Jump to content
Anunt in legatura cu ban si kick Read more... ×
Cum sa asociezi contul de pe forum cu server Read more... ×
  • Advertisments

RuNix

La Casa de Papel

Recommended Posts

Numele serialului: La Casa de Papel

Genul serialului: Actiune, Thriller, Crime

Data lansarii: 2017

Varsta minima: 12

Totalul sezoanelor: 2 sezoane, aproximativ 15 episoade depinde unde il vedeti ca pe netflix au mai combinat episoadele sau nush ce au facut.

Scurta descriere: Un grup de oameni cu antecedente in jafuri este recrutat pentru a lua parte la jaful perfect si cel mai mare din istorie. Acestia au studiat planul timp de 5 luni, fiecare si-a pus nickname de oras cum ar fi Berlin, Tokyo, Rio si altele si pentru a fi un jaf perfect acestia trebuiau sa respecte in tocmai planul si un regulament impus de liderul lor insa evident fiind un jaf de mare amploare apar multe probleme.

Ce parere ai despre acest serial: Foarte mult suspans. Mi-a placut, a fost unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am vazut.

Nota personala (0/10): 10

Serialul este in limba spaniola dar il gasiti cu subtitrare in engleza. Pe barca piratilor daca scrieti la.casa.de.papel gasiti primul sezon cu 13 ep in engleza hardsub iar apoi sezonul 2 il luati de oriunde si gasiti subtitrarile pe opensubtitles.

• Like 11

Hmm, cautam un serial de cateva zile.

Cei ce doriti sa-l urmariti online: http://www.filmeserialeonline.org/seriale/la-casa-de-papel-money-heist/

19 hours ago, RuNix said:

Numele serialului: La Casa de Papel

Genul serialului: Actiune, Thriller, Crime

Data lansarii: 2017

Varsta minima: 12

Totalul sezoanelor: 2 sezoane, aproximativ 15 episoade depinde unde il vedeti ca pe netflix au mai combinat episoadele sau nush ce au facut.

Scurta descriere: Un grup de oameni cu antecedente in jafuri este recrutat pentru a lua parte la jaful perfect si cel mai mare din istorie. Acestia au studiat planul timp de 5 luni, fiecare si-a pus nickname de oras cum ar fi Berlin, Tokyo, Rio si altele si pentru a fi un jaf perfect acestia trebuiau sa respecte in tocmai planul si un regulament impus de liderul lor insa evident fiind un jaf de mare amploare apar multe probleme.

Ce parere ai despre acest serial: Foarte mult suspans. Mi-a placut, a fost unul dintre cele mai bune seriale pe care le-am vazut.

Nota personala (0/10): 10

Serialul este in limba spaniola dar il gasiti cu subtitrare in engleza. Pe barca piratilor daca scrieti la.casa.de.papel gasiti primul sezon cu 13 ep in engleza hardsub iar apoi sezonul 2 il luati de oriunde si gasiti subtitrarile pe opensubtitles.

Tocmai ce azi l am terminat pe netflix :)

2 hours ago, albeer. said:

Doar mie mi se pare sexy secretara? :))

Sunt la ep. 5

fiecare cu gusturile sale :)) de aceea zic si eu ca Tokyo mi se pare super catea proasta de as fi impuscat-o fara ezitare daca eram prin echipa aia :))

• Like 2

Va recomand "Barbarians Rising" e vorba despre triburile barbarice ce se lupta cu roma de peste 600 de ani.Are 4 episoade dar fiecare dureaza cate o ora jumate

• Shit 1

On 27.01.2018 at 9:03 PM, GABRIEL said:

Hmm, cautam un serial de cateva zile.

Cei ce doriti sa-l urmariti online: http://www.filmeserialeonline.org/seriale/la-casa-de-papel-money-heist/

Of of of,reclamele astea cu "fără rușine la pat"

Edited by Ace.

Mama lam vazut eu acuma de 1 saptamana si am vrut sa il recomanda dar era deja topicul asta

on: Recomand extrem de mult serialul.

Si avem o surpriza anul asta:

sezonul/part 3 

Apare Berlin in trailer, care ati vazut deja serialul, oare ce o sa se intample cu Berlin in season 3? 

• Like 4

14 hours ago, [esu.familia]CoBrA said:

Mama lam vazut eu acuma de 1 saptamana si am vrut sa il recomanda dar era deja topicul asta

on: Recomand extrem de mult serialul.

Si avem o surpriza anul asta:

sezonul/part 3 

Apare Berlin in trailer, care ati vazut deja serialul, oare ce o sa se intample cu Berlin in season 3? 

Poate a supravietuit omul :)) App.RECOMAND SERIALUL.

• Like 1

On 5/29/2020 at 1:38 PM, rydan. said:

Revenind la acest topic, ce parere aveti de sezonul 3 si 4? personal consider ca a fost cea mai proasta miscare sa o omoare pe nairobi, voi ce credeti, @RuNix

Idem :(