Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


RSS Movie Awards #44


Recommended Posts

RSS Movie Awards #44

 

 

 

 

O data la doua saptamani vom premia filmuletele frumoase facute in comunitatea noastra Romania Super Stunt.

Toate filmuletele frumoase vor fi premiate insa nu toate vor primi acelasi premiu.

 

 

 

Cum se vor acorda premiile:

Cel mai frumos filmulet va primi 100 Gems!

Daca pe langa acest 'cel mai frumos filmulet' mai exista si alte filmulete care m-au impresionat, le voi acorda un premiu special pana in 100 Gems si acestor filmulete.

Celelalte filmulete vor participa la o tragere la sort unde pot castiga de la 50 gems pana la 10 gems. In functie de noroc.

Sper ca ati inteles, daca nu, uitati-va la editiile anterioare.

 

 

 

Conditii de participare:

1. Filmuletul trebuie sa fie foarte bine facut.

Respectati conditiile de aici http://www.rss-ro.co...-reusit-pe-rss/

2. Se accepta doar filmulete noi, facute dupa data la care a inceput editia de RSS Movie Awards.

3. In descriere sau chiar in filmulet trebuie sa aveti detaliile serverului cum ar fi adresa. De asemenea filmuletul trebuie sa fie filmat pe RSS ... nu pe alt server.

4. Postati link-ul filmuletului aici dar si pe site la pagina Media, dupa ce l-ati incarcat pe youtube.

5. Nu uitati ca in reply-ul dat aici sa va includeti si numele vostru din sa-mp pe care vreti sa primiti premiul.

6. Filmuletul trebuie sa aiba minim 1 minut.

7. Nu se accepta trailere! Exceptie celor extrem de bine facute.

 

 

Alte informatii:

1. Gems-ul o sa vi-l seteze runix, nu eu! Deci aveti rabdare, poate dura chiar si 2 zile pana primiti premiul. 

2. Daca vreti sa postati un filmulet si sunteti in ziua limita, faceti un post si spune-ti sa mai astept.

 

 

 

Se accepta aproape orice tip de filmulet atat timp cat e bine facut.

 

 

 

Daca aveti intrebari, intrebati-ma prin PM nu lasati reply! Reply vor lasa doar cei care au deja un filmulet pregatit!

Good luck! Ne vedem pe data de 10.9.2017 la premiere!

Link to comment
Share on other sites

Nume : [TD.Squad]ROCKY._

Link : http://www.rss-ro.com/media.php?view=1217

(l-am facut acum o luna si l-am pus dar l-am editat tarziu si ai luat filmul meu precedent iar pe asta nu l-ai luat in considerare , si il pun acum)

Edited by rocky
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 [TD.Squad]ROCKY._ - 20 gems

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...