Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Top OS in comunitate


RuNix

Top OS in comunitate  

130 members have voted

  1. 1. Ce sistem de operare folosesti la telefon?



Recommended Posts

Dupa ce a murit steave jobs ios a ajuns un shiet si ca aspect si ca rezistenta sa se indoaie pe bune e facut din aluminiu .

Samsung e mult mai bun sau ios iphone 4  ca e facut de steave ...

Ce imi place mie ca toti dau o groaza de bani pe o calitate de ... pe ios =ieri 0plecat steave..

Link to comment
Share on other sites

Puteti sa ma injurati, dar Android-ul dupa parerea mea dupa 1-2 ani se misca greu :)) asa mi se pare mie, am avut multe telefoane cu android si au inceput sa se miste greu dupa un timp :)) soooo iOS forta :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mr.Alex♛ said:

Puteti sa ma injurati, dar Android-ul dupa parerea mea dupa 1-2 ani se misca greu :)) asa mi se pare mie, am avut multe telefoane cu android si au inceput sa se miste greu dupa un timp :)) soooo iOS forta :)

Am un s4 de 3 ani si nu face deloc fite sau sa se miste greu Andoid'ul e peste iOS

Edited by _konorlmao_
Link to comment
Share on other sites

iOS, ofc

nimic nu se compara cu iOS pe telefon

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, _konorlmao_ said:

Am un s4 de 3 ani si nu face deloc fite sau sa se miste greu Andoid'ul e peste iOS

Du-te tare, cum sa fie android ul peste iOS ? =)))) Spune-ți ca e scump si gata nu de alta. Am avut si eu s4, stai liniștit ca face fițe, daca nu-ți dai update la android sau update la aplicații sau nu te joci un joc de top mi se pare logic sa nu-ți facă...  Toti ziceți ca vai, uite ce specificații de rahat are iPhone... PAI oamenilor la ce le trb 4gb ram, procesor de ultima generație ????? iOS merge foarte bine si cu 1 gm ram ;). Nu m-aș mai întoarce la un android in viața mea 

Edited by Letal
Link to comment
Share on other sites

2 bete infite-n cur 

Android de mers pe drum 

Si ios-ul prin canal 

La anu si la multi ani!!!

=))

Edited by Eff3ct42O_
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Letal said:

Du-te tare, cum sa fie android ul peste iOS ? =)))) Spune-ți ca e scump si gata nu de alta. Am avut si eu s4, stai liniștit ca face fițe, daca nu-ți dai update la android sau update la aplicații sau nu te joci un joc de top mi se pare logic sa nu-ți facă...  Toti ziceți ca vai, uite ce specificații de rahat are iPhone... PAI oamenilor la ce le trb 4gb ram, procesor de ultima generație ????? iOS merge foarte bine si cu 1 gm ram ;). Nu m-aș mai întoarce la un android in viața mea 

Letal am colegi care au iphone 5,6 si nu sunt deloc multumiti cum zici tu cum merg jocurile tari la iphone si la un samsung ?Cum e chiar calitatea relativ la aceiasi camera sau unde ai sansa sa gasesti mai multe aplicatii? Vreai telefon doar de sunat iti poti cumpara o nokie simpla uiti sa incarci telefonu dar asa pentru ce se merita banii pe acel shit de iphone? :(

Edited by _konorlmao_
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am un Samsung s6 edge si cand ii vad pe astia "android face fite , doamne fereste android e cel mai prost sistem de operare"...nu face "fite" se misca foarte repede , atat timp cat stii cum sa ai grija te tine mult timp.

@Letal Android-ul in unele aspecte e peste ios , ai google informeaza-te si totusi sa nu recurgem la "fanboy stuff"

Edited by Zick.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...