Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


XXXTentacion is dead | The story...


The.Extreme

Recommended Posts

Descriere: Rapperul de 20 de ani, al carui nume real era Jahseh Onfroy, pleca de la un motorsports magazin (magazin cu piese auto) cu putin timp inainte de ora 1 dupa-amiaza Pacific Time (11 noaptea in Romania) cand doi barbati de culoare inchisa intr-un SUV l-au impuscat si omorat intr-un jaf. Cei care l-au omorat au luat o geanta Louis Vuitton din masina lui xxx iar jaful a fost posibil un drive-by. Aceasta declarare a fost facuta de Keyla Concepción, ofiter de informatii publice din departamentul de serif Broward County. Deputatii din Broward department sunt in cautarea activa a celor doi barbati si ii cer pe toti cei care au fost martori la impuscaturi sa se prezinte, a spus Concepción. Aceasta intamplare a avut loc in South Florida, unde au fost si impuscaturi in scoli la inceputul anului 2018. El era sub arest la casa dar judecatorii l-au lasat liber recent ca sa poata mearga in turneu.

Imagini/video: XXXTentacion at  Fort Lauderdale, Florida, radio station WMIB (103.5 The Beat) on May 26, 2017.

 

Videoclipuri:

Spoiler

 

 

Sursa: cnn.com

Alte cuvinte: Nu ascultam asa mult melodiile pe care le-a facut, nu eram cine stie ce fan, dar tot ma simt naspa cand ma gandesc ca maine o celibritate inocenta poate muri iar. Poate chiar una pe care o ascult in fiecare zi. A murit prea tanar, o persoana care si-a facut visul realitate doar ca doi idioti sa il distruga asa... Rest In Peace

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The.Extreme said:

El era sub arest la casa dar judecatorii l-au lasat liber recentXXXTentacion at  Fort Lauderdale, Florida, radio station WMIB (103.5 The Beat) on May 26, 2017.

 

Videoclipuri:

  Hide contents

 

 

celibritate inocenta 

Meeeeeh , nu poti spune ca a fost chiaaaaar atat de inocent. Pana cand nu se va face o ancheta amanuntita nu se va stie cauza atacului. Poate pur si simplu a fost o victima ghinionista ori poate s-a incurcat cu cine nu trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Sad news bro..................

Link to comment
Share on other sites

:( nu pot sa cred asa ceva. Imi placea asa de mult de el si inca mai ascult muzica. La 20 ani sa mori? :(:(:( Cei mai frumosi ani..

Ce-au avut cu el? :( Odihneste-te in pace prietene nu te vom uita :( 

Link to comment
Share on other sites

Ca artist imi placea si ii ascultam muzica, dar ca om era un psihopat

Totusi era prea tanar, avea timp sa se schimbe

rip

Link to comment
Share on other sites

 

Link to comment
Share on other sites

Bai, am analizat de vreo 30 de ori si nu e el, uitati-va la frunte, nu are acel tatuaj pe care il avea xxxtentacion... doamne, ce m-am speriat

Link to comment
Share on other sites

Asta e viata oamenii buni niciodata nu traiesc mult.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, kieesul #ma.inchin said:

Bai, am analizat de vreo 30 de ori si nu e el, uitati-va la frunte, nu are acel tatuaj pe care il avea xxxtentacion... doamne, ce m-am speriat

Cum ma sa nu fie el, e plin fb/yt ca el este și a murit, și tu spui ca ai analizat tu si nu-i el :)) 

Edited by [RSS]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

Rest in peace hero , never forget you , rest in x .. :(

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ce trist damn.. :(:sad:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Codrin™ said:

 

asta e de atunci cand s-ar fi spanzurat.. fanilor x ce sunteti ;/

 

Edited by [esu.familia]KAPPA_
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, [esu.familia]KAPPA_ said:

asta e de atunci cand s-ar fi spanzurat.. fanilor x ce sunteti ;/

 

Am spus eu ca sunt fan? ce te ataci asa . Bine ca esti tu mare "fan"

 

Edited by Codrin™
Link to comment
Share on other sites

Rest in peace, X.

The video saying that he's alive is an old video.

Get over it, he's dead for real.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No offense, dar nu mai asociati cuvantul "rap" cu orice mop.  

Astept sa mai vad comentarii de genul "A avut soarta lui Tupac" si.......ma abtin... 

 

 

Cat despre tragedie, cand vrei sa talharesti un om, nu e necesar sa-l omori. Iti complici existenta pentru doua bunuri. Nu se merita si cei care se ocupa cu astfel de activitati ilicite cunosc dispozitiile legale in materie. E altceva la mijloc. Furtul a fost un bonus. :) 

 

Edited by .ĜąąЪяяięζζ.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hmm like 2Pac

 

Sper sa fie fake.. nu îmi vine să cred..

 

 

R.I.P xxxtentacion...???

Link to comment
Share on other sites

RIP pentru om. Dar n-am auzit niciodata de el ca rapper.

Link to comment
Share on other sites

On 19.06.2018 at 2:45 PM, mihaitaboss said:

Fotografia postatÄ de Alex Ionut.
Unde-i tatuajul? 

poate si a sters tatuajul :/ ...

Link to comment
Share on other sites

On 6/19/2018 at 3:38 PM, .ĜąąЪяяięζζ. said:

No offense, dar nu mai asociati cuvantul "rap" cu orice mop.  

Mai astept sa vad comentarii de genul "A avut soarta lui Tupac" si.......ma abtin... 

 

 

Cat despre tragedie, cand vrei sa talharesti un om, nu e necesar sa-l omori. Iti complici existenta pentru doua bunuri. Nu se merita si cei care se ocupa cu astfel de activitati ilicite cunosc dispozitiile legale in materie. E altceva la mijloc. Furtul a fost un bonus. :) 

 

<3 love you, nu stiam de el pana cand a murit, am vazut mopul pe cap, am zis ca e ceva lil pep, lil gay bla bla, si muzica la fel e naspa :)) si nu mi-a pasat.

btw, ca zici de ceva la mijloc, m-am gandit la ideea aceasta inca de la Avicii, gen moartea unui cantaret e easy money pentru director, dar mno, just a theory.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, †EliteVeteran†FaKer said:

<3 love you, nu stiam de el pana cand a murit, am vazut mopul pe cap, am zis ca e ceva lil pep, lil gay bla bla, si muzica la fel e naspa :)) si nu mi-a pasat.

btw, ca zici de ceva la mijloc, m-am gandit la ideea aceasta inca de la Avicii, gen moartea unui cantaret e easy money pentru director, dar mno, just a theory.

Toti suntem obisnuiti sa judecam dupa aparente , "mopul pe cap " . Well done .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...