Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie un-ban


Kiddo

Recommended Posts

Titlu: Contestatie Unban !
Nickname:  [GSF.Legend]Kiddo
Link cerere unban:  http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=44082
Motivul pentru care crezi ca esti nedreptatit:  Uitati-va mai cu atentie la cerere, e ceva normal ca toti ceilalati care fac dm si sunt bunicei, am si filmat, v-au afirmat si cativa jucatori ca nu e cod.. ce se intampla?

Link to comment
Share on other sites

Explica aici cum tragi tu asa repede cand faci cbug si cum alergi asa? Dintre toti care ii stiu nici unu nu trage asa. Nu aveai lag pentru ca dadeai toate hiturile , luai toate hiturile si te miscai bine 

Prin cativa jucatori zici de kenz ala care abea a luat unban?

 

Edited by ilikeyou #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Cum trage si asta: 

 

Cum trage si fuge si asta: 

 

 

si asta: 

 

 

si tu, ilike: 

 

 

Si eu fac fast c-bug si ma misc normal, uite din dovada ta: 

 

Si va mai arat daca vreti, ma si filmez daca e

Sunt altii care se misca mult mai rpd si fac fast mult mai rpd, ei nu mai au cod? Cum e GRH, kratos, ady, blaze, remyx, etc

 

Edited by Kiddo
Link to comment
Share on other sites

in nici un video din astea pe care le ai dat nu face nimeni cbug asa rapid 

si spune mi cum pleci de pe loc cu viteza aia? nici cu masina nu merg asa repede intr un timp asa scurt 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ala e lag la spawn, cand ma spawnez am lag si voua va arata ca ma teleportez in alt loc. N-ai vazut ca in primul video ma miscam normal, in al doilea parca pare ceva suspect

Toti fac la fel sau mai rapid ca mine fast c-bug.

 

 

Iauite sefule dm. Vrei sa spui ca eu ma misc si fac fast mai repede ca albeer? nee, nici pe jumate. Si el are cod, este? =] ce judecata aveti..

"hai ca intru si eu pe rss cu cod, ce risc? status, mneahh, lasa ca astia sunt prosti si nu se prind ca am cod" Asa credeti ca gandesc? wtfff si cand o sa bag coduri ce o sa mai ziceti ma? Daca si ala e cod (fastwalk) ce o mai fi si ala..

Edited by Kiddo
Link to comment
Share on other sites

Poftim cum se misca si cum trage asta, si-mi spuneti voi ca eu ma misc repede si fac fast repede. Asta e mult peste masura mea si fara hac`

Scz pt x2, e si pt up :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

si dc drq nu ai facut tu un video sau nu ai explicat tu cum alergi asa?

daca nu facea blaze video tu nu ziceai nimic :)))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Am zis eu ca am procedat ca el sa alerg asa? Tu tot ziceai ca nimeni nu alearga ca mine si etc.. E totul normal la mine

Link to comment
Share on other sites

In videoclipul lui albeer sunt parti unde e speed up. Nu ai video din momentul de fata cu faza aia, daca era spawn lag iti lua ceva pana il vedeai pe el pe mapa, dar tu te-ai dus direct unde era ceea ce explica ca nu ai avut niciun spawn lag. Faza ca “imi cade netu” am auzit-o de multe ori. Daca aveai conectie proasta intrai in desync cum mi se intampla si mie, atunci era de inteles. Ai mai fost prins in trecut cu tot felul de chestii, deci nu ne putem astepta sa fii curat complet.

 

Alta explicatie nu mi-ai adus in afara de lag, si e cam greu sa ma contrazici pe mine cu lagul. Lucrez cu el de 2 ani acum, am aflat multe metode si bug-uri care iti poti da seama mai usor daca e sau nu e lag de la net, conexiune slaba, desync, delay, lag de la server din cauza pingului mare etc. Data viitoare vino cu ceva mai credibil ca acum nu mai convins deloc.

 

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...