Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


SONDAJ RSS - I -


[esu.familia]mitzy

SONDAJ RSS -I-  

73 members have voted

  1. 1. Credeti ca ar fi mai corect ca un jucator prins intr-o zona publica cu Tank/Heli/Hunter sa nu mai fie sanctionat daca acesta nu trage si nu creaza pericol?

  2. 2. Credeti ca ar avea efect pozitiv sa nu se mai baneze playerii pentru 300 zile, ci doar pentru 20 zile in cazuri de Cheats/Hacks/Mods ?

  3. 3. Ati vrea ca comanda /createclan sa dispara si toti membri ce vor o echipa sa se alature unui gang?



Recommended Posts

Ne gandim cumva ca poate jocul devine mai placut atunci cand esti mai liber !

Edited by [esu.familia]mitzy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai drq hackeri,normal ca au votat cu da la aia cu 300 days,sa se scoata,loool,inițial nici n as fi vrut sa Votez acolo pt ca nu am si nici n o sa am probleme sa ajung cheater:)))

La nesimțiții vechi sa ramana tot 300!

Link to comment
Share on other sites

lol nu ma asteptam sa voteze atatia cu da la aia cu 300, ar fi fost bine sa nu le lasi anonime sa vedem si noi codatii care au votat cu da 

 

Fie vorba intre noi..nimeni nu a stat 300 de zile cu ban,cam toti stau pana in 30, daca tot vrem sa facem ceva... scadem la 50 de zile, dar sa fie 50 de zile intregi..nu sa mearga cu hai imi pare rau, iertati-ma,nu mai fac si dupa o saptamana ia din nou ban 

Edited by BOUNCERUL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1: Daca s-ar da voie,recunosc,nu ma.pot abtine sa nu fac 1 kill,nu mai zic de altii.  :))

2: Nu incurajati cheaterii

3: Clanul e oportunitatea celor ce vor sa se simta liberi,o echipa. Asa a evoluat ESU. Prima data clan,apoi gang. 

Link to comment
Share on other sites

300 zile inseamna aproape un an, cine mai intra dupa 1 an sa se joace ?  Sa fii banat 300 zile este ca si cum ai fi in BlackList.   

Sa fii banat 20 zile pentru cod, apoi iar 20 zile, apoi iar si tot asa nu cred ca le-ar conveni, dar in schimb nu s-ar mai crea atatea conturi fake si atata investigatii si stats pierdute si blaaa blaaa !!! 

Sa fie 300 zile ban sub alte circumstante, dar le discutam altadata :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

300 zile inseamna aproape un an, cine mai intra dupa 1 an sa se joace ?  Sa fii banat 300 zile este ca si cum ai fi in BlackList.   

Sa fii banat 20 zile pentru cod, apoi iar 20 zile, apoi iar si tot asa nu cred ca le-ar conveni, dar in schimb nu s-ar mai crea atatea conturi fake si atata investigatii si stats pierdute si blaaa blaaa !!! 

Sa fie 300 zile ban sub alte circumstante, dar le discutam altadata :D 

Pai blacklist înseamnă:)))daca esti vechi si conștientizezi totul,dc te tot mănâncă in ass?

Știi toate circumstanțele......esti vechi=ai avut timp sa te creezi,sa crești si sa înveți totul,deci tu alegi dacă vrei sa mai ramai pe sv,nu sa se schinuie altii sa prindă toți codații,ca evident,aia vechi sunt "șmecheriți"

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Pai blacklist înseamnă:)))daca esti vechi si conștientizezi totul,dc te tot mănâncă in ass?

Știi toate circumstanțele......esti vechi=ai avut timp sa te creezi,sa crești si sa înveți totul,deci tu alegi dacă vrei sa mai ramai pe sv,nu sa se schinuie altii sa prindă toți codații,ca evident,aia vechi sunt "șmecheriți"

Blaaa blaa blaaa !!! Votati ce vreti :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

Blaaa blaa blaaa !!! Votati ce vreti :D 

Mulțumesc,apreciez!!!:)))

Nu m am "luat" de postul tau,dar au fost prea multi codați de acord,ar fi trebuit za lasi sa se vada cine,sau poate atunci erau toti contra:))))

Link to comment
Share on other sites

voi banati jucatori pentru gloante strambe care de fapt sunt desincronizari intre cliente, si vreti dreptul de a bana jucatori timp de 300 de zile? pai 300 de zile vai de [Censored] mea, goniti jucatorii si dupa va intrebati de ce nu trece serverul de 120 online?

jos comunismul, treziti-va, faceti schimbari spre bine pana nu va fi prea tarziu.. in modul asta in care ganditi anul viitor nu cred ca vom mai prinde 100 jucatori la ora de varf

Edited by [esu.familia]KAPPA_
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, [esu.familia]robbO said:

Mulțumesc,apreciez!!!:)))

Nu m am "luat" de postul tau,dar au fost prea multi codați de acord,ar fi trebuit za lasi sa se vada cine,sau poate atunci erau toti contra:))))

Dar este vizibil votul, eu am bifat......mai incearca odata

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

Dar este vizibil votul, eu am bifat......mai incearca odata

 Fiind pe telefon nu m am mai uitat,m am luat dupa bouncer:))

Link to comment
Share on other sites

1 - Cred ca deja exista chestia asta, de mult, nu esti sanctionat pana nu incepi sa tragi..eu de exemplu ma mai plimb uneori cu tank-ul prin lv pe unde am chef, dar nu trag in nimeni.

2 - Chiar permanent, fiind jucator vechi esti destul de constient ca daca incalci regulamentul o sa fi sanctionat, tu ce zici..hai ca scap basma curata, in 20 de zile revin inapoi si va dau la m*** sa fim seriosi mitzy, gandeste-te mai bine.

3 - Nu,nu,categoric nu..poate ca unii chiar nu isi doresc sa intre intr-un gang, sa fie asociat in toata 'batalia' asta pe care o ducem noi zilnic pe server, el pur si simplu nu vrea sa isi dea batai de cap, nu vrea sa fie obligat de liderii unui gang sa faca anumite lucruri, si pentru asta isi face clan..

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Pe RPG-uri daca esti prins cu cheats primesti ban permanent fara discutii , fara posibilitatea de a face cerere unban .

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, NaGaZ0R #DBPN said:

Pe RPG-uri daca esti prins cu cheats primesti ban permanent fara discutii , fara posibilitatea de a face cerere unban .

Aici nu esti pe rpg, aici esti pe rss si o ducem cam prost cu playerii. Aia au 1000 playeri aproape, crezi ca mor de cativa playeri banati.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NaGaZ0R #DBPN said:

Pe RPG-uri daca esti prins cu cheats primesti ban permanent fara discutii , fara posibilitatea de a face cerere unban .

la a2-a abatere se da permanent

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg de unde vine chestia asta cu ban 300 de zile daca are status mare sau e player vechi, daca are chef sa joace cu hack sa joace ii dati ban 20 de zile si se linisteste nu are nici un rost sa dati 300 ..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [esu.familia]KAPPA_ said:

la a2-a abatere se da permanent

Ceea ce personal cred ca e cel mai corect, poate pe viitor persoana respectiva se invata minte, cum de altfel pe rss nu mi se pare nimic deplasat in a primit ban 300 de zile pentru cheats, asta in cazul playerilor vechi.

Link to comment
Share on other sites

Doar eu i-am dat lui owner ban de 2 ori pentru lag.cs cate 300 de zile si adunat nu cred ca a stat mai mult de 50 pe bara... Si daca stau pe el 2 3 zile spec ii mai dau o data si la fel, sta 2 saptamani si il vad iar pe server... ia blacklist, dupa cateva luni face cerere unban ca s-a cumintit si la nicio luna ia din nou ban.. Unele reguli sunt degeaba

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, P.Dacian - Gabriel said:

Ceea ce personal cred ca e cel mai corect, poate pe viitor persoana respectiva se invata minte, cum de altfel pe rss nu mi se pare nimic deplasat in a primit ban 300 de zile pentru cheats, asta in cazul playerilor vechi.

300 din prima abatere e prea penal, ban 30 prima data si apoi ban permanent mi se pare mai mult decat normal

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, [esu.familia]KAPPA_ said:

300 din prima abatere e prea penal, ban 30 prima data si apoi ban permanent mi se pare mai mult decat normal

Nu, ca si player vechi stie foarte clar cum sta treaba, e constient ca daca joaca cu coduri poate primi ban 20 de zile sau 300, si constient fiind..o face, cum se spune..iti meriti soarta, intelegi ideea, insa sunt total deacord cu scaderea pedepsei pentru playerii noi, de la 20 de zile la 7 zile, pentru ca acel player este nou si merita o sansa, n-a stiut cum sta treaba..

Link to comment
Share on other sites

Eu intodeauna atata timp cat folosesc tanku doar pentru a se pimbla in ls/ls/sf, etc nu ii sanctionez, pana la urma e un vehicul daca il folosesti doar sa dai ture, la fel cu hunteru frate ai platit pentru el, daca vrei sa dai ture nu vad dc nu, atata timp cat nu il folosesti pentru folosult sau pentru ajutorul tau in zone publice sa faci abuz de el.

Link to comment
Share on other sites

niciodata n-am pomenit sa se dea ban ca cineva DOAR merge cu tanku.

banu se da 300 pt nesimtire in cheats,de cand e regula asta pe comunitate maxim 2 banuri de genu am dat,in rest 20,nu trebuie scoasa.

si faza cu clanu cu ce incurca?poate unii n-au chef de ganguri nu tre sa intre cu forta daca nu vor 

Link to comment
Share on other sites

la codati sa ramana 300 , crezi ca ii doare pe ei  ca iau ban 20 zile ? asa o sa foloseasca cacatu ala de hack tot timpul stiind ca vor primi  ban doar 20 , asa cu asta de 300 au oleaca de morcovel  si stau cuminti ???? [ma refer aici la playerii vechi]

Edited by [RKT.Legend]SK
Link to comment
Share on other sites

1. dc ca doar ma plimb.

2.. macar 100 nu 300 zic si eu..

3. sa ramana clanurile, sunt multi incepatori care nu prea isi gasesc locul intr`un gang au pretenti la grade (FREE) si asa aleg sa-si facA propiul clan.

 

Edited by [RSS]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...