Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


CE-I CU RUNIX? Cea mai tare farsa =))


RuNix

Recommended Posts

Eh , măcar am avut ocazia sa-ti mărturisesc ce am avut pe suflet =) Și pentru câte ti-am mulțumit ;) Eu îmi susțin tot ce am zis acolo. 

Bine ai revenit Raul :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Carlos said:

E mafie curata,domnul RuNix,iesiti in Index si rezolvati problemele de la stats updateuri 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) marsh ma =)))))))))))

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, †esu.familia†CrYS said:

Nu.i frumos..si eu care chiar speram la capitan :)))

 

Tu capitan?:| Nici măcar nu ai admin...Oricum de când a luat rullz capitan la rank nu mă mai surprinde nimic,fără supărare @rullz ști și tu cum am fost atunci :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, †esu.familia†CrYS said:

E tiganie..Cristi.s a si plans..sau a facut parte si el din farsa?:))))

postul ala era cel mai emotionant care l-am vazut din tot. sa fi scris aia la simulare, luam punctajul maxim.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Imperialist said:

Tu capitan?:| Nici măcar nu ai admin...Oricum de când a luat rullz capitan la rankul nu mă mai surprinde nimic,fără supărare @rullz ști și tu cum am fost atunci :)

As fi luat ou primu..pacat ca nu am fost logat pe site

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Imperialist said:

Tu capitan?:| Nici măcar nu ai admin...Oricum de când a luat rullz capitan la rankul nu mă mai surprinde nimic,fără supărare @rullz ști și tu cum am fost atunci :)

du-te ba ti-a dat ou

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AleqsZ_ said:

Sunt putin confuz. Toata chestia asta e doar ca sa vezi cum pot reactiona eu? -_- Si te-ai multumit? Vezi ca n-am dat ban-uri si chestii? Cum sigur altii o faceau! :huh:

Eu am scris in stats update ce ma enerveaza si supara. Tabara-i impartita in 2 parti,doar ca sunt prea putine persoane +18 ca sa inteleaga ce incerc eu sa fac pe aici. Eu oricum vad lucrurile diferit,m-as fii descurcat de minune cu General :) 

 

In fine. Sper ca ti-ai invatat si tu o lectie din asta <_<

 

 

 

Edit: Multi vad ca-ti bati joc de mine,cred ca asta si faci! Tu poti rezista pe o asa mare comunitate sa fii batjocorit? Chiar daca tu nu faci nimic rau? Nu cred! In fine.

Usor, nu te umfla in pene =) am postat fara sa vad ce ai postat tu. Faceam referire la rank-ul de General, ca ti l-am dat pe el ca sa iti vad reactia. Ce m-am luat de tine inainte de asta, a fost pe bune.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RuNix said:

Usor, nu te umfla in pene =) am postat fara sa vad ce ai postat tu. Faceam referire la rank-ul de General, ca ti l-am dat pe el ca sa iti vad reactia. Ce m-am luat de tine inainte de asta, a fost pe bune.

 

A,deci parerea ta aia-i :) ok,RuNix! 

Link to comment
Share on other sites

du-te dq asta inseamna ca daca te injur iau ban de acm ?

Link to comment
Share on other sites

Am un loc special :wub:

@RuNix

58ffc0db40e22.JPG

Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) mare farsa nu e  1 aprilie runix =))

Edited by £££C.IoNUT97£££
=))
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Cristi.S said:

Am un loc special :wub:

@RuNix

58ffc0db40e22.JPG

ni la el, a lansat si volumul 2

Link to comment
Share on other sites

Just now, ☆ҳ̸Ҳ̸ҳMaryu§ҳ̸Ҳ̸ҳ☆ said:

ni la el, a lansat si volumul 2

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Și eu care credeam că este adevărat că runix ne părăsește <3 buna farsa :3

Link to comment
Share on other sites

Stiam haha mia soptit o musca

Deci asta inseamna ca eu nu sunt un user premium ca am cumparat goldul de la marius damn

Link to comment
Share on other sites

Si eu care speram ca-l tepuiesc pe fraier de un capitan si un admin, no offence Maryus :)) Cat despre faza cu mapper, nu a fost o gluma, chiar vreau sa ma inveti :) 

 

Mi se pare amuzant ca toata lumea a fost ceva gen ''haha, runix mumu, Maryus show me your asshole to kiss you''. Nimeni nu s-a trezit sa zica ''Runix, de ce faci asta, omg, nuuuu'' , decat eu ti-am dat pm-ul ala aseara, si cum plm sa uiti de bere ma? Ai zis cand eram cu kiran, ca daca iei examenu de permis pt motor, ne vedem toti 3 in Constanta :)) Ca o sa ne fie mai usor sa te deosebim. 

 

Niciodata nu s-a gandit careva ca chestia asta este vreo teapa, nici macar nu mi-a dat prin cap, dar, oricat de real ar fii fost, trebuia sa fim realisti si sa gandim ca un RSS fara Runix nu exista. E ca si Rusia fara Putin :) you know.

 

Infine.. you got us, you little pigs :) 

Link to comment
Share on other sites

Era sa râd

Link to comment
Share on other sites

Eu unul ma gandeam ca RuNix nu ar lasa asa usor fisierele serverului pe mainile altcuiva ^^

 

Insa RSS tot are nevoie un om cu mai mult timp la dispozitie :)) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...