vs Ruby Riott

 

SmackDown Tag Team Champions

The Miz & Shane McMahon vs The Usos

 

Intercontinental Champion

Bobby Lashley & Lio Rush vs Finn Balor

(Handicap Match)

 

Brawn Strowman vs Baron Corbin

(No Disqualification Match)

 

Women's Tag Team Champions

Nia Jax & Tamina vs Morgan & Sarah Logan vs Mandy Rose & Sonya Deville vs Billie Key & Peyton Royce vs Carmella & Naomi vs Bayley & Sasha Banks

(Elimination Chamber Match)

 

WWE Cruiserweight Champion

Buddy Murphy vs Akira Tozawa

(Kickoff Match)

 

Inca va mai uitati la fake-urile astea? :)) tin minte ca ma uitam la WWE pe la 9-11 ani ,pana cand mi-am dat seama ca sunt false. :-)). Las un video pentru cei ce mai cred ca sunt reale bataliile :)) 

 

Edited by SHAHMEN
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SHAHMEN said:

Inca va mai uitati la fake-urile astea? :)) tin minte ca ma uitam la WWE pe la 9-11 ani ,pana cand mi-am dat seama ca sunt false. :-)). Las un video pentru cei ce mai cred ca sunt reale bataliile :)) 

 

WWE - World Wrestling Entertainment 

Pacat ca nu stii ce inseamna entertainment, pacat.

Anyway, m-as bucura sa primeasca jeff un push, dar putin probabil

ar fii cv sa castige kofi kingston sau orton dar o sa ia ori aj ori joe centura

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, SHAHMEN said:

Inca va mai uitati la fake-urile astea? :)) tin minte ca ma uitam la WWE pe la 9-11 ani ,pana cand mi-am dat seama ca sunt false. :-)). Las un video pentru cei ce mai cred ca sunt reale bataliile :)) 

 

Normal ca nu sunt lupte reale, multi si-au dat seama de asta. Este doar un show pentru distractie, iti alegi favoritul si urmaresti... 

Accidentele, scandalurile si luptele sunt precum un teatru. Ma rog, este posibil ca unele accidente chiar sa fie accidente, dar se considera a fi "accident la locul de munca" deeeci...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, MoJaY42O said:

Normal ca nu sunt lupte reale, multi si-au dat seama de asta. Este doar un show pentru distractie, iti alegi favoritul si urmaresti... 

Accidentele, scandalurile si luptele sunt precum un teatru. Ma rog, este posibil ca unele accidente chiar sa fie accidente, dar se considera a fi "accident la locul de munca" deeeci...

Mane cum adica nu sunt reale ? Eu stiam ca in ufc este teatru si in wwe e pe bune

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [T4L.OuTlawz]brosky said:

Mane cum adica nu sunt reale ? Eu stiam ca in ufc este teatru si in wwe e pe bune

Este doar o conspiratie Brosky. Omenirea este de fapt una din miile de ferme ale extraterestrilor, branza este de fapt ciocolata, iar Donald Trump este Elvis reincarnat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SHAHMEN said:

Inca va mai uitati la fake-urile astea? :)) tin minte ca ma uitam la WWE pe la 9-11 ani ,pana cand mi-am dat seama ca sunt false. :-)). Las un video pentru cei ce mai cred ca sunt reale bataliile :)) 

oricine cu o varsta de peste 12 ani si 10 de neuroni stie ca wrestling-ul profesional nu prezinta lupte adevarate :-?

tot ce se intampla e scriptat, meciurile au rezultate premeditate, ceea ce se intampla in ring este predispus la riscuri indeed, insa fake e impropriu zis

logic ca oamenii nu o sa ia riscuri precum pumni in fata/coasta/ficat s.a.m.d ce pot duce la accidentari penibile, e la mintea cocosului.. foarte logic la fel ca nu toata lumea are puterea de a lua un om de pe corzi si sa-l tranteasca in toate colturile ringului, sunt detalii mici pe care daca ti-ai folosi 1% din capacitatea creierului ti-ai da seama de ele, insa daca tu imi spui mie ca nebuniile pe care le faceau adineaori unii precum jeff hardy, mankind, shane mcmahon s.a.m.d erau fake, de se aruncau de pe schele, scari, custi si tot felul de constructii, meriti sa fii scuipat in fata :)) cuvantul potrivit e scriptat

e totul entertainment, fanii nu se mai uita de mult pentru meciurile lui john cena si the rock ci pentru storyline-uri, acum ce-i drept mai sunt unele meciuri interesante precum cel elimination chamber de duminica care promite multe dar te asigur ca toata lumea e pe faza si realizeaza ca luptele nu sunt reale, insa tot iti pot da doza de entertainment.. mai trebuia sa o bagi si pe aia cu wrestlerii sunt actori platiti si puteai fi trecut cu dunga rosie in buletin.. actoria face parte din chestia asta, dar mai presus de toate, oamenii sunt sportivi, se antreneaza la fel de mult ca un oricare luptator, nu sunt bagati in ring ca si cum ar fi pe un platou de filmare

Edited by [esu.familia]KAPPA_
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, onision17 said:

m-as bucura sa primeasca jeff un push, dar putin probabil

ar fii cv sa castige kofi kingston sau orton dar o sa ia ori aj ori joe centura

Ar fii frumos, ceva nou, dar insa jeff hardy este putin inactiv. Daca o sa castige el, nu o sa fie pentru mult timp deoarece iar si iar va fii inactiv, gen Goldberg: A castigat vs Brock Lesnar dar n-a durat mult pana a pierdut, si iar a plecat fara ca cineva sa se intebe de ce.

 

Kofi este foarte improbabil dupa parerea mea... In ultimul an a luptat impreuna cu echipa lui doar pentru centurile tag team. Kofi este in acest meci deoarece Mustafa Ali este ranit, si mna l-au pus pe el ca sa mai schimbe cate ceva.

 

Orton este cel care ar avea multe sanse de a castiga, in ultima vreme a jucat rolul de bad boy cum ar fii, si a promis ca o sa ai bata pe toti cei care sunt favorizati de fani in show-ul smackdown. Poate daca ar castiga el acea centura, s-ar schimbat cate ceva in wwe.

 

AJ nu cred, nu mai este ca odata. Acum WWE a continuat aceasta ura intre AJ si Bryan pentru ca fani l-au favorizat mereu pe AJ, dar daca o sa castige altcineva cred ca AJ o sa devina gen Seth Rollins.

 

Iar Joe poate face ceva surprize duminica, cine stie.. Nu am o idee.

 

2 hours ago, SHAHMEN said:

Inca va mai uitati la fake-urile astea? :)) tin minte ca ma uitam la WWE pe la 9-11 ani ,pana cand mi-am dat seama ca sunt false. :-)). Las un video pentru cei ce mai cred ca sunt reale bataliile :)) 

 

Cat despre tine, WWE este un show cu ogramada de storyline diferite intre ele care face ca lumea sa se uite din ce in ce mai mult la aceste show-uri. Cred ca toata lumea stie ca este fake, adica ca astia nu se bat ca in UFC sau MMA. Sunt si momente in care se lovesc grav, unde se bat pentru motive personale si chiar se lovesc. Tu crezi ca ei cand isi sparg capu, isi pun ketchup pe cap sau ce? Cum a spus si KAPPA, cand aia se arunc de pe scari sau astea. Nu vad de ce te doare pe tine ca inca este lume ca mine, care le place sa se uite la wrestilng. Sunt gusturi prietene. Oricum, iti las si tie un clip sa vezi cat de fake este cateodata acest show.

 

Edited by NoPulse
Link to comment
Share on other sites

  • Alex18 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...