Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Tweet & [T4L]ksmin. (Tepari)


•GSF•SAUCE.

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS: DEVILSH.

Numele reclamantului: Tweet si [T4L]ksmin.
Motivul reclamatiei: Tepari
Dovezi:  

 

-----> Aici este al 2 lea video,se vede cand imi da si ala alt cod,dupa ma duc sa verific si asta ii zice sa plece.

 

 

Eu am dat anunt ca vand vipul,si el a venit la mine sa imi spuan daca vreau 10 euro psf,eu am zis ca vreau,am zis sa facem cu un admin,dar nu era nimeni...

Deci nu am vazut asa ceva,ce au ajuns playeri pe sv asta sa faca,zic sa intru sa vand si eu vipu,si doi (nici nu pot sa le spun oameni) mi-au dat teapa,chiar am crezut ca au codul,am presimtit ca sunt tepari dar...cand vrei sa il vinzi asta se intampla,

As dori daca se poate sa imi recuperez vipul,si acesti playeri sa isi primeasca pedeapsa,pana nu dau iar teapa altcuiva.

 

 

Aici sunt poze cu trade dupa ce mi-a dat teapa,si-a mutat stats pe alt cont 

http://www.imgz.ro/view.php?id=244902
http://www.imgz.ro/view.php?id=244901
http://www.imgz.ro/view.php?id=244900

 

 

Edited by DEVILSH
Link to comment
Share on other sites

Comunitatea RSS nu este responsabila de afacerile facute prin paypal/psf/etc..

http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/70311-afacerile-din-afara-comunitatii/

Edited by [RSS]Alex007
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Si acum pot sa dea toti ..... teapa,ca nu inteleg?

Hai sa ne apucam toti sa facem asa ca nu primim nimic,este foarte urat daca am ajuns aici.

 

 

Uite o reclamatie asemanatoare 

 

Edited by DEVILSH
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DEVILSH said:

Si acum pot sa dea toti ..... teapa,ca nu inteleg?

Hai sa ne apucam toti sa facem asa ca nu primim nimic,este foarte urat daca am ajuns aici.

Sau eviti sa faci afaceri de genul ;)

Daca poti avea atat de multa incredere in cineva pe care l-ai intalnit intr-un joc,tre' sa-ti lipseasca cateva piese..

 

Eu ca si rcon nu as face o afacere cu NIMENI de pe server,indiferent de cat de mult timp il cunosc si cat de bine ma inteleg cu el..

Nu am sa dau lock,poate cineva vrea sa isi bata capul cu problema ta..

@tuit gladiatoru

@KsmiNNN

Edited by [RSS]Alex007
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Asa este ai dreptate,dar odata ce eu nu sunt asa activ,m-am gandit sa vand vipul si mna...

Si sa inteleg ca eu maine pot sa intru sa dau teapa si nu primesc nimic?

Chiar asa am ajuns,sa ajutam tepari? 

Off

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [RSS]Alex007 said:

Sau eviti sa faci afaceri de genul ;)

Daca poti avea atat de multa incredere in cineva pe care l-ai intalnit intr-un joc,tre' sa-ti lipseasca cateva piese..

 

Eu ca si rcon nu as face o afacere cu NIMENI de pe server,indiferent de cat de mult timp il cunosc si cat de bine ma inteleg eu..

Nu am sa dau lock,poate cineva vrea sa isi bata capul cu problema ta..

@tuit gladiatoru

@KsmiNNN

Ce dovada dai tu, alexe? Ca puteam sa dam țeapă cata vrem, pai ce naiba.. adica daca are dovezi clare, de ce sa nu fie sancționați? Cum a zis si frankie, daca dovezile sunt solide, atunci putem da ban. 

Or fi ei vechi, dar hai sa nu-i ridicam in slavi.

Pai ce pot sa zic, de maine ma apuc sa dau si eu tepe, mulțumesc de idee sa vedem unde se ajunge.

Edited by SANDWAVE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SANDWAVE said:

Ce dovada dai tu, alexe? Ca puteam sa dam țeapă cata vrem, pai ce naiba.. adica daca are dovezi clare, de ce sa nu fie sancționați? Cum a zis si frankie, daca dovezile solide, atunci putem da ban. 

Or fi ei vechi, dar hai sa nu-i ridicam in slavi.

Pai ce pot sa zic, de maine ma apuc sa dau si eu tepe, mulțumesc de idee sa vedem unde se ajunge.

Daca aratam ca ne ocupam de acest gen de reclamatii o sa creada x si y ca aceste afaceri sunt incurajate si ca,in cazul unei tepi staff-ul rss-ului este obligat sa se ocupe..

Dupa se v-a ajunge la reclamatii degeaba in care poate chiar teparul v-a face reclamatie celui "cinstit" si de ce sa ne dam atata durere de cap cand putem evita?

Si am spus deja,nu dau lock ca poate vrea totusi cineva sa se ocupe de el :)

Edited by [RSS]Alex007
Link to comment
Share on other sites

Wtf reclamatie mie pt ce? Eu cand intrasem inapoi pe server tu nu mai aveai vip ul si pe cand sa vin la tine imi zice tweet ca ne a f***t unu care a zis ca e ksmin si i a trimis lui tweet ceva cod uri de cacat in pm.In video se vede clar ca nu am vorbit cu /w si ar putea fi oricine, imi pare rau pt vipu ala ca stiu cum e sa l pierzi :))) eu am zis ce am avut de zis.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, KsmiNNN said:

Wtf reclamatie mie pt ce? Eu cand intrasem inapoi pe server tu nu mai aveai vip ul si pe cand sa vin la tine imi zice tweet ca ne a f***t unu care a zis ca e ksmin si i a trimis lui tweet ceva cod uri de cacat in pm.In video se vede clar ca nu am vorbit cu /w si ar putea fi oricine, imi pare rau pt vipu ala ca stiu cum e sa l pierzi :))) eu am zis ce am avut de zis.

Ba,ma lasi dracu :)) Si eu am 7 coaie :)) Cat de naab sa fii sa spui asta :))))))))))))))))))))))

Ai stiut sa vii in acel vw,ai stiut despre ce este vorba,i-ai zis lui ala se plece :)) Of,of,of

Daca voi ramanesti nepedepsiti,n-am ce sa spun :)) 

Edited by DEVILSH
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DEVILSH said:

Ba,ma lasi dracu :)) Si eu am 7 coaie :)) Cat de naab sa fii sa spui asta :))))))))))))))))))))))

Ai stiut sa vii in acel vw,ai stiut despre ce este vorba,i-ai zis lui ala se plece :)) Of,of,of

Daca voi ramanesti nepedepsiti,n-am ce sa spun :)) 

Fratele meu eu am fost sa mananc , nu ma fa pe mine nab cand tu i ai dat vipu la un random de pe server, de unde naiba sa stiu eu ca sta cineva atent sa se uite la chat despre ce vorbeam noi

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Sa iti verifice un admin ip de la numele [T4L]ksmin. cu ala Cocaola,sa vedem :))

Si te rog,inceteaza sa mai spui prostiile astea

 

 

Vipul inca este pe acel cont ------> http://www.imgz.ro/view.php?id=244903

Edited by DEVILSH
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DEVILSH said:

Sa iti verifice un admin ip de la numele [T4L]ksmin. cu ala Cocaola,sa vedem :))

De acord.

 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru tine  devilsh dar chiar nu este el, i am verificat aka si nu are CocaAColaa231 ... n ai decat sa vorbesti cu @[esu.familia]mitzy sa ii șteargă vip-ul lui ala si sa ti dea ti e back /set vip  cat despre tweet cu codul greșit merita blacklist din nou, rămâne la decizia unu i căpitan sau general @The.Extreme tu esti cu blacklisterii :)) aasa ca chiar te rog frumos , stiu ca nu ne intereseaza afacerile cu paysafe/paypal  etc dar are dovezi clare băiatu cand ii trimite pork teparul de tweet codul si este gresit.

 

roaga-l frumos pe mitzy sa te rezolve cu vip-ul back  dai un pm pe forum MÂINE! in caz ca nu vede el ca i am dat tag in seara asta. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, KrYsTy said:

Imi pare rau pentru tine  devilsh dar chiar nu este el, i am verificat aka si nu are CocaAColaa231 ... n ai decat sa vorbesti cu @[esu.familia]mitzy sa ii șteargă vip-ul lui ala si sa ti dea ti e back /set vip  cat despre tweet cu codul greșit merita blacklist din nou, rămâne la decizia unu i căpitan sau general @The.Extreme tu esti cu blacklisterii :)) aasa ca chiar te rog frumos , stiu ca nu ne intereseaza afacerile cu paysafe/paypal  etc dar are dovezi clare băiatu cand ii trimite pork teparul de tweet codul si este gresit.

 

roaga-l frumos pe mitzy sa te rezolve cu vip-ul back  dai un pm pe forum MÂINE! in caz ca nu vede el ca i am dat tag in seara asta. 

pork esti tu  bai asta

habar n aveam ca cola ala nu e ksmin 

m a [Censored] si pe mine cocacola ala

n am nicio vina 

codurile de psf le am primit de la cocacola ala

Edited by SANDWAVE
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Tu esit un tepar jegos,nu meriti sa joci pe acest sv.

Ai dat un cod gresit,si ala este ksmin 100% si el a dat acelasi cod,modificat putin. nu avea de unde sa stie,asa ca taci javra ce esti

 

 

Baaaa,cata vrajeala aveti :)))) Voi sunteti redusi mintal :)) Raman mut la ce va trece prin cap 

Edited by DEVILSH
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tuit gladiatoru said:

pork esti tu  bai asta

habar n aveam ca cola ala nu e ksmin 

m a [Censored] si pe mine cocacola ala

n am nicio vina 

codurile de psf le am primit de la cocacola ala

sa-i dea careva blacklist, e prea idiot

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Bai cu ce e vina lui tweet nu va inteleg.S a uitat peste situatie si Krysty, practic a [Censored] ala 3 persoane intr o seara cu teapa asta.Inteleg ca esti suparat pt vip acuma devilsh da nu inseamna ca trebuie sa areti cu degetu in stanga si in dreapta  si sa folosesti astfel de limbaj 

Edited by KsmiNNN
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kordon said:

sa-i dea careva blacklist, e prea idiot

Esti prost baiatu' meu

tipu ala a memat 3 persoane intr o seara cu chestia asta ! e greu de inteles

asa ca mucles 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am specificat si in topicul ala cu afaceri, nimeni nu va obliga sa faceti o afacere cu cineva..dar si daca o faceti, o faceti de proprie raspundere si in caz ca se intampla ceva nu o sa primiti nici un ajutor din partea nimanui, ce  naiba nu s-a inteles din toata treaba asta? eu personal daca ma gandesc mai bine interzicem afacerile cu paysafecard si gata, am rezolvat-o odata pentru totdeauna.

Link to comment
Share on other sites

Hah. cica el a dat codul , tu ai dat primul codul iar CocaAColaa231 care a modificat cateva numare , im pute a sandboxie tweet , cu doua conturi online pe un singur pc!

Anyway ,  devils si-a recuperat vipul si da cea ce zicea dacian ar fi cea mai buna solutie , de fiecare data se intampla lucru asta indiferent de ce item e vorba!

Cat despre Tweet se stie bine de cate ori a avut blacklist , daca se aduna suficiente dovezi atunci acest blacklist va fi permament si posibil sa apare in coltul prostilor!(Numele real publicat) - doar daca iti schimbi identitatea pentru un joc :)) asta ar fi un lucru de disperare!

Cat despre afacerile in afara comunitati e posibil sa ajung sa fie interzise , alta varianta nu exista la cate cazuri au fost.

Daca osa apar schimbari , vor aparea aici

Renuntati la afacerile astea si nu luati teapa!

O faceti pe propia raspundere , eu sau alt responsabil nu va vom ajuta in cazurile afacerilor de genu!

Closed!

Edited by DjAndy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...