Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Empire States Underground - Amintiri ! 2011-2015


G6_

Recommended Posts

acest videoclip nu este disponibil :)

Sanatate si mult succes in ceea ce faci ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar amintirile sunt legendare, mai ales acel semn al exclamarii... ce vremuri..

 

 

5c0cc9402641d.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, [esu.familia]suCre said:

acest videoclip nu este disponibil :)

Sanatate si mult succes in ceea ce faci ;) 

 

12 minutes ago, MoJaY42O said:

Intr-adevar amintirile sunt legendare, mai ales acel semn al exclamarii... ce vremuri..

 

 

5c0cc9402641d.jpg

 Acum este

Link to comment
Share on other sites

sa-ti trăiască familia si mult noroc frate! love you 

 

Crăciun Fericit!

 

imi pare extrem de rau ca nu mai poti intra pe server sa ne cunoastem :(

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, [T4L]Scrush.ZEW said:

ERA BINE IN ESU IN CELE VREMURI MAI ALES ANUL 2014 

Acum e rau de tot,iti.vine greață 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Sall gay6 ,oricum te așteptam in caz de orice:D

Imi place poza din signatura ta.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Salut G6,cu toate ca nu te-am cunoscut,esti un om tare.  ;) 

Poate ne vom vedea candva pe server la o vorba. pwp ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

G6 esti o persoana speciala.Video-ul tau m-a facut sa-mi dea o lacrima, vazand cat de mult tin eu la comunitatea RSS.Sper ca o sa te pot vedea vreodata pe server.

O zi fainsa sa ai!

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca lista aia nu prea e facuta ok..adica na.. altii nu au fost in familie..altii s-au mai stricat pe parcurs..

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, [esu.familia]Chris said:

Batrane de ce m-ai lasat singur cu plozii astia? :(

Ce plozi fa firai al dracu ???????? nu uita ca nu esti singuru vechi care nu mai joaca.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum am revăzut tot clipul,ma încântă mult ca multi încă simt ceea ce simt și eu,le poți numi chiar niște trăiri frumoase alături de anumiți oameni in adevăratul sens al cuvântului și totodată niște prieteni,cu siguranță,ce e frumos si la un moment dat trece încă rămâne acolo pt tine. 

Revăzand clipul,cu toate ca imi aduc aminte toate trăirile și realizările pe acest SERVER,de la baze făcute pt gang pana la fiecare gp făcut si nu numai,alături de întregul GANG,un gang minunat de altfel,m a făcut totuși sa mi dea o stare emoțională.

Cu siguranță nu pt toți înseamnă ce înseamnă pt anumiti playeri,o placere si o stare de bine,pe cand noi am cautat distracția și veselia,alții cautau certurile. 

Ma simt bine ca daca tot "am pierdut timp" pe aici,macar l am pierdut in veselie și alături de ce mi a plăcut. 

Mii de mulțumiri întregului GANG ESU ,fondatorilor acestuia ,si nu in ultimul rand lui RUNIX,care ne a adus alături unii de ceilalți!

 

TEAM  ESU !❤

 

 

robbO

Edited by [esu.familia]robbO
  • Like 2
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Acum am revăzut tot clipul,ma încântă mult ca multi încă simt ceea ce simt și eu,le poți numi chiar niște trăiri frumoase alături de anumiți oameni in adevăratul sens al cuvântului și totodată niște prieteni,cu siguranță,ce e frumos si la un moment dat trece încă rămâne acolo pt tine. 

Revăzand clipul,cu toate ca imi aduc aminte toate trăirile și realizările pe acest SERVER,de la baze făcute pt gang pana la fiecare gp făcut si nu numai,alături de întregul GANG,un gang minunat de altfel,m a făcut totuși sa mi dea o stare emoțională.

Cu siguranță nu pt toți înseamnă ce înseamnă pt anumiti playeri,o placere si o stare de bine,pe cand noi am cautat distracția și veselia,alții cautau certurile. 

Ma simt bine ca daca tot "am pierdut timp" pe aici,macar l am pierdut in veselie și alături de ce mi a plăcut. 

Mii de mulțumiri întregului GANG ESU ,fondatorilor acestuia ,si nu in ultimul rand lui RUNIX,care ne a adus alături unii de ceilalți!

 

TEAM  ESU !❤

 

 

robbO

Au curs lacrimile :(

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Acum am revăzut tot clipul,ma încântă mult ca multi încă simt ceea ce simt și eu,le poți numi chiar niște trăiri frumoase alături de anumiți oameni in adevăratul sens al cuvântului și totodată niște prieteni,cu siguranță,ce e frumos si la un moment dat trece încă rămâne acolo pt tine. 

Revăzand clipul,cu toate ca imi aduc aminte toate trăirile și realizările pe acest SERVER,de la baze făcute pt gang pana la fiecare gp făcut si nu numai,alături de întregul GANG,un gang minunat de altfel,m a făcut totuși sa mi dea o stare emoțională.

Cu siguranță nu pt toți înseamnă ce înseamnă pt anumiti playeri,o placere si o stare de bine,pe cand noi am cautat distracția și veselia,alții cautau certurile. 

Ma simt bine ca daca tot "am pierdut timp" pe aici,macar l am pierdut in veselie și alături de ce mi a plăcut. 

Mii de mulțumiri întregului GANG ESU ,fondatorilor acestuia ,si nu in ultimul rand lui RUNIX,care ne a adus alături unii de ceilalți!

 

TEAM  ESU !❤

 

 

robbO

Ești bun la romane !!! 

 

Am prins si eu o vreme super faină in esu ( 2012-2013 ) pe cand eram naba si habar nu aveam ce fac :)) dar am avut un om de bază care m-a învățat tot..datorită lui ,Cadilac , am primit si co pe atunci neștiind ce sa fac cu el :)) acum avand in vedere ca fac parte din e.f este o mirare sa o zic asa pentru ca fiind un gang legenda + din cate mi s-a spus ca sunt prima fata cu e.f (idkkk) :)) nvm lăsând amintirile mele, @G6_ come back.. macar sa intri pt 2h.. + acum suntem cei mai buniiiiii

 

 

Kisses, cu drag șefa lui robbotzika ( Liana/Selleya) :))❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Înainte era mai distractiv  și frumos rss-ul nu doar esu și acest clip îmi aduce aminte de multe când văd membrii vechi și pe ILLOUSION :)), mai mulți playeri au poza când face /anim pee, pe el, oare Dc dreq el și nu altu :)) 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [esu.familia]Selleya said:

Ești bun la romane !!! 

 

Am prins si eu o vreme super faină in esu ( 2012-2013 ) pe cand eram naba si habar nu aveam ce fac :)) dar am avut un om de bază care m-a învățat tot..datorită lui ,Cadilac , am primit si co pe atunci neștiind ce sa fac cu el :)) acum avand in vedere ca fac parte din e.f este o mirare sa o zic asa pentru ca fiind un gang legenda + din cate mi s-a spus ca sunt prima fata cu e.f (idkkk) :)) nvm lăsând amintirile mele, @G6_ come back.. macar sa intri pt 2h.. + acum suntem cei mai buniiiiii

 

 

Kisses, cu drag șefa lui robbotzika ( Liana/Selleya) :))❤️

 

Au mai fost fete in familie.. Clucerista , DeeDee.. creca si altele ..  nu esti prima :P  dar oricum esti baza ca restu !!!!!!!!!!!!!

Sa nu uitam de Lady_ :))

Edited by [esu.familia]Chris
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G6_ said:

Salut. :) Cum la voi? Cum copii, nevasta ? La mine bine. Demult nu m-am mai plimbat pe forumul asta, multi oameni noi, multi...

Anyways, cautam ceva prin videoclipurile mele de pe yt, si uitati ce minune de filmulet am gasit. Videoclipul fusese facut atunci in 2015 cand esu se destramase. Acum se pare ca a revenit, ma bucur sa-l vad din nou pe picioare. Din pacate eu nu mai am timp sa intru sa joc alaturi de voi, dar stiu ca faceti treaba buna si fara mine :)

https://youtu.be/XalJsycyxkE

Videoclipul e pus pe nelistat, deci o sa-l puteti gasi doar in acest topic.

Enjoy.

Si Craciun Fericit !

 

PS: iooooi, iconitele facute de mine pentru rankurile de pe forum inca mai sunt :) Pupici Runix.

 

 

te iubesc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mama G6 ,m-ai lasat fara cuvinte.

Multumesc pt video ❤️

Edited by [esu.familia]Vlad
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...