Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Examenele Vietii !


[esu.familia]mitzy

Recommended Posts

O parte dintre voi se afla in cursul de dezvoltare al vietii, si asta consta in functie de performantele pe care voi dati dovada in timpul desfasurarii examenelor ce vor avea loc (capacitate, bacalaureat).
Speram sa ne revedem cu bine tot aici si peste ceva ani sa va aduceti aminte cu drag de clipele petrecute impreuna pe rss asa cum am procedat si eu si altii dupa ce am fost admisi la toate examenele sustinute.

 

De aceea echipa Romania Super Stunt va ureaza mult spor si sa aveti bafta de a va nimeri pe subiectele pe care le stiti incat sa treceti cu bine acest pas.

                                                       

                                                                                                           MlAk1U0.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

La istorie imi e cel mai frica la BAC ? Dar trecem si peste asta ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar asa..

Succes copii mei dragi de pe aceasta comunitate !!:P;)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, [esu.familia]Chriss said:

Noi stim toate subiectele

Imediat ma asculta la bio , doamne ajuta , last day

examenele la 16 ani e un fleac cris

 

Link to comment
Share on other sites

Eu azi am dat examenul la romana si miercuri la mate. La romana m-am descurcat sa vedem la mate :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am luat 4 astazi ca mi-a fost lene sa fac portofoliul la romana.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MoJaY42O said:

Eu am luat 4 astazi ca mi-a fost lene sa fac portofoliul la romana.

E ok..... probabil pe viitor o sa tii cu PSD iar ca job o sa te duci in U.K la fabrica, dar nu o sa mori de foame stai linistit :))

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

E ok..... probabil pe viitor o sa tii cu PSD iar ca job o sa te duci in U.K la fabrica, dar nu o sa mori de foame stai linistit :))

Naaah , eu sunt un non-conformist cu o imaginatie bogata. Sigur o sa inventez ceva inutil , dar care o sa fie extrem de popular cum ar fi kendama sau spinner-ul.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [esu.familia]mitzy said:

O parte dintre voi se afla in cursul de dezvoltare al vietii, si asta consta in functie de performantele pe care voi dati dovada in timpul desfasurarii examenelor ce vor avea loc (capacitate, bacalaureat).
Speram sa ne revedem cu bine tot aici si peste ceva ani sa va aduceti aminte cu drag de clipele petrecute impreuna pe rss asa cum am procedat si eu si altii dupa ce am fost admisi la toate examenele sustinute.

 

De aceea echipa Romania Super Stunt va ureaza mult spor si sa aveti bafta de a va nimeri pe subiectele pe care le stiti incat sa treceti cu bine acest pas.

                                                       

                                                                                                           MlAk1U0.jpg

Azi am dat capacitatea la Limba si literatura romana ! Genul epic ,subiecte ....pot zice destul de ok! Ma astept la o nota buna:), iar miercuri v-oi da la mate.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, CoBalT_ said:

Azi am dat capacitatea la Limba si literatura romana ! Genul epic ,subiecte ....pot zice destul de ok! Ma astept la o nota buna:), iar miercuri v-oi da la mate.

May the force be with you :D

Link to comment
Share on other sites

Doamne ajuta ;]] scap de bac si stau linistit ;]] asta pana ma angajez si ma mut singurel.. 

Link to comment
Share on other sites

Azi m-am trezit la 12:55

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Cristina05 said:

La istorie imi e cel mai frica la BAC ? Dar trecem si peste asta ??

Nu te speria , la istorie e easy daca esti atenta si intelegi ce vrea intrebarea de la tine +ca raspuns-urile la istorie se gasesc mereu in citat :)

Edited by DjAndy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DjAndy said:

Nu te speria , la istorie e easy daca esti atenta si intelegi ce vrea intrebarea de la tine +ca raspuns-urile la istorie se gasesc mereu in citat :)

Totul bine si frumos pana la sub 3:))

Link to comment
Share on other sites

Haideti mă, ca azi la română nu a fost greu :))

Luăm un 9-9.50 ? ^_^

La mate prefer să tac :D

 

Edited by Vanilla
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vanilla said:

Haideti mă, ca azi la română nu a fost greu :))

Luăm un 9-9.50 ? ^_^

La mate prefer să tac :D

 

esti libera pe 25 iunie? cica am bac la romana atunci.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ☆ҳ̸Ҳ̸ҳMaryu§ҳ̸Ҳ̸ҳ☆ said:

esti libera pe 25 iunie? cica am bac la romana atunci.

Sunt:))

Hai ca macar aici am medii de 9 si 10 ^_^

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Eu urs, sunt clasa a 9 - a am rămas 3 ani și cred ca rămân și anu asta ( mă exmatriculeaza ) 

 mi-a plăcut viața de cartier și drogurile și încă imi plac ! :) 

Nu va sugerez asta.. țineți-vă de școala și nu va Drogați, am 18 ani aprope 19 și nu am realizat nimic.. toți sau schimbat numai eu cu prietenii din cartier am rămas la fel = Thug Life 

Edited by [RSS]Anger=D
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, [RSS]Anger=D said:

Eu urs, sunt clasa a 9 - a am rămas 3 ani și cred ca rămân și anu asta ( mă exmatriculeaza ) 

 mi-a plăcut viața de cartier și drogurile și încă imi plac ! :) 

Nu va sugerez asta.. țineți-vă de școala și nu va Drogați, am 18 ani aprope 19 și nu am realizat nimic.. toți sau schimbat numai eu cu prietenii din cartier am rămas la fel = Thug Life 

Nu-mi dau seama daca glumesti sau nu .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cristina05 said:

La istorie imi e cel mai frica la BAC ? Dar trecem si peste asta ??

 

zi un argument pentru care s-a afirmat ca defapt romanii se trag din daci

Edited by OldSchool666
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NaGaZ0R #DBPN said:

Nu-mi dau seama daca glumesti sau nu .

Nu glumesc, sa fi țigan in Orașul Braila... cine știe cunoaște, 

eu de aceea intru când vreau pe sa:mp fac ce vreau , plec când vreau de la școala, nu mă int școala, eu mereu voi juca rss nu muncesc, i-am rupt pe mama și tata cu bani :)) dacă fumez droguri... ei mă trimit la munca la școala ... " da nu mă duc eu" am 2 dosare de la droguri... încă puțin intru dreq la pușcărie.. 

in fine nu știu câți dintre voi o sa mă credeți... ce fel de copil sunt eu... dar nu aveam Dc sa va mint.. 

cine sta și in Galați, e la fel.. inafara de Romani :)) 

eu V-am spus aici cine sunt :)) sa știți ca mă veți găsi pe rss mereu, eu și la 25 de ani tot aici voi fi... tot la mama și tata... nu muncesc nu nimic ... = zici ca's boschetar îmi este și Rușine sa o zic... dar sunt o panarama de copil..  

inca odată  Drogurile schimba tot, va rog eu nu va apucați de așa ceva.. mai ales ca eu nu fumez Maria sau ceva bun și ETMOBOTaNice cine știe cunoaște și știe cai otrava și Plm continui așa mor.. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...