Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Constestatie unban


FaIIeN_

Recommended Posts

Titlu: Contestatie Unban !
Nickname: FalleN_
Link cerere unban: 
http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44145

Motivul pentru care crezi ca esti nedreptatit: Unde vedeti voi aim din cateva lucky shots gata ban.Sa nu mai zic de albeer zeul care da 200-0 din run si eu prind 2 gloante si gata ban.E chiar nesimtire asta.Faptul ca nu am voie sa joc cu moduri mi se pare nedrept adica de ce sa nu dau si eu un alt contur jocului? Am jucat destul rpg fara moduri timp de cativa ani măcar acum sa mai am si eu 2 3 moduri.Daca este nevoie pun un gwar din ziua aceea ca sa va arăt ca nu am aim.

Edited by FaIIeN_
  • Like 1
  • Haha 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Tot zici ca pui un gwar si unu singur nu a fos postat!! lasa tu aburelile ca i clara trb din clip, tot ramai vtm

Link to comment
Share on other sites

A pus video 360p ca sa nu-si dea self busted?:))

Link to comment
Share on other sites

Nimic de comentat, spre deosebire de tine. Faci un fast si atat, foarte disperat de altfel; dar la 1:50 cum dai cu sniper cu mult langa skin si ma nimeresti? :)) Doar o curiozitate. Plus ca tot aparut peste noapte ramai. Partea cand ai dat leave n-ai filmat-o :( .

Edited by xreaL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pai e on/off frate.. la fel am si eu gwar cu maka cand pierzi... pe alea cand joci puternic dc nu le pui

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On off? In primu rand ca se auzea sunetu daca era si in al doilea rand cand drq ii dau eu on/off?

Link to comment
Share on other sites

Mai caut mâine să văd și le pun și pe ălea.Oricum astept un răspuns am pus si eu dovadă.

Link to comment
Share on other sites

asta-i a doua contestatie.. inainte ziceai ca vei filma gwars..cu skivo cand dai tu regeste nu filmasi nimic...sad

Link to comment
Share on other sites

Hai ca fac 7 zile stiu ca puteți generalilor dar mai ales tu mitzy ai raspuns la altu acu 2 min si la mine nu asta acu 2 zile.Chiar daca îmi revocati cererea nesimțire ca asta rar mai vezi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nesimtire mare, ne cerem scuze, nu se va mai intampla.

 

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...