Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin ITGR4H


Guest

Recommended Posts



Nume pe server:ITGR4H
AKA:N AM
Vechime pe server:2014
Link stats server:5ba76f5549975.png
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*:M-am apucat de samp prin clasa 5 a (mi a zis ) esu familia snake de serveru asta etc.
Imi placea foarte mult dm-ul

Incercam si eu sa devin cat mai cunoscut , un timp m am lasat si m am apucat serios de a/d si am jucat a/d pana la momentul actual sa mi fac si eu o imagine cat de cat.

Sunt un player cat de cat activ 

Am si eu momente cand injur ca orice om dar am limite

De ce m-am hotarat sa devin Admin:Vreau sa devin admin pentru a ma ocupa de reports si sa banez autistii(cheaterii)astia care seamana cu mine :)
 

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

:pro:, te cunosc de destul de mult timp si te stiu ca jucai foarte mult lagshot asta insemnand ca te pricepi sa detectezi foarte usor un aimbot.Serverul chiar are nevoie de admini ca tine.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pari unicul din toti astia care au facut cerere cel mai retardat, mereu ma injuri cu toate ca niciodata nu ti-am facut ceva, de un an si ceva imi tot zici ca vii la mine in oras sa-mi "dai un pizdon" hai mars drq, halal de admin din tine =)))

 

esti doar cu amenintari si injuri de unde drq vii tu sa faci cerere, contra.

Link to comment
Share on other sites

PRO PENTRU AIMERUL NOSTRU,EU VREAU UN ASA ADMIN SA BANEZE AIMERII CA EL :)

 

Link to comment
Share on other sites

:pro:

esti activ, cu mine nu ai probleme, ai si vechime si cunosti bine serverul, nu vad de ce nu ai fi capabil de acest grad.

sper sa iei admin si sa te ocupi de reports asa cum ai zis :laugh1:

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca injuri si nu ai un comportament tocmai potrivit pentru functia de admin,eu iti dau un :pro: deoarece nu prea intri in conflicte si esti activ+daca vei lua admin ceea ce sunt sigur ca se va intampla ,sunt 100% convins ca iti vei schimba comportamentul ,Succes!

Link to comment
Share on other sites

pork aimer tzepar,fa pasi                  

 

 

 

 

PRO

Link to comment
Share on other sites

Macar tu sa stii ce e ala aim.Sper sa ajungi sa banezi aimeri ca mine :D

:pro:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu îți dau un pro, de ce? Păi iti meriti sansa sa fi admin, esti matur, de treaba, esti pro in dm si chiar avem nevoie de oameni ca tine printre noi, Dumy Mumy Humy Pumy.

Link to comment
Share on other sites

PRO, baiat de treaba ;) Le are cu adminul si serverul are nevoie de oameni buni acum! :D

Link to comment
Share on other sites

PRO la aimer-ul meu :)) , este un jucator vechi deci respectiv are si vechime, cunoaste ce este acel "cheat" mai ales aimbot care in prezent multi admini cu greu pot sa gaseasca un aimboter, nu am auzit sa aiba probleme cu cineva.

Bafta! ;) 

Link to comment
Share on other sites

pro si de la mine , esti activ , nu vorbesti urat , ajuti playerii , bafta cu functia daca vei fi acceptat

Link to comment
Share on other sites

NU MERITI ADMIN, N AI EXPERIENTA!!!!!

Glumesc, PRO, chiar daca m-ai enervat zilele trecutee.

default_Pro_V1.png

Link to comment
Share on other sites

Nu in nici-un caz! la ce comportament ai... Contra. 

 

 

si te-am văzut vorbind urat cand eram on pe server . 

 

Link to comment
Share on other sites

Cerinte:

- Istoric curat. Sa nu fi avut probleme mari cu adminii in trecut, cum ar fi banuri, tepe

 

http://www.rss-ro.com/unbans.php?view=43172 

 

Nesimțit! 

 

Topic Closed! 

 

Link to comment
Share on other sites

Ai folosit coduri. Nu zic ca ar fi neaparat un lucru rau, in acest fel stii exact cum se procedeaza cu ele. Comportamentul nu prea te recomanda, esti cam dusmanos,dar treaca de la mine.

Pro, de incurajare.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, MONTEX. said:

Iara tu te bagi aiurea.. 
Ala nici macar nu e aim, lasa un Capitan/General sa raspunda!

Coaie esti terminat pe viață? http://www.imgz.ro/view.php?id=244899 uite chiorule a răspuns the.extreme la cererea un-ban deci el a dat respins , dar tu nu gandesti si tu asa umpic după mentalitatea ta de ce sa mai pierdem vremea capitanilor/generalilor degeaba cand in regulament scrie clar,

Cerinte:

- Istoric curat. Sa nu fi avut probleme mari cu adminii in trecut, cum ar fi banuri, tepe 

ai ceva probleme ? doamne fereste. îi întorci tu decizia lui mitzy, pai nu-i intoarce decizia CĂPITANUL THE.EXTREME si intorci tu guardian master ? copilu' veziti de lapticul tau ca mai ai de mâncat sa ajungi tu la gradele lui mitzy pe această comunitate. @[esu.familia]mitzy

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

  • KrYsTy locked this topic

Nu e de grade sau d-astea, pur si simplu ai un comporament nasol rau si pe langa asta mai esti si codat.  Si nu mai nega, am fumat 1000 ca tine.....

 

Repins pe o perioada buna !

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...