Jump to content
  • Advertisments

Cristi.S

La mulți ani RSS !

Recommended Posts

La mulți ani România Super Stunt ! Astăzi se împlinesc 8 ani de la înființarea acestui server ! 

Felicitari @RuNix și @Plolice_police pentru acest server minunat cu care am "copilărit". 

La mulți ani ! ?

Astazi? De unde stii tu asa bine :))? Nici eu nu mai tin minte exact in ce zi/luna au inceput lucrurile =)) Prin Octombrie 2009 cred ca a fost deschis official RSS pe 0.3a dar in mod normal serverul, cu alt nume, are o istorie putin mai mare (cateva luni)

3 minutes ago, RuNix said:

Astazi? De unde stii tu asa bine :))? Nici eu nu mai tin minte exact in ce zi/luna au inceput lucrurile =)) Prin Octombrie 2009 cred ca a fost deschis official RSS pe 0.3a dar in mod normal serverul, cu alt nume, are o istorie putin mai mare (cateva luni)

Pai cum sa nu știu :)) Am și eu posturi mai vechi , etc. Fii sigur ca astăzi e ziua RSS-ului :))

Atât de repede a trecut? Atât de mult? 

In fine :) ma bucur ca încă sunt printre voi și ii doresc lui Runix multă răbdare și sănătate,are nevoie :)) Cred ca a făcut și fire albe in cap de la voi,sărăcuțul:wub:

1 hour ago, RuNix said:

La multi ani RSS! Raul si plolice. Sa va de-a Dumnezeu multa sanatate si toate cele bun :) RSS the best:hi:ati creeat un server minunat !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Advertisments

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.