Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


CP the end !


Konor.

Recommended Posts

Caribbean Pirates din pofida faptului ca nu sunt  ownerii activi nici eu și nici Peet am ajuns la un comun acord sa desființăm acest gang odată și pentru totdeauna nu mai avem timp sa administram aceasta echipa de-asta nu vrem să ii patam imaginea deci gang-ul o sa fie șters de pe RSS rog un RCON sa dea reset all

@PEET da reset și bagă numele Slot liber 

Dragi pirați eu am sa intru in T4L din motiv ca acest gang e al doilea gang pe RSS după CP pentru mine un gang care are nevoie de noi ăștia buni săi ajutam !????

Va mulțumesc din suflet dragi pirați 

CP RIP 

 

 

Va mulțumesc,KONOR!

Edited by konorr
  • Like 9
  • Sad 11
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

zi mai bine ca vrei sa te duci in T4L nu ca numai sunt owneri activi si astea ... in cP laso asa ????

Rest in peace ! 

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau ca sa ajuns aici, dar cred ca sa decis cea mai buna decizie pentru acest gang, spre binele sau.

Am dat reset la leaderi,co-leaderi,membri.

Slot liber.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, KrYsTy said:

zi mai bine ca vrei sa te duci in T4L nu ca numai sunt owneri activi si astea ... in cP laso asa ????

Rest in peace ! 

Da Krysty player din 2016 sau din ce an ești 

din 2013 sunt owner in acest gang și acum nu am mai putut de dorul la T4L și merg in t4l

Edited by konorr
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Goodbye CP

Link to comment
Share on other sites

Maine CP revine!

Poimaine iar moare...

Peste o saptamana revine iar!

Iar apoi iar moare...

Este atat de veche povestea incat nici nu mai ai cum sa iti dai seama cand gangul e viu si cand e mort.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MoJaY42O said:

Maine CP revine!

Poimaine iar moare...

Peste o saptamana revine iar!

Iar apoi iar moare...

Este atat de veche povestea incat nici nu mai ai cum sa iti dai seama cand gangul e viu si cand e mort.

gsf never die.

Ele nu mor niciodata !  Gangu e pe veci !

Nu exista gang mort !

Link to comment
Share on other sites

Adio Cp, mi a facut placere sa lucrez cu unii dintre voi , chiar m-am bucurat ca am avut orice rank începând de la member cu rank 1 2 3 4 5 , co leader , leader si owner , cel mai tare gang ca mi-a ramas pe suflet pot spune , imi pare rau ca am dat si eu lgang cu owner , poate mai ajutam si eu gang-ul .Pace la toti tovarasii care au ajutat gang-ul asta cu orice. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konorr said:

Caribbean Pirates din pofida faptului ca nu sunt  ownerii activi nici eu și nici Peet am ajuns la un comun acord sa desființăm acest gang odată și pentru totdeauna nu mai avem timp sa administram aceasta echipa de-asta nu vrem să ii patam imaginea deci gang-ul o sa fie șters de pe RSS rog un RCON sa dea reset all

@PEET da reset și bagă numele Slot liber 

Dragi pirați eu am sa intru in T4L din motiv ca acest gang e al doilea gang pe RSS după CP pentru mine un gang care are nevoie de noi ăștia buni săi ajutam !????

Va mulțumesc din suflet dragi pirați 

CP RIP 

 

 

Va mulțumesc,KONOR!

Dupa multi ani....RIP

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konorr said:

 

" un gang care are nevoie de noi ăștia buni săi ajutam" !????

 

:))))))))))))))))))))))))))))))))) mai canta niste glume, serios acum.

Link to comment
Share on other sites

Ia stati mascatilor stati 

S-a dus inca un gang,SIFONARILOR!!

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Lucky. said:

:))))))))))))))))))))))))))))))))) mai canta niste glume, serios acum.

De ce plm cauți atenție ?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, konorr said:

De ce plm cauți atenție ?

De ce as cauta atentie? te crezi bun sau ce?

Link to comment
Share on other sites

Caribbean Pirates
A fost un gang fain in care am fost si eu, dar cu trecerea timpului membrii au plecat.. Oricum, au fost momente frumoase acolo, eram si eu mai n00b.. dar na, acolo am invatat. Eu unul nu port pica nimanui, chiar imi pare rau ca s-a desfiintat. PACE !

Link to comment
Share on other sites

Eo pi șini mai ușid cu sânji răși?????

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

a fost unul dintre cele mai puternice ganguri.

n-am cuvinte, acum chiar o sa fie plictiseala pe sv

Link to comment
Share on other sites

Desi nu am petrecut mult timp in cP stiu ca a fost totusi un gang bun..ce sa zic rest in peace..

Link to comment
Share on other sites

Bv konore si peet sunteti distepti ca noaptea asa ati facut toata viata ca voi nu ati avut timp ,ati bagat owneri inactivi eram vreo 15 si doi activi.

mai bine asa RESET IN PEACE

VA PLACUT TOATA VIATA VOASTRA SA FITI TOP 1 DAR CSF CAND AM LU-AT BL A SCAZUT RAU GANG.

ACM DOUA ZILE IN VIDEO DIN MIJLOC AM FOST 33 MEMBRI ON SI ACM DAI RESET SA-TI FIE RUSINE

Link to comment
Share on other sites

daca m-as mai fi jucat si nu v-ati fi batut joc de gang bagand sute de owneri care nu stiu nici macar originea gangului, mi-ar fi facut placere sa vin si eu inapoi.. dar asta e, pacat, oricum vremurile se schimba, timpul merge inainte si nu ar mai fi fost niciodata cum a fost in trecut, deci ai facut alegerea corecta; va ramane mereu unul dintre gangurile mele preferate, acolo langa esu si 3ss, imi amintesc si acum cu drag cat ma mai distram prin 2013 alaturi de membrii vechi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...