Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie anunturi pe chat


AddyWP ??

Recommended Posts

Nume pe server: AddyWP

Idee/Sugestie: Propun sa nu se mai dea mute la anunturile de pe chat (ex: Caut gang la /rec ; /minigun etc) deoarece vad multi playeri noi care primesc mute pentru asta.

PS: sa nu vad replyuri de genul : ''dar este un regulament si trebuie sa il citeasca''

Link to comment
Share on other sites

Pro, doar in cazul incepatorilor, daca s-ar scoate mute`ul ar face toti spam :)):)) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, w1NteR. said:

Pro, doar in cazul incepatorilor, daca s-ar scoate mute`ul ar face toti spam :)):)) 

mute-ul sa ramana doar pentru injuraturi.

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, [esu.familia]AddyWP said:

Nume pe server: AddyWP

Idee/Sugestie: Propun sa nu se mai dea mute la anunturile de pe chat (ex: Caut gang la /rec ; /minigun etc) deoarece vad multi playeri noi care primesc mute pentru asta.

PS: sa nu vad replyuri de genul : ''dar este un regulament si trebuie sa il citeasca''

Contra, se poate face foarte mult spam cu asta .

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Contra, se poate face foarte mult spam cu asta .

100% sigur , ca multi o sa faca spam. (contra)

Link to comment
Share on other sites

Nu mai stiti cum era inainte spam cand recrutau gang-urile? Era groaznic.

Contra.

Link to comment
Share on other sites

Contra. Mai bine s-ar adauga comanda /ad gratis pentru incepatori. Daca ai nota la stats 0,1/10 sa poti da anunt gratis, daca depasesti 1/10 sa coste 20 coins.

Link to comment
Share on other sites

pro

 

Link to comment
Share on other sites

contra, 20 coins nu cred ca asa mult si mai ales ca majoritatea nu dau /ad ca-s milosii drq

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pro normal..Pai intra un player nou care habar n-are ce e ala coins si scrie si el un "caut gang la rec" si gata mute..Pai ce e asta?

 

Link to comment
Share on other sites

Oh, vai saracii de ei, primesc mute 5 minute... Dar noi toti n-am invatat cu sanctiuni ? Nu e cine stie ce mute, iau o data de doua ori si se invata.

Sa nu cumva sa se sparga micutii de ei... Plang daca iau mute 5 minute, chiar plang, si se lasa de server, si isi arunca calculatorul pe geam.

Fiti seriosi, cum sa dati pro la asa sugestie negandita ??

Acum vreo 3 ani cand serverul era full in fiecare zi sanctiunile erau mult mai drastice, incat luai ban 20 zile din start daca mergeai cu tank in /lv, si cu toate acestea serverul era full . Ce ? Vreti sa spuneti ca eu nu am stat cate 20 de zile pe bara pentru ca eram nooaba si nu stiam ? Dar am invatat din greseli.

Sa nu transformam serverul intr-unul slab, ca doar alea inchid prea mult ochii la sanctiuni.

:contra:

 

Link to comment
Share on other sites

Contra baaa pai ce e asta :)) dupa o sa fie tot chatul spam,nu degeaba a fost bagata regula asta cu anunturile pe /ad -/vad daca nu respecti /mute si gata  ,nu vreti sa schimbati acum totul gen teparii sa joace linistiti ,codati la fel si asa mai departe ,iei odata mute si nu esti atat de nob incat sa nu sesizesi ca ai facut o gresala ( si in mute scrie clar ca pentru anunt sa foloseasca /ad sau /vad ).E greu de tinut minte chiar si pentru cei noi nu prea cred.Proasta sugestie :contra: :dwarf:

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...