Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [RSS]Cosmin_ & Psk. Fac coinsi cu teleport hack.


SoLo

Recommended Posts

Dovezi neclare, de cate ori am patit sa prind ip cu multe aka-uri, mai strange dovezi ca nu i-a mers. Pe de alta parte nici nu merge sa faci coins cu teleport hack sau ce zici tu acolo, pentru ca primesti kick de la rssbuster.

@Cristi.S

  • Like 1
  • Dislike 7
Link to comment
Share on other sites

Cosmine uite mie nici nu-mi pasa de minciuna ta, te-a dat MRY de gol, incearca numa sa stergi comentariu meu sau ceva, vezi ca spui adio de la rss http://prntscr.com/gftz7r

http://imgur.com/TSq1k7V

 

Deja nu mai pot sa vad atatea minciuni etc, de asta si postez...

 

mai e 1 admin in asta, imi spusese mry ca sunt 3 admini bagati in treaba asta, vreau sa stiu cine e al 3-lea....

si spusese ca are in grupa unu tepar foarte bun, poate se referea la Cosmin aka banditul care luase blacklist pe rival?

 

A si am asteptat asa de mult timp sa pun dovezile ca stiam ca oricum ori mry o sa-mi zica cine-s adminii aia ori iei vor fi asa de prosti incat isi vor da self-busted (da, esti prost)

Edited by Linux.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, [RSS]Cosmin_ said:

Dovezi neclare, de cate ori am patit sa prind ip cu multe aka-uri, mai strange dovezi ca nu i-a mers. Pe de alta parte nici nu merge sa faci coins cu teleport hack sau ce zici tu acolo, pentru ca primesti kick de la rssbuster.

@Cristi.S

Ba inteleg trebuie sa te aperi dar aici ai dat fail 

Ma deranjeaza ca serverul o duce greu cu playeri si voi va bateti joc din asta si profitati 

La cat coins ati scos voi din sv ati pus valoarea coinsului la pamant 

@MissisPresidenT @Buzz. @rullz @albeer.

si poate si @RuNix cumva sa fixeze sau sa scoata genul ala de joburi si sa ne gandim unpic la noi joburi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aici i-am vandut lui spring niste driving skills si el mi-a vandut mie coins.

NWVEpYu.png

 

Aici Psk i-a vandut lui Spring coins pe stats, asa ca el nu avea de unde sa stie ca psk face coins cu teleport hack

WtcKZzB.png

 

Deci practic dovezile sunt cam insuficiente, asa as putea si eu sa-ti dau tie pm si sa spun ca un alt jucator are nuj ce si sa se creeze o situatie de genul, sau sa dai rr la net si sa prinzi ip-uri de la anumite conturi cu care tu sa n-ai nicio treaba, dar fiecare intelege ce vrea ;)

  • Dislike 7
Link to comment
Share on other sites

Pleaca odata am zis, te-a dat de gol mry, adica v-a dat*

 

http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/13373-fabiaŋ★/&status=53308&type=status

asta ce e ? + ca pssk e xenon, player cu blacklist, mi-a zis cineva de incredere (nu dau nume)

Edited by Linux.
Link to comment
Share on other sites

am dat fail cu ce>>??

singurul motiv pentru care imi apare aka acolo.. e din cauza lui @TARZY. cred

la el acasa m-am conectat pe pc lui si am intrat pe sv si l-am ajutat sa isi faca si cont pe forum

el imi dadea si coins sa ii vand 

crezi ca am stat sa il intreb de unde ii are?? imi iesea si mie profitul meu si aia era.. voiam sa imi iau admin lv 2 mai repede

mare admin esti tu .. ce sa zic :)

iar de cosmin habar nu am.. apropo genius am vazut ca ai banat 3 conturi la ora 5

cum plm sa ma joc pe 3 conturi in acelasi timp??

daca vreti sa imi dati demote hf.. nu sufar

Edited by psk.
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RSS]Cosmin_ said:

Aici i-am vandut lui spring niste driving skills si el mi-a vandut mie coins.

NWVEpYu.png

 

Aici Psk i-a vandut lui Spring coins pe stats, asa ca el nu avea de unde sa stie ca psk face coins cu teleport hack

WtcKZzB.png

 

Deci practic dovezile sunt cam insuficiente, asa as putea si eu sa-ti dau tie pm si sa spun ca un alt jucator are nuj ce si sa se creeze o situatie de genul, sau sa dai rr la net si sa prinzi ip-uri de la anumite conturi cu care tu sa n-ai nicio treaba, dar fiecare intelege ce vrea ;)

chiar m-ai facut curios comsinash,daca tot zici c-ai prins ip,atunci de ce ai aka OfficeBattle si cand sa verific stats-ul

http://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=OfficeBattle

are aproape 22k coins in 3 ore06b6aeb3501037d6a467e16d265d16d3.png

ce8c8f2fa749c1aa0e050a65f99d6d1d.png

Link to comment
Share on other sites

@rullz verificasem toate conturile lu mry si toate au stats 0... ciudat, vreau sa stiu unde le muta... pssk parca avea 0/10 acuma direct stats mare

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Linux. said:

@rullz verificasem toate conturile lu mry si toate au stats 0... ciudat, vreau sa stiu unde le muta... pssk parca avea 0/10 acuma direct stats mare

nu inteleg ce stats mare.. ca mi-am luat admin??

am dat psf ca sa imi iau admin

dupa parerea mea esti un idiot.. si cred ca ai fost si tu implicat in asta dar te-ai certat cu @TARZY. si nu a mai vrut sa iti dea coins sau ce iti dadea tie.. acum o sa ma uit sa iti verific tot trade log 

ca te miros ca esti implicat

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, psk. said:

nu inteleg ce stats mare.. ca mi-am luat admin??

am dat psf ca sa imi iau admin

dupa parerea mea esti un idiot.. si cred ca ai fost si tu implicat in asta dar te-ai certat cu @TARZY. si nu a mai vrut sa iti dea coins sau ce iti dadea tie.. acum o sa ma uit sa iti verific tot trade log 

ca te miros ca esti implicat

ba tu ai tupeu undercoverule 

http://imgur.com/a/XvO06 

 

Link to comment
Share on other sites

coaie dadeam /vad si face omul ca are 3mil bani sa imi dea pe stats
imi dau seama ca esti decat un distrus care sta spec pe oricine ca are o viata foarte plictisitoara de no lifer
si e un blacklist cu aka fisherprank2000 sau ceva de genul

 

imi pare bine ca vrei sa faci pe adminul... stiind ca tu ai blacklist =)) esti foarte tare prietene

 

aaa si linux ce zici tati : http://imgur.com/a/dSZcA 

cine iti da tie 45k coins moca?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, psk. said:

am dat fail cu ce>>??

singurul motiv pentru care imi apare aka acolo.. e din cauza lui @TARZY. cred

la el acasa m-am conectat pe pc lui si am intrat pe sv si l-am ajutat sa isi faca si cont pe forum

el imi dadea si coins sa ii vand 

crezi ca am stat sa il intreb de unde ii are?? imi iesea si mie profitul meu si aia era.. voiam sa imi iau admin lv 2 mai repede

mare admin esti tu .. ce sa zic :)

iar de cosmin habar nu am.. apropo genius am vazut ca ai banat 3 conturi la ora 5

cum plm sa ma joc pe 3 conturi in acelasi timp??

daca vreti sa imi dati demote hf.. nu sufar

Am vb cu cineva despre tot asta, da, m-am bagat si eu in treaba asta ca el imi zise, ma chemase, incepusem sa vb cu el, incercam sa aflu ce planuri are, imi daduse coins cica sa le vand pe gems, vandusem vreo 6k coins adica 3 gems, am facut asta sa ii castig increderea, sa inteleg ce vrea sa fac, imi povestise tot, dovezile sunt la cnv in pm, i le-am trimis cand eram la pc

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, pskk. said:

coaie dadeam /vad si face omul ca are 3mil bani sa imi dea pe stats
imi dau seama ca esti decat un distrus care sta spec pe oricine ca are o viata foarte plictisitoara de no lifer
si e un blacklist cu aka fisherprank2000 sau ceva de genul

 

imi pare bine ca vrei sa faci pe adminul... stiind ca tu ai blacklist =)) esti foarte tare prietene

 

aaa si linux ce zici tati : http://imgur.com/a/dSZcA 

cine iti da tie 45k coins moca?

Coaie nu te priveste pe tine viata mea

De ce zice Driver[GTR] ca el face 1 milion in 10 minute cu botul ?

Raspunde in plm vrei sa ocolesti ce spune ca voi faceti coins cu teleporthacku?

 

Link to comment
Share on other sites

Dati t c cosmin a primit banned

Iar psk are contul blocat.

1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino some hours (50)
1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino some Gems (95)
1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino a vehicle
1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino a house
1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino a business
1/9/2017 at 16:52:28 Psk. has sent to Cantacuzino his vip (1)
1/9/2017 at 16:52:28 Cantacuzino has sent to Psk. some money ($1)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...