Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie Imperialist


tweet_

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum:DRWINFO
Nick-ul celui reclamat: Imperialist
Link catre profilul celui reclamat:  @Imperialist
Motiv: Ban aiurea.
Dovada:
http://www.imgz.ro/view.php?id=235069
Topicul(optional): -
Data/Ora: Ieri
Alte cuvinte: =)))))))))

Esti chiar asa de patetic  ca ti-am spus ca ai sa iei bl, ma referam ca in timp ai sa iei, Si nu vad de ce mi-ai dat warn pentru ca ti-am zis ca o sa iei blacklist =))) Nu e o jignire, Nu e nici amenintare e doar adevarul :) csf, trist, no?

Si inca o data care-i faza ca eu cu GABI si cu Arrow am facut nustiu ce la forum? =))))

Eu n-am avut nimic cu forumul si nici nu am nici-o legatura in privinta cu ce a facut Gabi si Arrow, Eu n-as face asa ceva  =) .

Inteleg ca ai ceva cu mine da` chiar asa? Chiar asa de nesimtit sa fii?

Chiar nu vad rostul acelui ban :(.

Ai facut-o doar ca te-ai ofticat ca ti-am spus adevarul in legatura ca ai sa iei bl in timp :) .

Auzi la el ce-am facut eu cu chrr si cu gabi si arrow pe conturile cu Guaridan =))))))))))))))))))))

Poate ei au facut, eu n-am nici-o treaba cu ce-au facut iei.

Si da, de ce ma faci idiot?

Stiu tu sigur cas idiot?Esti tu mare destept sa-ti dai seama , no? +Ca mai ai si Guardian, asta-i limbaj?Rlly?

Ti-am mai spus si o sa-ti mai spun de inca 10000000000 de ori, Vezi frate de treaba ta, nu te mai baga tu in ce fac eu si unde comentez eu, De ce te bagi chiar tu si nu se baga altcineva?Ca tu esti mare destept si vrei sa pari interesant in fata celorlanti :) .

Atat am avut de spus, ceaules.

 

Link to comment
Share on other sites

@Cristi.S Ti-l calmezi odată pe loserul asta că asta se crede singur pe forum și crede că eu sunt cârpă lui,și nu mă bagă în seama.De când ai zis tu atunci sa ii fac avatar la moderator tot asta face când îi zic sa termine el dezvolta inutil.Pt că la cererea de unblacklist a lui green el se certa cu semaka i-am zis să tacă el a început ca eu am Guardian și că il amenint după i-am zis iar sa taca ca il banez fara sa stau la discuție că știe și el că nu il suport după s-a mutat pe stats update să se descarce i-am zis de la ce se abține că așa a zis,și după a început că eu am sa merg la colțul de rușine iar că eu am sa iau blacklist că el o să îmi de-a contra.Daca ție îți place asta n-ai decat,apreciaza-l,spune-i că face o treabă bună ca până acum dar pe mine sa nu mă mai iei la socoteală că de ce fac asta cum ai făcut și până acum,am primit +1 adv că l-am prins pe Arrow,și ti-am zis să il scoți nu ai vrut ai zis că nu merge așa,după am primit un alt adv că asta se folosea de vorbele mele dar chiar așa am ajuns eu?Să stau sa suport un kid care în trecut se lua de viața mea personala? :| Mă rog acum se ia de ce fac eu pe forum...

Dacă ai nevoie de dovezile cu el și chr/Gabriel/Arrow îți dau dar nu cred că e nevoie pt că nu de asta i-am dat ban.

Dovezile: 

 

A si daca tot esti curios de chr si gabriel si arrow uite :)

Si sunt mai multe....

 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Imperialist said:

@Cristi.S Ti-l calmezi odată pe loserul asta că asta de crede singur pe forum și crede că eu sunt cârpă lui,și nu mă bagă în seama.De când ai zis tu atunci sa ii fac avatar la moderator tot asta face când îi zic sa termine el dezvolta inutil.Pt că la cererea de unblacklist a lui green el se certa cu semaka i-am zis să tacă el a început ca eu am Guardian și că il ament după i-am zis iar sa taca ca il banez fara sa stau la discuție că știe și el că nu il suport după s-a mutat pe stats update să se descarce i-am zis de la ce se abține că așa a zis,și după a început că eu am sa merg la colțul de rușine iar că eu am sa iau blacklist că el o să îmi de-a contra.Daca ție îți place asta n-ai decat,apreciaza-l,spune-i că face o treabă bună ca până acum dar pe mine sa nu mă mai iei la socoteală că de ce fac asta cum ai făcut și până acum,am primit +1 adv că l-am prins pe Arrow,și ti-am zis să il scoți nu ai vrut ai zis că nu merge așa,după am primit un alt adv că asta se folosea de vorbele mele dar chiar așa am ajuns eu?Să stau sa suport un kid care în trecut se lua de viața mea personala? :| Mă rog acum se ia de ce fac eu pe forum...

Dacă ai nevoie de dovezile cu el și chr/Gabriel/Arrow îți dau dar nu cred că e nevoie pt că nu de asta i-am dat ban.

Si fac și poze daca trebuie la ceva.Le am făcut doar că sunt pe telefon și e mai greu cu uploadul.

 

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

LOSER COAIE ?Esti prost rau iarta-ma ca-ti zic asta da chiar esti, Eu nu ma certam cu nimeni la cererea de unbl a lu GreeN, eu doar ii spuneam lu Semaka sa nu mai fie chiar asa rau cu el, pentru ca si el a trecut prin asta .Pana aici totul frumos

pana cand vine un destept si incepe sa ma ameninte ca mai bine tac etc..

Eu am observat atunci la cererea lu Green ca tu ai venit sa ma provoci, sau ma insel?

SI INCA O DATA EU N-AM NICI-O LEGATURA CU GABI SI ARROW CU CE AU FACUT EI PE FORUM

Auzi la el kid, am 15 ani coaie si tu ma faci kid? Macar eu poate o sa iau bacul din prima si nu o sa-mi pierd viata pe un amarat de joc.

Ma cred singur pe forum ,hai nu zau?mama cat de narod sa fii sa zici asta

Eu nu ma iau de ce faci tu pe forum, doamne ajuta poate faci si tu ceva bine, nu ma tot instigi la cearta

SI INCA O DATA : CA TI-AM ZIS CA AI SA IEI BL IN TIMP NU-I AMENINTARE

Acuma ramane de vazut ce zice @Cristi.S  Ultimul post :).

M-am luat de viata ta persoanala? Auoleu tremur :) . Asta fost in trecut.

Acuma maturizeaza-te si treci dracu peste tot ce a fost in trecut.Si nu ma baga vrajeli ca eu cu gabi si arrow am facut nus ce la forum .

Si la reclamatie aia a lu Gsf.Legend Ion ala ai bagat vrajeala ca sunt eu acel tepar, Daca vrei sa stii cum ma cheama iti pot zice in pm :). Da in niciun caz nu ma cheama George :) .

Asa ca ceaw .

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am bacul dar tu nu :).Iar eu gandesc ceea ce zic nu că tine ;).

Si eu nu sunt fals cum ești tu.

La reclamația aia nu m-am ocupat eu de ea așa că degeaba mi-ai zis mie asta.

Tu să il saluți pe Arrow din partea mea ok?Bft.

http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/15416-dragosxd/&wr=eyJhcHAiOiJjb3JlIiwibW9kdWxlIjoibWVzc2FnaW5nLWNvbW1lbnQiLCJpZF8xIjo3OTQzNSwiaWRfMiI6Mjc5MDM3fQ==

C3pHytm.png

 

Link to comment
Share on other sites

Imperialist , stii ca poate fi o coincidenta , nu ? Astea nu sunt dovezi clare !

A primit un-ban. Ramane cu ban 14 zile pentru acele amenintari.

 

Topic closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...