Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Admin - Grizzly x2


[CripS]GRIZZLY

Grizzly Admin?  

28 members have voted

  1. 1. Grizzly Admin?



Recommended Posts

Nume pe server: Grizzly
AKA: NoMercy (mi-a ciordit unu numele acuma, nu mai sunt eu) . (RSS)BaTMaN , (NMK)GLoBBy , [RSS]ungaria_. , kryptO, cReTa.PETARDA
Vechi me pe server: 2013 
Link stats server: https://imgur.com/a/mqeM5U6 (nu cititi descrierea de la stats :)) )
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: am descoperit samp (mersi lecturadelaAlaZ ca ai facut un clip pe rss si m-ai facut sa-mi iau samp) jucam pe diferite servere, am gasit si rss-ul dar nu prea jucam ca era greu de facut stats =)) in 2015 m-am apucat de rss cu numele TheMarian961 (asa stiu) dar jucam cu un prieten si ne prosteam pe server, cand am ajuns in germania m-am apucat bine de RSS cu numele (NMK)GloBBy (eram in No Mercy Killers , primul meu gang) aveam rank 5 si ma plimbam pe harta cu tankul, unde l-am gasit pe Kstuard si tot dadeam cu tankul in el pana cand mi-a dat ban 300 zile https://imgur.com/a/CTl1rbF , dupa mi s-a schimbat ipul (nu stiu cum) si m-am apucat iarasi de server cu numele (RSS)BaTMaN , jucam in diamond legends nu prea le aveam eu cu dm-ul, intr-o zi de februarie pe acolo iau gangkick din diamond legends, si am scris pe chat ''ganguri de rahat'' ceva de genu, si *poc* ban 99 de la [RSS]anonymou$_. , banul a trecut si eu am uitat, in 2017 (tot in februarie) am intrat pe RSS cu numele cReTa.PETARDA , am intrat in Grove Street Family unde Iarbaa m-a invatat dm si m-a ajutat foarte mult , din gsf am plecat in T4L unde Abcedar, xCrisux si C.Ionut m-au invatat dm, dupa am plecat inapoi in gsf si am primit co-lider pentru prima data in viata mea, iar de acolo am ajuns unde sunt acum. Multumesc : [T4L.OuTlawz]Abcedar , xCrisUx , C.Ionut , [Loyal.p]MorosaN (si el m-a ajutat mult) , montex (la fel ca la moro) , AddyWP, si celorlalti. Am incheiat
De ce m-am hotarat sa devin Admin: Pentru ca pot ajuta comunitatea foarte mult si stiu sa detectez un aimbot/orice hack.

 

Mai am ceva de adaugat : Oricand pot sa fiu matur, chiar daca am 13 ani.
 twU79Yr.png

Edited by Grizzly.
  • Like 2
  • Dislike 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, xreaL said:

*Istoric curat*

just sayin

m-am potolit de cand mi-ai facut tu reclamatie

in ziua aia am dat un rage mare si de la rage-ul ala l-am bagat, recunosc extrem de mult ca am gresit

Link to comment
Share on other sites

Nu, mai ai de crescut, comportamentul si limbajul tau lasa de dorit.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, PEET said:

Nu, mai ai de crescut, comportamentul si limbajul tau lasa de dorit.

te-am injurat vreodata? te-am crezut un om foarte de treaba si inca esti

dar cand mai faci un abuz d-ala castigator nu e ok 

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum te-ai exprimat in cerere imi dau seama de  comportamentul tau copilaresc, ai zis ca poti sa fi matur... nu se prea vede

Ai mai facut o cerere de adm in 18 oct, te grabesti cam tare nu ai asteptat nici macar o luna..

Ai doar 5/10 stats

Sa nu crezi ca am ceva cu tine dar nu cred ca esti in stare sa detii acest rank, mai ales cu un asa comportament, CONTRA

 

 

Link to comment
Share on other sites

pro,baiat cu capul pe umeri,stie cat de cat codurile si cred ca este pregatit pentru acest grad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: pentru patrafir goescu da esti un nablet prostanac ca nai 7/10 :))
succes la cerere si tre sa imi dai aia 5 gems :))  

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, †GOESS.† said:

:pro: pentru patrafir goescu da esti un nablet prostanac ca nai 7/10 :))
succes la cerere si tre sa imi dai aia 5 gems :))  

pentru fratele trandafir din clanul goescu , orice

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am sa fiu sincer in legatura cu cererea ta de admin!Nu vad de ce nu ai primi o sansa, Anger a avut 2 sanse, prima data cand a facut cererea 'admin de dimineata' si tot dimineta a dat teapa si a primit demoted si a -2-a oara cand nimeni nu a stiut cand a primit adminul back cu 80/90 awp, dar a fost o favorizare foarte mare, nu stiu din a cui parte, dar a luat o decizie gresita, nu merita o a -2-a sansa, este doar un player care se gandeste doar la el care a primit demoted inca o data pentru durerea lui in ... de /report.
 Nu vad de ce nu ai primi o sansa, te descurci in dm, te-ai mai maturizat si odata ce ai invatat sa bagi hack-uri in fata mea, dar dupa le-ai scos, cred ca esti in stare si sa le detectezi, nu lua gurile rele in seama, toti sunt aproape o apa si un pamant. Salut. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Grizzly. said:

m-am potolit de cand mi-ai facut tu reclamatie

in ziua aia am dat un rage mare si de la rage-ul ala l-am bagat, recunosc extrem de mult ca am gresit

Nu contează, regula e regulă. Și eu dacă aș face acum o cerere de admin s-ar invoca faptul că am avut blacklist și nu pot avea admin. Nu contează că l-am avut acum mai bine de cinci ani, tot blacklist e. :))

Edited by xreaL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, xreaL said:

Nu contează, regula e regulă. Și eu dacă aș face acum o cerere de admin s-ar invoca faptul că am avut blacklist și nu pot avea admin. Nu contează că l-am avut acum mai bine de cinci ani, tot blacklist e. :))

ce treaba are blacklistu tau cu cererea lui mda.... ultimul post ca deja se face off topic aci

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, †GOESS.† said:

ce treaba are blacklistu tau cu cererea lui mda.... ultimul post ca deja se face off topic aci

Dadeam un exemplu, cererile se resping direct daca n-ai istoric curat.

Link to comment
Share on other sites

Mai bine lasă adminul altcuiva pt ca tu nu esti capabil de el si injuri cu ce apuci.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, qCaTa93 said:

Mai bine lasă adminul altcuiva pt ca tu nu esti capabil de el si injuri cu ce apuci.

ce-i drept, te-am injurat de prost ce sunt.

am dat gstats pe tine si mare șoc???? cand am vazut ca nu mai esti in t4l , am vrut sa scriu pe gscreen, scuze????

Link to comment
Share on other sites

Du-te tare contra 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cererea a fost facuta pe 18 Octombrie. Acuma este 5 Noiembrie deci nu au trecut 2 luni...

1/2 warnings

Pentru a vedea ce e cu aceste warnings citeste : 

 

Lock.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...